Jump to content

Moto Zajednica

Pukoh još 2.000, u najavi

Recommended Posts

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

Dobio sam 30-tak tih opomena. Čak sam dobio i preteće pismo neke advokatske kancelarije da će da mi zaplene svu imovinu. Ne samo što ne plaćam opomene, nego sam potpuno prestao da plaćam i parkiranje. Ne dam Josipu Brozu Tadiću ništa što baš ne moram. Ne plaćam RTS, na kraj pameti mi nije da kupim ni zimske gume, ni novu prvu pomoć. Kućnom savetu sam rekao da me zaborave za harače tipa - protivpožarni aparati na svakom spratu ("jer moramo"), novi orman za strujomere ("naredili iz komunalnog") i slično.

 

Bojkot. Građanska neposlušnost. Pamti pa vrati žutima na izborima. Gotovi su

 

 

to volim da čujem! :aha::aha::aha:

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Drugari odoste debelo u politiku, to jest' off. Tema je na mestu ali ipak je ovo moto forum i molim vas da priču ne razvodnjavate dalje u smeru politike i političkih partija inače moraće lock.

 

Dajte još neka iskustva o problemu parkiranja i naplate, to bi bilo korisno za sve motoriste.

 

 

Hvala vam 0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Keeway Speed

Od toga gotovi su nema nista. Mozemo mi da skinemo zute ali ce na njihovo mesto doci crveni, pa plavi i sve ce da se vrti u krug bez ikakve promene u korist poboljsanja naseg kvaliteta zivota i zivotnog standarda. Sve su to ista govna. Bilo za koga da glasate taj je vec bio na vlasti i kad dodje opet moze samo jos vise da se osili a onda smo ga tek ugasili. Kazu da je vlast onakva kakav je narod, mozda bi stvarno trebalo da iz korena promenimo neke nase navike, razmisljanja i shvatanja, pa bi neko kad dodje na vlast drugacije razmisljao od vec dobro uhodanog sistema - samo da je meni dobro, za ostale me bas briga. A dok se to ne desi doveo bi nemce da rukovode ovom jadnom i pokradenom zemljom, verujem da bi bili mnogo pravicniji i bolji od ovih nasih domacih skotova.

  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Od toga gotovi su nema nista. Mozemo mi da skinemo zute ali ce na njihovo mesto doci crveni, pa plavi i sve ce da se vrti u krug bez ikakve promene u korist poboljsanja naseg kvaliteta zivota i zivotnog standarda. Sve su to ista govna. Bilo za koga da glasate taj je vec bio na vlasti i kad dodje opet moze samo jos vise da se osili a onda smo ga tek ugasili. Kazu da je vlast onakva kakav je narod, mozda bi stvarno trebalo da iz korena promenimo neke nase navike, razmisljanja i shvatanja, pa bi neko kad dodje na vlast drugacije razmisljao od vec dobro uhodanog sistema - samo da je meni dobro, za ostale me bas briga. A dok se to ne desi doveo bi nemce da rukovode ovom jadnom i pokradenom zemljom, verujem da bi bili mnogo pravicniji i bolji od ovih nasih domacih skotova.

 

Ne moras da ih dovodis. Neko se vec sjetio prije tebe i sve odradio. ;)

 

Inace, to parkiranje nije problem za motore (osim u Dubrovniku, kako procitah u nekom putopisu). Ja sam apsolutno zaboravio na taj problem, a kad nekad i sjednem u auto, platim sto treba i ne treba, jer u suprotnom odrase.

Auta ima sve vise i stvarno se mora naci rjesenje kud s njima. Mislim da placanje parkinga u Svilajncu dovoljno govori.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Koliko znam plan im je da sa ovim novim tablicama, uslovljavaju registracuju ako nisi platio te "kazne". Ovo valja proveriti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Meni se desila ista situacija pred Novu Godinu...uplatio sam 2 sata u zutoj zoni, a parkirao sam se u crvenoj.

 

Pisao sam im molbu da stornijarju kaznu i rekli su mi istu pricu...

 

 

Cuo sam da ako ne placas te kazne, i ako ti pauk odnese auto, da moras da platis ne samo za tada kada je pauk digao auto, nego i ta zaostala dugovanja. E sad, da li je tako stvarno, ne znam.

 

Takodje, imao sam situaciju kada su mojoj zeni maznuli celu torbu, a auto ostade parkiran u garazi. Nakon podnosenja prijave u Majke Jevrosime, otisli smo u garazu u nameri da zapisu da sam podneo prijavu i da nemam nacin da izvezem vozilo. Moja zena pored mene, sva potresena time, a matori koji radi u salteru - bas ga briga. Tako je i rekao, samo na fin nacin "ja tu nista ne mogu". Zamolim ga da napravi zapisnik o tome i da ne placam parking bez veze, ali jos bitnije da obrati paznju da ne izvezu auto. On opet "to nije moja stvar". Poludeo sam, i da nista ne moze da uradi, mogao je makar kao covek da pomogne i da kaze "obraticu paznju".

 

Posle svega toga, odem kod njih, tamo - vamo...nikom nista. Bas ih briga, naplatise jedno 40e za parking (dok sam doveo majstora da osposobi auto) i nikom nista za ponasanje njihovog radnika. Bezobrazluk. Svako ko moze da spreci krivicno delo, a namerno ne uradi to, takodje snosi odgovornost. Da su ukrali auto, i on bi bio kriv...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 981 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

To sa zonama, do pola ulice jedna a onda druga sa istom cenom parkiranja, je svesno urađeno, da bi se što više ljudi upecalo, i otele se pare. U Bačkoj Palanci prilikom lokalne promene vlasti pojedini radnici parking servisa dobili otkaz zbog nepripadnosti.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

Od toga gotovi su nema nista. Mozemo mi da skinemo zute ali ce na njihovo mesto doci crveni, pa plavi i sve ce da se vrti u krug bez ikakve promene u korist poboljsanja naseg kvaliteta zivota i zivotnog standarda. Sve su to ista govna. Bilo za koga da glasate taj je vec bio na vlasti i kad dodje opet moze samo jos vise da se osili a onda smo ga tek ugasili. Kazu da je vlast onakva kakav je narod, mozda bi stvarno trebalo da iz korena promenimo neke nase navike, razmisljanja i shvatanja, pa bi neko kad dodje na vlast drugacije razmisljao od vec dobro uhodanog sistema - samo da je meni dobro, za ostale me bas briga. A dok se to ne desi doveo bi nemce da rukovode ovom jadnom i pokradenom zemljom, verujem da bi bili mnogo pravicniji i bolji od ovih nasih domacih skotova.

potpuno si u pravu glede promena. ko god da zameni ove, moraće da preuzme i obaveze. a poverioci nemaju milosti, može samo "pomoć" u vidu reprogramiranja vraćanja duga, tj. novog kredita za stara potraživanja. nažalost, u velikom smo problemu..

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 981 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

Imam predlog za parking servis.

Zbog mogućnosti da neko od prolaznika slučajno ili namerno skine njihovu cedulju sa kaznom zadenutu za brisač i njom obriše nešto, da daju predlog zakonodavcu da se uvede obaveza postavljanja evropskostandardizovanog POŠTANSKOG SANDUČETA NA AUTO, i time spreči dosadašnja mogućnost da neko kaže da nije dobio njihov dopis.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

 

Cuo sam da ako ne placas te kazne, i ako ti pauk odnese auto, da moras da platis ne samo za tada kada je pauk digao auto, nego i ta zaostala dugovanja. E sad, da li je tako stvarno, ne znam.

 

 

Pauk nema veze sa doplatnim kartama. Pauk dolazi zbog napravljenog prekršaja, tj. nedozvoljenog parkiranja i radi uz asistenciju policije. Odnosno, policajac registruje prekršaj a pauk sprovodi nalog. Kod zona nema prekršaja, odnosno ti si se parkirao na mestu predviđenom za to i pauk tu nema šta da traži. A da je istina za uzročno-posledičnu vezu između neplaćenih kazni i registracije, pa čak i vađenja pasoša-istina je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 507 postova
  • Lokacija: Beograd - epicentar
  • Motocikl: BMW R1150RT

Da prilozim i ja jedno ne bas lepo iskustvo.

Letos, vracam se motorom sa voznje i posto stanujem u centru pa mi nije auto non-stop pred ocima,a i ne vozim ga stalno, prodjem sa te strane gde ga parkiram, kad ono - nista! Inace imam redovno placenu godisnju markicu za drugu zonu i uvek parkiram na predvidjenom mestu za to. Elem posle stresa da je auto ukraden (uprkos svim zastitama tipa alarm ,kandza i ....ode Japanac), mnogo telefoniranja i besa dodjem do informacije da ga je ipak odnela CRNA UDOVICA. Posle odlaska na Slaviju po auto i da vidim osnov nosenja,saznam da je odnet ali na zahtev komunalne inspekcije i to dan ranije???? Trk -vec dovoljno izrevoltiran u komun. Stari grad i dobijem lepo obavestenje da je za vreme mog urednog parkiranja, placenog i na dozvoljenom mestu -BEOGRAD PUT DOSAO, STAVIO ZANAK REZERVISANOG PARKIRNOG MESTA PREFARBAO (KOLIKO JE MOGAO OD MOJIH KOLA BELU LINIJU ISPRED I - GOTOVO -TI SI U PREKRSAJU!!! Cak mi je ljubazna kom. inspektorka ponudila i da mi dostavi slike.

Vrativsi se na mesto zlocina, vidim da bratija na tom "mom" mestu uopste nisu obrisali narandzastu oznaku za 2 zonu i broj parking mesta ne bi li se jos neko upecao (to jos stoji i danas)! Sve to uredno overim fotoaparatom gde se u isto vreme vidi i zabrana i dozvoljeno mesto i nebudem lenj pravo u pravnu sluzbu. Kada su videli moje argumente odgovorili su mi da oni nisu duzni bilo koga da obavestavaju o svojoj poslovnoj politici da sam ja duzan da svakodnevno obilazim vozilo da bih video promene ili da nekoga zaduzim za to, a ako nisam zadovoljan da platim taksu (oko 50e) pa da tuzim Kom. inspekciju, a kada mi oni odgovore da nisu prava adresa za to, onda tuzim (opet 50e) Parking servis da su me doveli u zabludu sa oznakom na p.m. i tek kada mi i oni ogovore da su ne nadlezni za to, da tuzim njh (opet 50 e) pa ce grad da razmisli u narednih 6 meseci o povracaju para za odnosenje! (o parama za komun. kazanu i za tuzbe ni rec!)

Sve u svemu smatrao sam da je manja steta to koliko sam do tada platio (kazna +nosenje) nego akanje po sudu i jos isti toliki trosak za takse , da ne pricam o nervima. BDW na Slaviji je neki "sluzbenik" srafcigerom probio sirenu, jer od nosenja nije prestala da svira pa ga je to "nerviralo"?

Sta reci ????????

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

Da prilozim i ja jedno ne bas lepo iskustvo.

Letos, vracam se motorom sa voznje i posto stanujem u centru pa mi nije auto non-stop pred ocima,a i ne vozim ga stalno, prodjem sa te strane gde ga parkiram, kad ono - nista! Inace imam redovno placenu godisnju markicu za drugu zonu i uvek parkiram na predvidjenom mestu za to. Elem posle stresa da je auto ukraden (uprkos svim zastitama tipa alarm ,kandza i ....ode Japanac), mnogo telefoniranja i besa dodjem do informacije da ga je ipak odnela CRNA UDOVICA. Posle odlaska na Slaviju po auto i da vidim osnov nosenja,saznam da je odnet ali na zahtev komunalne inspekcije i to dan ranije???? Trk -vec dovoljno izrevoltiran u komun. Stari grad i dobijem lepo obavestenje da je za vreme mog urednog parkiranja, placenog i na dozvoljenom mestu -BEOGRAD PUT DOSAO, STAVIO ZANAK REZERVISANOG PARKIRNOG MESTA PREFARBAO (KOLIKO JE MOGAO OD MOJIH KOLA BELU LINIJU ISPRED I - GOTOVO -TI SI U PREKRSAJU!!! Cak mi je ljubazna kom. inspektorka ponudila i da mi dostavi slike.

Vrativsi se na mesto zlocina, vidim da bratija na tom "mom" mestu uopste nisu obrisali narandzastu oznaku za 2 zonu i broj parking mesta ne bi li se jos neko upecao (to jos stoji i danas)! Sve to uredno overim fotoaparatom gde se u isto vreme vidi i zabrana i dozvoljeno mesto i nebudem lenj pravo u pravnu sluzbu. Kada su videli moje argumente odgovorili su mi da oni nisu duzni bilo koga da obavestavaju o svojoj poslovnoj politici da sam ja duzan da svakodnevno obilazim vozilo da bih video promene ili da nekoga zaduzim za to, a ako nisam zadovoljan da platim taksu (oko 50e) pa da tuzim Kom. inspekciju, a kada mi oni odgovore da nisu prava adresa za to, onda tuzim (opet 50e) Parking servis da su me doveli u zabludu sa oznakom na p.m. i tek kada mi i oni ogovore da su ne nadlezni za to, da tuzim njh (opet 50 e) pa ce grad da razmisli u narednih 6 meseci o povracaju para za odnosenje! (o parama za komun. kazanu i za tuzbe ni rec!)

Sve u svemu smatrao sam da je manja steta to koliko sam do tada platio (kazna +nosenje) nego akanje po sudu i jos isti toliki trosak za takse , da ne pricam o nervima. BDW na Slaviji je neki "sluzbenik" srafcigerom probio sirenu, jer od nosenja nije prestala da svira pa ga je to "nerviralo"?

Sta reci ????????

 

ako je sve ovo što si rek`o istina onda je očigledno da je država,sa svojim sistemom, neprijatelj svojih stanovnika, podanika,tj nas. 1hmm.gif

 

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 507 postova
  • Lokacija: Beograd - epicentar
  • Motocikl: BMW R1150RT

Potpuno isti slucaj je bio desetak dana posle mog negde na dorcolu, s tim sto je tip zvao beogradsku hroniku i kukao pa su dosli snimili reportazu i .... nista. Tako da ko zna koliko je takvih slucajeva samo mi za njih ne znamo.

Zalosno.

 

Sada pronadjoh slike od onomad pa da vidis!

 

2EC4B029-E946-D04B-8654-5E1F573C6668_thumb.jpg

 

(Powered by frubar.net)

 

D1628D47-5EB0-7842-989C-950102C33B19_thumb.jpg

 

(Powered by frubar.net)

 

3687A47A-E2B0-2645-8AAA-A422B4DB88E1_thumb.jpg

 

(Powered by frubar.net)

Ako koza laze, rog ......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Belgrade

Ha ha ha, iskukasmo se na otimacinu ali sta se tu moze. Jedino u sta sam siguran da nema sanse da im platim tu pljacku koja se zove "doplatna karta" a o politici nemam nameru da diskutujem i obecao sam adminu. :D

Ali ne treba se nadati nekim boljim vremenima, to upucujem mladjima koji ovo citaju jer sam naucio da se u ovoj drzavi institucionalizovani mehanizmi pljacke nikada ne diraju, ma ko da sutra uhvati poluge vlasti.

Svi ti mehanizmi otimacine kroz razne namete njima daju komoditet da zive rasipnickim zivotom i ne bih imao nista protiv da smo razvijena i bogata drzava, pa kada je meni dobro neka se i oni provode.

Ali prc...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

....na kraj pameti mi nije da kupim ni zimske gume, ni novu prvu pomoć. Kućnom savetu sam rekao da me zaborave za harače tipa - protivpožarni aparati na svakom spratu ("jer moramo"), novi orman za strujomere ("naredili iz komunalnog") i slično....

 

Bravo druže ti si moj idol. Verovatno i bacaš đubre kroz prozor jer nećeš da platiš onim lopovima iz Infostana iznošenje smeća :Mina:

 

By the way, ja sam pre par meseci isto tako poslao poruku za parkiranje u pogrešnu zonu i popio kaznu. Javio se u kol centar, objasnio o čemu se radi i izdiktirao broj poslate sms poruke za parkiranje. Operaterka je to proverila i uvažila primedbu uz opasku da povedem računa ubuduće jer neće biti u stanju da to opet urade.

 

Dal sam ja bio bolje sreće od druhih ne znam ali činjenica je da ipak nije sve tako crno.

 

A o žutim/crvenim/plavim....i ostalim političkim ološima naravno sve najgrđe

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Cuprija

U pocetku sam placao kao savestan gradjanin a onda su mi zalepili kaznu jer sam platio i od tada nista....imam 30tak kazni samo ja.Za sada nista nije stiglo a i ako stigne upalicu zatvor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

Ha ha ha, iskukasmo se na otimacinu ali sta se tu moze. Jedino u sta sam siguran da nema sanse da im platim tu pljacku koja se zove "doplatna karta" a o politici nemam nameru da diskutujem i obecao sam adminu. :D

Ali ne treba se nadati nekim boljim vremenima, to upucujem mladjima koji ovo citaju jer sam naucio da se u ovoj drzavi institucionalizovani mehanizmi pljacke nikada ne diraju, ma ko da sutra uhvati poluge vlasti.

Svi ti mehanizmi otimacine kroz razne namete njima daju komoditet da zive rasipnickim zivotom i ne bih imao nista protiv da smo razvijena i bogata drzava, pa kada je meni dobro neka se i oni provode.

Ali prc...

bogami si ovo lepo elaborir`o, nisam mog`o a da ne citiram, ovo boldovano i podvučeno mi se baš dopalo! :Mina:

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Belgrade

@ Hogar Strasni,

u petak sam video policiju i parking servis kako uklanja paukom sva propisno parkirana vozila jer je gos'n Ministar Policije tog dana otkrivao spomenik na Cukur Cesmi koji je ukraden prosle godine.

Ali pazi paradoks za paradoksom: celu ulicu cuva Policija, ne da nikome ni da stane, kidnapolavli su stanarima kola bez ikakve osnove. Drugi paradoks jeste sto su taj kip ukrali lopovi koji nisu uhvaceni, a Ministar resora koji je trebao da rasvetli slucaj uhavati pocinioce i vrati statutu otkriva novi spomenik - kopiju koja je izradjena za tu priliku. :D :D

A mogu misliti kako su vozaci popizdeli kada su videli da su im kola odneli na Slaviju i imam utisak da su to morali i da plate. >:(

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Belgrade
bogami si ovo lepo elaborir`o, nisam mog`o a da ne citiram, ovo boldovano i podvučeno mi se baš dopalo! :Mina:

Pa zar bi ti ustrojio GSX 1300 R jer previse dobro vuce ili kupio neki moped da se vozis skromno jer se vozis o tudjem trosku? :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 507 postova
  • Lokacija: Beograd - epicentar
  • Motocikl: BMW R1150RT

@ Hogar Strasni,

u petak sam video policiju i parking servis kako uklanja paukom sva propisno parkirana vozila jer je gos'n Ministar Policije tog dana otkrivao spomenik na Cukur Cesmi koji je ukraden prosle godine.

Ali pazi paradoks za paradoksom: celu ulicu cuva Policija, ne da nikome ni da stane, kidnapolavli su stanarima kola bez ikakve osnove. Drugi paradoks jeste sto su taj kip ukrali lopovi koji nisu uhvaceni, a Ministar resora koji je trebao da rasvetli slucaj uhavati pocinioce i vrati statutu otkriva novi spomenik - kopiju koja je izradjena za tu priliku. :D :D

A mogu misliti kako su vozaci popizdeli kada su videli da su im kola odneli na Slaviju i imam utisak da su to morali i da plate. >:(

 

 

To je vec standard (posto sam blizu Skupstine), ali do sada je bilo - sklone ga pa ga ti posle juri po okolnim ulicama gde su ga ostavili? I nisu (posto je parkiran gde je dozvoljeno) naplacivali odnosenje, ali za ubuduce, videcemo? :neznam:>:(:lud:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

STRAŠNO! Tek tako ti dignu propisno parkiran auto i odnesu ga u neku ulicu?? VI OVO LJUDI OZBILJNO? Ne mogu da verujem.. auuuuuuu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Kako ne razumeš? Onda nisi upućen u bezbednosne procedure kada se čuvano lice visokog ranga obezbeđuje na ovakvim događajima.

 

Svaki parkirani automobil je potencijalna bomba i mora biti uklonjen i sa rute dolaska i sa mesta događaja.

 

Da ne tupimo o sigurnosnim merama. ima na netu dosta o tome a sva vozila tako odneta bila su na Vidin Kapiji i na Slaviji - na parkinzima Parking servisa i naravno su ih vlasnici preuzeli besplatno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Uh... ma razumem. Samo, u Subotici toga nema, pa mi bilo malo strašno, hehe :D Mada, mislim da bi mi srce stalo da mi tako odnesu auto i da ne znam gde je... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja