Jump to content

Moto Zajednica

Kymco Agility City 125

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Kymco Agility City 125

 

main_Kymco-Agility-City125-guide.jpg

 

Dajte svoj komentar isključivo ako ste vozili ili posedovali ovaj skuter. Nipošto nikakve komentare u stilu "čuo sam", "rekli su mi" i slično. Odgovorite na sledeća pitanja u skladu sa pravilima bez dodatnih komentara ili slika. Svaki komentar koji ne bude u skladu sa pravilima biće istog trenutka obrisan.

 

1. Godište skutera koji ste vozili:

Navesti tačno godište skutera koji ste vozili..

 

2. Vreme provedeno na skuteru:

"Posedovao sam ga tri godine." ili npr. "Probao sam ga par puta na lokalnom putu" ili "Napravio sam par krugova oko bloka"

 

3. Šta mi se dopada:

"Odlične kočnice i dobra zaštita od vetra." ili "Sjajan za duža putovanja, odličan položaj vozača, mala potrošnja" ili neko može napisati i par pasusa ako želi, tim bolje.

 

4. Šta je moglo biti bolje:

"Prednja kočnica ima loše doziranje i slaba zaštita od vetra" ili nešto slično u stilu prethodnog pitanja.

 

5. Moj utisak:

Vaš mali review. Tu sad može svašta da se napiše, da se detaljnije objasne i opišu stvari iz prethodne dve stavke i da se još malo priča o motoru i generalnom stavu prema njemu. Mogu se opisati i neki detalji i može se dati i neka ocena i recimo preporuka za kupovinu. Takođe, ovde bi bilo dobro da onaj ko je proveo više vremena sa skuterom napiše na šta treba obratiti paznju pri kupovini tog polovnjaka i generalno o održavanju...

 

Najlakše vam je da uradite copy-paste sadržaja ovog koda i samo ispod svakog pitanja dodate vaš odgovor:


[b]1. Godište skutera koji ste vozili:[/b]


[b]2. Vreme provedeno na skuteru:[/b]


[b]3. Šta mi se dopada:[/b]


[b]4. Šta je moglo biti bolje:[/b]


[b]5. Moj utisak:[/b]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

1. Godište skutera koji ste vozili: 2009

 

 

2. Vreme provedeno na skuteru: Od 22.05.2009. iiii jos uvek ... :moto3: (nesto preko 7 000 km)

 

 

3. Šta mi se dopada: Vozi se kao veliki motorcikl zbog tockova od 16 cola,jako dobar osecaj,zadovoljavajuca snaga,dobre kocnice,atraktivan izgled,kvalitet materijala bolji cak i od nekih evropskih brendova...Odrzavanje : ne moz' jednostavnije..ulje,filter,svecica (redovno) e sad..kais na 7 000 km,plocice na 10 000,mogle bi i gume.Zavisi kako se vozi :neznam:

 

 

4. Šta je moglo biti bolje: zapremina spremista ispod sedista,t.j. vise oblik je problem jer ne moze stati Full-face kaciga u isto,cak i Jet kacigu treba stisnuti i malo nagnjeciti. To naravno zavisi od pojedinacnog modela i oblika Jet kacige ali moje iskustvo je ovo. Naravno top-case kofer resava sve probleme :care:

Voleo bi da ima neki instrument za pracenje radne tempereture,ali u tu cenu koju placate za ovaj model mozda je malo previse ? Mozda sam razmazen ? Uostalom kazu da za jednocilndricne vazdusare pregrevanje je jako retka stvar...Moj nikad nije pokazao znake pregrevanja,mozda cisto "za svaki slucaj..." Ali, kao sto rekoh,u toj ceni....

 

 

5. Moj utisak: Sve u svemu mislim da nikad bolju kupovinu nisam napravio u zivotu. Potrosnja je oko 3 litre u gradu,ne prelazi 3,3 uz najostrija ubrzanja. Otvoren put,nem pojma :neznam: verovatno dosta manje ali se ni jednom nisam nakanio da izmerim :lud: bio sam previse zauzet uzivanjem u voznji :D

Dobro podnosi dvoje ali performanse trpe (ipak je 125 ccm) max. brzina je tad 100 km/h a inace 110 - 115 km/h kad je nov kais,moj se malo oteglio, sleduje mu penzija svakih 6 -7 000 km.

Lepo se vozi i na malo duze,100 km i malo jace,ali ce boli guza :aha: ..bez toga nema.

Lepo leze u krivinu,skoro kao pravi (motorcikl) ne bi znao sta mu tacno nedostaje,mozda je ugao viljuske ili nesto sl. (da ne pametujem kad ne znam,mozda ima neko kompetentniji ko ga je vozio pa neka kaze..) Fali snage pri obilazenju i malo maximalne brzine ,ALI ...opet ono "ali" ipak je ovo SKUTER od 125 ccm i kao takav je prosto i jednostavno SAVRSEN !

Da!,rezervoar je nepravilnog oblika i kad kazaljka predje ispod 1/3 skale,trc' na pumpu imas jos 50tak km....Dok gornju,ili prvu 1/3 deluje kao nikad da potrosi ;)

Jos jedna stvar...u pregradi ispod kormana se nalazi uticnica od 12 V ! Pa koji to proizvodjac jos stavlja u ovom cenovnom razredu ! Nisam tacno siguran za cega bi moglo posluziti,mozda GPS ili punjac za mob.,frizider,klimu,el.rostilj....naci ce mu neko vec namenu. Ja ga ne korisstim,ali lepo je znati da ima :takoje:

 

Ako imate nekih pitanja drage kolege bajkeri/forumasi rad sam odgovoriti na PP ...

Zelim pun rez. i bezbedan drum :zdravo:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Ralja
  • Motocikl: Sym Jet X 125
On 1/16/2011 at 12:12 AM, acim said:

1. Godište skutera koji ste vozili: 2011, prva reg. jun 2012. 

 

On 1/16/2011 at 12:12 AM, acim said:

 

2. Vreme provedeno na skuteru:

Prvih mesec dana za sada. 

 

 

On 1/16/2011 at 12:12 AM, acim said:

3. Šta mi se dopada: 

Dosta veci od libertija, uz kofer i mesto pod sedistem mozete da ponesete sve sto vam je potrebno. Lepo pali hladan, startuje bez zagrevanja, dok stavim kacigu i rukavice vec je spreman.

On 1/16/2011 at 12:12 AM, acim said:

4. Šta je moglo biti bolje: 5.

Za sada zadovoljan, mozda plastike deluju malo slabije. 

 

On 1/16/2011 at 12:12 AM, acim said:

Moj utisak:

Lep izgled, prostran i lak za upravljanje i provlacenje kroz grad. Lepo ubrzava, do 50 kmh se skoro ne cuje da radi. Diskovi i hidraulika na oba tocka plus pozadi ima dva amortizera sto ga dodatno ukrucuje prilikom voznje preko neravnina. Kad prodje neko vreme javljam nove utiske.

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Ralja
  • Motocikl: Sym Jet X 125

Izmerio potrosnju metodom sipanja do vrha i ponovnim sipanjem posle predjenih 100km, prosek 2,8l. Na njihovom sajtu pise da je potrosnja do 3l i nisu lagali.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco agility city 125 ccm

Kupio polovan Kymco agility city 125ccm sa nepunih 9000 km na satu, 2013.

Promenio ulje,  sipao Motul, očistio filtere, očistio karburator.

Ide,  pali,  za početnike puna kapa.

Potrošnja 3-4,5l, precizno mereno "odokativno",  kraće relacije do 10km.

Jeftinije od gradskog prevoza ;-) 

Pohvale za Korejance.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha X-Max 125, 2010
On 2/29/2020 at 4:03 PM, Petrone said:

Kupio polovan Kymco agility city 125ccm sa nepunih 9000 km na satu, 2013.

Promenio ulje,  sipao Motul, očistio filtere, očistio karburator.

Ide,  pali,  za početnike puna kapa.

Potrošnja 3-4,5l, precizno mereno "odokativno",  kraće relacije do 10km.

Jeftinije od gradskog prevoza ;-) 

Pohvale za Korejance.

Nije korejanac, nego tajvanac (i Kymco i Sym) :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco agility city 125 ccm

Mislim Tajvan a pišem  Korejea:P

'bem ti onog blesavog Kima sve

mi izmešo u tu Aziju  :stabre:,

znam u pravu si ,

i to da rade za Kawasaki 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja