Jump to content

Moto Zajednica

GLASANJE NA TEMU "ČOVEK I ZIMA"

  

93 članova je glasalo

  1. 1. Koja fotografija je najbolja?



Recommended Posts

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

No.1

_MG_0267.jpg

 

No.2

bracala.jpg

 

No.3

CiZ.jpg

 

No.4

covekizima.jpg

 

No.5

covekizima1.jpg

 

No.6

DSCN8915_1.jpg

 

No.7

IMG_5365.jpg

 

No.8

IMG_8224.jpg

 

No.9

boki.jpg

 

Izvinite na čekanju. Evo novih fotografija. Izvolite, glasajte! :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Dvojka je dosta ozbiljnija od petice. Petica takođe odličan odgovor na temu, ali loš krop i fali joj malo obrade da zasija punim sjajem.

 

Moje skromno mišljenje. :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Beograd

Dvojka je dosta ozbiljnija od petice. Petica takođe odličan odgovor na temu, ali loš krop i fali joj malo obrade da zasija punim sjajem.

mislis da je ovaj na dvojci ozbiljnije zabrazdio u pivo nego ovaj decko na petici u bord ili je ozbiljnije snimljena?zasto je los krop na petici,sta mu zameras?ko zna kako uopste izgleda original?
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Ljudi vishe puta ste opominjani da se NE komentarishu fotke dok traje glasanje, kada se zavrshi glasanje onda udri po komentarima... I svaki ali bukvalno svaki put vi komentarishete u toku glasanja....

 

Pa jel toliko teshko da sachekate par dana....

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Beograd

Ljudi vishe puta ste opominjani da se NE komentarishu fotke dok traje glasanje, kada se zavrshi glasanje onda udri po komentarima... I svaki ali bukvalno svaki put vi komentarishete u toku glasanja....

 

Pa jel toliko teshko da sachekate par dana....

 

 

Gde piše da je zabranjeno komentaristai dok traje glasanje?!

Ako je već tako što se ne napiše u prvom postu ili kako već?!

 

Retko kada ostavljam komentar, samo uđem i glasam. No, eto, nešto me povuklo.

 

Obrisaću, mada ne vidim gde je problem?! :neznam:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Ljudi vishe puta ste opominjani da se NE komentarishu fotke dok traje glasanje, kada se zavrshi glasanje onda udri po komentarima... I svaki ali bukvalno svaki put vi komentarishete u toku glasanja....

 

Pa jel toliko teshko da sachekate par dana....

 

Ko je opominjan i kad za to? Dozvoljeno je i poželjno komentarisanje. Jedino što nije dozvoljeno je da ljudi govore ko je napravio koju fotografiju do kraja glasanja da ne bi glasali za drugare već za najbolju fotografiju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Opominjani su na prethodnim glasanjima ljudi koji su komentarisali...zato shto svojim komentarima mogu da utichu na one koji josh nisu glasali....

 

Ja ne kazem da komentari nisu pozeljni, ja uvek volim da prochitam dobar komentar fotke, ali mi je nekako logichnije da neko pohvali ili popljuje neku fotku nakon glasanja, nego za vreme...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: XTZ 660 Ténéré

Tako je Mina, slazem se, nema smisla komentarisati , jer se samim tim utice na glasanje. Idealno bi bilo kad bi se komentari mogli da videti tek posle glasanja.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Dvojka je dosta ozbiljnija od petice. Petica takođe odličan odgovor na temu, ali loš krop i fali joj malo obrade da zasija punim sjajem.

mislis da je ovaj na dvojci ozbiljnije zabrazdio u pivo nego ovaj decko na petici u bord ili je ozbiljnije snimljena?zasto je los krop na petici,sta mu zameras?ko zna kako uopste izgleda original?

I jadna i druga su odlični odgovori na temu, ali eto dvojka mi je šaljivija i nekako ostavlja utisak kvalitetnije fotografije (opet, to je moj lični utisak).

 

Što se kropa tiče, rekao bih da fali malo neba. Ustvari fali joj prostora sa svih strana da malo prodiše (nekako je pretesan kadar). Takođe, osoba na petici ima jaknu istih boja kao i peizaž pa se utapa u prostor, a trebala bi da kontrastuje pozadini.

Opet ponavljam, fotka je dobra i ovo što joj ja zameram je samo par sitnica koje su joj zafalile da ima i moj glas i da bude pun pogodak. :)

 

Što se komentara tiče:

Ukusi se razlikuju, i teško je nekog ko ima svoj stav promeniti i preokrenuti. Ovi komentari na radove su čak i poželjni jer svako svoj glas potkrepljuje njemu svojstvenom stavom. Samo, i samo tako takmičenje neće biti puko okidanje glasa za svog prijatelja/prijateljicu (u prevodu: stojim iza ove fotke zbog toga i toga).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 719 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM ima

Mislim da ova igra ima smisla samo uz komentare za sve vreme trajanja, jedino ne treba otkrivati identitet autora pre kraja glasanja. Isto mislim da po završetku glasanja treba objaviti autore za sve fotke.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 1070 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X RH09

Ja uvek prvo pogledam fotke, glasam, pa tek onda čitam.

A sumnjam da je neko baš tolko nesiguran pa da će da se povede većinom.

I na kraju krajeva, nisu republički izbori.

Jedino šta se dobija je ono šta uspeš da izvučeš iz samog procesa fotkanja, razmišljanja i kreativnog razvijanja dok radiš na samoj fotografiji koju ćeš da pošalješ.

Zato je meni i glupo slati fotke iz arhive.

A to ko je pobedio, ovde ne govori ništa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Ja uvek prvo pogledam fotke, glasam, pa tek onda čitam.

A sumnjam da je neko baš tolko nesiguran pa da će da se povede većinom.

I na kraju krajeva, nisu republički izbori.

Jedino šta se dobija je ono šta uspeš da izvučeš iz samog procesa fotkanja, razmišljanja i kreativnog razvijanja dok radiš na samoj fotografiji koju ćeš da pošalješ.

Zato je meni i glupo slati fotke iz arhive.

A to ko je pobedio, ovde ne govori ništa.

 

 

Nisu republički izbori, ali i tamo većina ljudi ne misle svojom glavom, nego idu spontano, iza alfa ovna.

Na mene jako utiću mišljenja, pogotovo kad je među nama majstor sa iskustvima i bogatom prošlošću. Bilo kakav komentar ima barem psihološki, ako ne baš direktan uticaj na pojedinca, priznajte gospodo....

 

...moj skroman doprinos

Stavio sam glas dvojci, ali uopšte neznam zašto. Svidja mi se, ali ne ide u tu priču. Trojka je više pogodila naslov. Sedmica bila bi jaka, ako bi bila iz drugog ugla. Petica, nit je priča, nit je kolorit.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Glasao za broj 1. Crop je mogao da bude malo bolji; ne znam šta je ovo sa desne strane što viri.

 

Slika je spontana, nije nameštena, potpuno odgovara na temu.

 

Br. 5 mi je isto odlična; ne sviđa mi se što je jakna takve boje da se utapa u scenu. Slika deluje crno-belo iako nije.

 

Br. 8 je mogla da bude perfektna... Super ideja, originalna... Ali ovi čudni nokti odvlače pažnju totalno. Mislim da treba voditi računa o tome šta je glavno a šta sporedno. Ako sporedni detalj odvuče pažnju sa glavne stari, to onda kvari sliku.

 

Br. 2 i 3 su savršene. Odlučio sam se za br. 1 jer mi je, iako nesavršena, ostavila najbolji ukupan utisak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja