Jump to content

Moto Zajednica

Informacije o Rumuniji

Recommended Posts

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

Mi bili od 24-26.08. sad.
Razmenili odmah eure u Turn Severinu za leje kojih smo imali taman dovoljno do izlaska iz RO. 
Putevi na smenu dosta dobri i prosecno losi, talasasti, krpljeni. Jedina izuzetno losa deonica (srecom ne predugacka) je ispred Baila Herculane. Tuda smo se vracali ka Beloj Crkvi. Ali opet pre te lose deonice je bilo 30km dosta dobrog puta sa dobrim asfaltom i krivinama. 

Na TA i TF preovladjuje klasican vasar. TA u petak bez neke preterane guzve. Imalo je dosta automobila i motora, ali okej. Dok na TF u subotu je bila nerealna guzva. Polovinu dana smo proveli u obilazenju kolona automobila koji stoje u mestu...

TA daleko bolja sto se tice kvaliteta puta od TF, dok je TF ipak raj za oci sa prelepom prirodom. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Ducati Multistrada V4S
Pre 2 sati, nikvuksa je napisao:

Mi bili od 24-26.08. sad.
Razmenili odmah eure u Turn Severinu za leje kojih smo imali taman dovoljno do izlaska iz RO. 
Putevi na smenu dosta dobri i prosecno losi, talasasti, krpljeni. Jedina izuzetno losa deonica (srecom ne predugacka) je ispred Baila Herculane. Tuda smo se vracali ka Beloj Crkvi. Ali opet pre te lose deonice je bilo 30km dosta dobrog puta sa dobrim asfaltom i krivinama. 

Na TA i TF preovladjuje klasican vasar. TA u petak bez neke preterane guzve. Imalo je dosta automobila i motora, ali okej. Dok na TF u subotu je bila nerealna guzva. Polovinu dana smo proveli u obilazenju kolona automobila koji stoje u mestu...

TA daleko bolja sto se tice kvaliteta puta od TF, dok je TF ipak raj za oci sa prelepom prirodom. 

I ja bio u petak na TA :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: GSX-R 750, Fazer600, ZR7
On 8/28/2018 at 6:51 PM, Sale-VFR said:

Ide neko ovog vikenda nedelje? Ili prve nedelje sept?

Mozda prve nedelje u sept. , ja se vec neko vreme spremam, taman da zatvorim sezonu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: GSX-R 750, Fazer600, ZR7
2 hours ago, DraganNS said:

Ovo za zatvaranje sezone u septembru mu dođe kao da si  npr. rekao da u 40. odustaješ od sex-a!:D

Naravno da nije, pppp daleko bilo i jedno i drugo:lol2:, nego idem na duzi period, pa mi se polovinom Sept. i zavrsava sezona.

Bilo bi lepo ako ima jos zainteresovanih za pomenutu destinaciju pa da se organizujemo, malo upoznamo....popricamo po koju.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

Vidiš, i ja bih možda prvu nedelju septembra, ali pred kraj, pa spoj sa vikendom.  Možda i _fierty bude mogao da uklopi, čekamo tu Rumuniju već neko vreme da se desi, a ako ne krenemo sad, moraće da se čeka do sledećeg leta... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 531 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug
  • Motocikl: Honda Hornet 600 2005

Uh meni je iskrslo sad subota. Ali nedelja bih mozda mogao da krenem...vidim da temp idu na dole sredinom nedelje..a sto kazu ne bi bilo lose da se izbegnu guzve pogotovu vikendom..mada i ove aplikacije o vremenu jedna ovako jedna onako

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1544 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Auuuu, gde ste bili pre nedelju dana kad sam ja solo išao!? Može se i tako ali je malo nezgodno, ne moš' ni na wc da negde uletiš a da ne misliš hoće li ti neko nešto... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 531 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug
  • Motocikl: Honda Hornet 600 2005

Ja nisam mogao zbog posla..al evo sad se napravi nesto slobodno. Mislim bice i kasnije ali nzm za vreme tamo..mislim mislio sa devojkom da idem medjutim ona ne moze..drugari sa kojima vozim bili u avg bez mene naravno..jer tad nisam mogao ja..Meni se ne ide sam..tako da trazim drustvo dva motora ili jedan sve jedno i da se ode na dva tri dana. Prosle god odlozio zbog svog vremena nisam bio ako i ove odlozim ima da prodam motor...hihi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 531 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug
  • Motocikl: Honda Hornet 600 2005

Sta radimo? Ja mogu sutra da oko 5 popodne da budem u Golupcu i da cepamo do Targu jiu. U nedelju da vozimo jednu planinu ponedeljak drugu. Sta mislite?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1766 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R

U subotu Transfagarašan katastrofa,

kilometarske kolone u zastoju. Mi se nekako provukli sa motorima. 

Petak, Transalpina - san snova. Prošli je dva puta. Nije bilo gužve, pa je moglo lepo da se vozi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW R1100R BMW R1200GS

Nas sedam je išlo od ćetvrtka 30.08. i sinoć u nedelju uveče vratismo se puni utisaka jer je bila tura za nezaborav.

prvi dan iz Mladenovca do Curtea de Agres preko Golupca i Targu Jiu,sutradan u petak Transfagarašan preko Sibiu do Sebeša,subota Transalpina do Novaci pa dalje Petroani,Hateg do Hunedoare,i povratak preko Carasebeša,Rešice,Anina na Belu Crkvu  do kuće ukupno 1430 kilometra i jedno 900 krivina:na_glavi:

Nije bilo gužve na Trtansfagarašanu uopšte vozi se opušteno a i na Transalpini,oduševljeni smo sa oba puta a posebno putem od Carasebeša preko Rešice,Anine.

Događaja i zezanja na pretek ali to će Marko da opiše u putopisu nadam se pošto on ima bolje literalne sposobnosti od mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlo i naopako, 545 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Kao da nema
12 minutes ago, n5rovic said:

oduševljeni smo sa oba puta a posebno putem od Carasebeša preko Rešice,Anine.

Može malo sire objasnjene za ovo. put dobar? predeo? imas li neku sliku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja