Jump to content

Moto Zajednica

Moto žurka MK Užice 04.02.2011god.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: SRB Uzice Rade-Squi...

u najavi.. jbga kad ne nosim komp sa sobom u autu.. :D

 

 

Gile... sve je uredu sa reklamnim materijalom, biće podeljen u toku žurke, pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2457 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Nazalost, desio se problem sa prevozom tako da ni Bigbad ni ja necemo moci da prisustvujemo ovj zabavi.. :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Sokolac -Republika Srpska
  • Motocikl: HONDA CBR 1100XX ;

Malo da prokomentarišem žurku i na bjbikers-u. Žurka je bila dobra i dobro organizovana. Pozdrav.canonitisl120.jpg

canonitisl129.jpg

canonitisl123.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: SRB Uzice Rade-Squi...

  Hvala svima koji su došli na našu prvu žurku i doprineli da se odlično zajedno provedemo, dugo će nam ova noć ostati u lepom sećanju po fantastičnom druženju i  podršci svih vas na samom početku stvaranja našeg novog kluba...

 

  Želim da spomenem i naše sponzore bez kojih ova žurka ne bi bila ovako kvalitetna , hvala im svima na nesebičnioj podršci...

 

-Preduzeće Zlatiborac  (Hvala na  predivnim promoterkama i suhomesnatim specijalitetima)

-Restoran ADA  (Hvala za besplatno korišćenje restorana ADA)

-Restoran ŽEN ŠEN (Hvala za pečeno prase)

-Ford servis Radulović (Hvala za pečeno prase)

-Buregdžinica Blu Moon (Hvala na domaćim pitama)

-Pečenjara Daidža  (Hvala za usluge klanja i pečenja)

-Diskont Status (Hvala na Kafematu i kafi za isti)

-Str Orbita (Hvala za pečeno prase)

-Str Nešo  (Hvala za pečeno prase)

-Market Nena (Hvala na papirnoj galanteriji)

-Foto studio Zvezda (Hvala na foto i video materijalu)

-Domaćinstvo Stojanović  (Hvala za prelepe domaće kolače)

-Užička TV 5  (Hvala na ustupljenom medijskom porostoru i video materijalu)

-Užička LAV TV (Hvala na ustupljenom medijskom porostoru i video materijalu)

-Užička ALFA TV (Hvala na ustupljenom medijskom porostoru i video materijalu)

 

 

  Evo i malo slika da potkrepimo događaj za one koji su bili i za one koji nisu uspeli da dođu... ići ćemo hronološkim redom da se bolje isprati ceo događaj...

 

 

  Doček gostiju...  Evo i jedan zvaničan podatak,  ovu našu prvu žurku posetilo je  470 gostiju iz SRB i okruženja.

 

01.png

 

02.png

 

03.png

 

04.png

 

05.png

 

06.png

 

  Negde oko 21h promoterke obučene u narodnu nošnju poslužuju suhomesnate proizvode iz našeg kraja, dar našeg sponzora najvećeg prizvođača suhomesnatih proizvoda iz našeg kraja...

 

07.png

 

08.png

 

  Lionsi kao i uvek brojni i dobro raspoloženi...

 

09.png

 

  Već oko 22h restoran je bio poprilično pun...

 

10.png

 

  A evo i „boja“ novog moto kluba iz Valjeva  PREDATOR...

 

11.png

 

  Već u 23h u restoranu je nastala gužva i već smo počeli razmišljati da mesta možda neće biti dovoljno...

 

12.png

 

  Za muzički doživljaj je bio zadužen Mančula Bend... A svirali su kao da im sam život zavisi od toga, svaka čas za Zuzu i  braću iz Mančula Benda.

 

13.png

 

14.png

 

15.png

 

  Švedski sto je izdražao do kraja žurke, nadam se da su svi uspeli da se posluže i probaju sve specijalitete našeg kraja...

 

16.jpg

 

  Prvo iznenađenje večeri je bio dolazak MK NO LIMITS iz Kikinde, oni su došli u punoj opremi na deset kvadova dok je spoljna temperatura bila daleko ispod nule (- 6)  Svaka čast za braću iz Kikinde i hvala im jer su svojim dolaskom dali  pravi „baj-šmek“ našoj žurci...

 

17.png

 

18.png

 

19.png

 

20.png

 

   Go-go devojke... Mogu samo da kažem da sam bio na jako puno žurki ali da je neko ovako dobro podigao atmosferu kao ove devojke zaista nisam nigde video. Razlog je „možda“ zato što nije bilo dovoljno prostora da se ubace kavezi pa su svoj performans izvodile na stolovima ali u svakom slučaju hvala im za ovako dobaru atmosferu.

 

21.png

 

22.png

 

23.png

 

24.png

 

25.png

 

 

  Negde ispred ponoći žurka se zahuktala i atmosfera se dodatno podgrejala...

 

26.png

 

27.png

 

28.png

 

29.png

 

30.png

 

 

  Dodela pečenih prasića najzaslužnijim gostima...

 

31.png

 

  Momcima iz MK NO LIMITS iz Kikinde je sasvim zasluženo pripalo prvo prase...

 

32.png

 

33.png

 

33.png

 

34.png

 

  Drugo prase je pripalo klubu koji je došao sa najviše članova na žurku, ni tu nije bilo puno dileme jer je već nepisano pravilo da MK LION’S  po brojnosti odnosi nagradu...

 

35.png

 

36.png

 

  A onda kao šlag na tortu... trubači,  ...taman na vreme da zapale atmosferu posle male pauze oko dodele nagrada i ostalih priznanja.

 

37.png

 

38.png

 

39.png

 

   Otprilike oko 01h Atmosfera je dostigla vrhinac i  od tog momenta se ređaju scene kako iz Kusturičinih filmova...

 

392.jpg

 

40.png

 

  Mislim da su i go-go devojke u jednom momentu shvatile da je kavez ipak bio neophodan kako bi mogle da nastave sa nastupom...

 

41.png

 

  Sudeći po ovoj slici Žare je zadovoljan sa onim što je video i pregovara o angažmanu...

 

42.png

 

  I tako do kasnih noćnih i ranih jutarnjih sati, poslednji gosti su napustili restoran nešto posle 05h.

 

43.png

 

  Da napomenem da su sva dešavanja oko žurke pratile tri gradske televizije, i da su napravljeni brojni intervjui sa učesnicima žurke koji su više puta emitovani u gradskim medijima.

 

  -Kiško isperd MK UŽICE daje interviju za TV Alfa.

 

44.png      

 

  Saša Stojanović daje interviju ispred MK NO LIMITS za TV Alfa.

 

45.png

 

  Branislav Peranović daje interviju ispred MK CRNA REKA za TV Alfa.

 

46.png

 

  Dolazak članova MK NO LIMITS na kvadovima  TV Alfa.

 

47.png

 

  Kiško  isperd MK UŽICE daje interviju za TV Lav.

 

48.png

 

  Dragan Jovanović-Bojs daje izjavu ispred MK Arilje za TV Lav.

 

49.png

 

  Dejan Janković daje interviju ispred MK ARHANGEL za TV Lav.

 

50.png

 

  Kiško i ja ispred MK UŽICE gostujemo povodom žurke u popularnoj emisiji FAIR PLAY na TV 5

 

52.png

 

 Hvala još jednom svim medijima Užica koji su sa posebnom pažnjom ispratili sva dešavanja oko MK UŽICE.

 

Želim da se još jednom zahvalim svoj braći u ime MK UŽICE i svoje lično ime koja su se samostalno ili klubski odazvala i došla na žurku  a i onim drugim koji su rečima podrške bili sve vreme uz nas od samog početka osnivanja kluba, kako iz zemlje tako i iz okruženja, živeli braćo i vidimo se na nekoj sledećoj moto manifestaciji.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drrmrr, 751 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: projekat rinfuz ;)

Gledao, snimak , čuo priču od ovih mojih kwadadžija....Svaka čast momci! Zezaju još Đuru za igračicu na kormanu od kwada, vozio je kroz Užice na -10 ehheehhe. Doduše on je nešto malko prehlađen al sve u rok službe . :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Ja mislim da sam vam jednom prilikom rekao da vase privatne nesuglasice resavate u Uzici ili bilo gde vec.

Rade,prozivao si i ti Krceta kada je napustio Ere i otisao u drugi klub.

Ovaj forum nije namenjen za takve stvari i stvarno nije lepo da se tema offuje.

Lepo bih vas zamolio da to vise ne radite ili ce komentari biti obrisani.

Pozdrav i vidimo se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: SRB Uzice Rade-Squi...

Ja mislim da sam vam jednom prilikom rekao da vase privatne nesuglasice resavate u Uzici ili bilo gde vec.

Rade,prozivao si i ti Krceta kada je napustio Ere i otisao u drugi klub.

Ovaj forum nije namenjen za takve stvari i stvarno nije lepo da se tema offuje.

Lepo bih vas zamolio da to vise ne radite ili ce komentari biti obrisani.

Pozdrav i vidimo se.

 

 

Hvala Pero...

 

Samo malo pojašnjenje, ja sam u Krčetovoj temi otvorenoj u januaru 2010 između ostalih izneo svoj stav na temu suporta i inostranih klubova ali nisam se lično njemu obratio dok se on nije konkretno obratio meni pa je posle toga obrisao svoj post. Molim te da proveriš dali sam se posle toga igde obratio Krčetu ili njegovom klubu u bilo kojoj temi... dok se on uvek nađe pozvan da pljuje po svemu što napišem. Dakle problem nije do mene i ja to ne radim, zamolio bih te da me ne stavljaš u istu ravan sa njim jer nemam nameru da se na ovom forumu sa bilo kim raspravljam a pogotovo ne sa njim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Zamolio bih vas,Krce i Rade,da svoje nesuglasice resavate na drugom mestu a ne na forumu.

Bicemo primorani da brisemo poruke koje nemaju veze sa temom i koje vredjaju clanove foruma.

Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: SRB Uzice Rade-Squi...

Zamolio bih vas,Krce i Rade,da svoje nesuglasice resavate na drugom mestu a ne na forumu.

Bicemo primorani da brisemo poruke koje nemaju veze sa temom i koje vredjaju clanove foruma.

Hvala.

 

Slažem se... samo obrišite onaj post jer sadrži elemente vređanja a i nije u skladu sa temom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja