Jump to content

Moto Zajednica

Informacije o Rumuniji

Recommended Posts

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Niš, Brzi Brod
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650

 

Da li je neko spavao u zadnjih mesec dana kod Jankovića. Pokušavamo da ih dobijemo na razne telefone i ili su isključeni ili se niko ne javlja. Mail takođe nije u funkciji. Ako neko ima neki telefon koji radi javi, ne bi išli na slepo zbog mesta.

 

Zovi na ovaj broj i budi uporan:

 

0040 348 442 336

 

Hvala, na taj broj sam i dobio, našao negde na netu.

 

Ti si iz ekipe koja ide iz Vranja 27. Jula ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2822 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

post-1915-0-53352700-1469451093.jpg

Nije bilo kiše samo smo vozili transfagarasan kroz vodeni oblak.Nismo spavali kod jankovića tamo smo svratili da ručamo i javimo se gazdi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Ja sam trenutno u Bran.Danas je bilo super vreme,nekih pola sata prsnula kiša i to je to.Sutra planiramo TF,a prekosutra Ta.Prognoza nešto i ne obećava,al sta je tu je

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1548 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Ajde malo više detalja, slika, sugestija....za nas koji "ćamimo ćekajući" dok se sklope kockice! :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 226 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: EN 500 1996

Pozdrav, zena i ja smo po drugi put ovog meseca bili na TA i TF, i nadamo se po treci put...  :) Prvi put od 30og do 3eg jula, smesteni 3 noci u Sibiu. TF prešli sa severa na jug, pa ručak kod Jankovića, plan je bio da se vratimo, međutim zbog nevremena smo se vratili magistralom. Sutradan TA, do najvišeg vrha odakle smo se vratili nazad opet zbog nevremena. Drugi put od 28od do 30og jula. Ovaj put smo isli iz BG dunavskom magistralom. Nocenje Vila Nico (Baia de Fier kod Novaci, preporuka za smestaj, imaju i restoran. Hrana je odlična i jeftina. Ljubazno osoblje i parking za motor). Sutradan TA onaj deo koji smo propustili i nazad, vreme je bilo odlično, pa Curtea de Arges TF sa juga na sever. Vreme do tunela je bilo super, posle tunela magla i kiša. Celim putem do Sibiu je bila kiša. Noćenje Anda residence (takođe preporuka za smeštaj, blizu centra, ljubazni i takođe parking za motor). Do BGD smo se vratili autoputem preko Temišvara. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Jabukovac
  • Motocikl: Yamaha MT09 Tracer

Zdravo drugari... Zanima me dobar ( najobicniji ) smestaj u Sibiu, bitno mi je da ima dvoriste gde bi se smestili motori ( 4 motora)... Dali se mora unapred rezervisati ili moze da se samo cisto onako bane. Polazak je planiran za u nedelju 07.08. Svaka informacija je dobro dosla...   :jee:  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Ma pogledaj na bookingu. Ima koliko hoces. Mi kada smo isli samo smo prvi smestaj iz Srbije rezervisali. Svaki sledeci jutro pred put kada idemo dalje iz hotela u kome smo tog trenutka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Svasta, mi smo isli uvek sa 6 motora. Nas 6 i uvek smo uzimali ili 3x dvokrevetna ili 2x trokrevetna. Nikad ni blizu problema za smestaj.

Hotele po RO nismo nikad placali vise od 15-20e po osobi, nocenje sa doruckom.

Jedino smo u Temisvaru uzeli neki kao malo jaci hotel na 5min setnje od centra za 25e ali je hotel bas bio dobar, bazeni, saune, na parkingu ludilo kola, pa i lambo. A recepcionarka zavrsava devojke :) sve na top nivou.

Tako da nadje se sta hoces. Samo treba malo da se pogleda po netu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 500 postova
  • Motocikl: R 1250 GS ADV

Napisao sam 26€ po sobi, to je po osobi 13€ u dvokrevetnoj sobi, sa doruckom motel u Brasovu je bio 15€ po osobi. Mi smo isli u parovima prosle nedelje i na booking nista nije bilo slobodno za nas 8-moro osim 10-to krevetne spavaonice sa zajednickim kupatilima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

U Sibiu Galerija Grafit Apartments svaka preporuka na 4 minuta hoda od starog grada sa dvorištem u koje se mogu uterati motori da su bukvalno pod prozorom.

 

Galeria Grafit Apartments

 

 Str. 9 Mai, Nr. 34, 550201 Sibinj, Rumunija – 

+40741072678

 

Vlasnik/menadžer govori savršeno engleski i veoma je uslužan, mi smo prošlog meseca paltili 33 eura spavanje za jednu noć za nas dvoje.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Jabukovac
  • Motocikl: Yamaha MT09 Tracer

hvala svima, znam da se preko bookinga moze rezervisati i moze smestaj na netu pogledati, ali ipak mi je bilo bitno iskustvo vas koji ste bili tamo. mnogo ranije i ne mozemo rezervisati (zavisi od vremena), ne znam dal cemo prvo odvoziti TA ili TF vidim da prognoze i nisu bas obecavajuce.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Za rezervaciju kod Jankovica, jel moze mail na srpskom ili bolje na engleskom? Ili je bolje preko telefona?

Moze mail na srpskom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: yamaha FJ1200

Završena tura po Rumuniji.

Hvala svima koji su pisali i pomogli mi u planiranju ovog putovanja.Quasaar sad razumem zašto si oduševljen Rumunijom.Ja sam dobio i više nego što sam očekivao.

RUMUNIJA JE FANTASTIČNA

 

post-5769-0-72857600-1470554735.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja