Jump to content

Moto Zajednica

29.novembar ispred Politike

Recommended Posts

  • Drug član, 1881 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Brz oporavak zelim Arakisu. Ne sumnjam da ce do leta srediti motor ili uzeti neki jos bolji ( naravno od naplacene stete). Nadam se da ce mmajmuna u kolima kazniti adekvatno po novom zakonu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Ufffff bas sranje . Zelim ti brz oporavak . Ko zna neka opise kako se to desilo . Iz pocetnog posta bi zakljucio kao da je pao u mestu ali ove povrede nisu bas bezazlene . Izjuri samo osiguranje i sto vise papira i da sa srecom naplatis svaki dinar stete motora , pretpljenog straha i fizickh povreda .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Evo, dođoh konačno do kompa. Elem, od kad je Rajko javio da je imao sudar, trebalo nam je 12 minuta da kolima stignemo na lice mesta, taman kad je stigla i hitna pomoć. Zatekli smo ga na nogama, vidno uzrujan i lekar iz hitne mu je odmah montirao šancovu kragnu i spakovaše ga u kola.

 

Po njegovim rečima, kretao se u svojoj traci blizu razdelne linije kolovoza. Na mestu gde je donja kapija Politike u ulici 29. novembra (ne znam sad kako se zove), lik koga je obilazio u kolima je dao levi žmigavac i odmah, bez gledanja oko sebe, započeo skretanje u levo u čemu mu je Rajko zasmetao pa ga je "lagano" kucnuo sa desne strane u zadnji točak od čega je Rajkov motor izgubio stabilnost i zaneo zadnji točak u levo a potom se sa sve Rajkom svalio na desnu stranu. Tada su nastale sve povrede ali Rajko ne zna tačno kad je kojim delom zapinjao ili padao na kolovoz i dalje ostajući u svojoj traci. Sobzirom da je bila poprilična gužva, Rajko se kretao brzinom između 5 i 10 km/h. Dakle nema govora o nasilničkoj vožnji i ugrožavanja bezbednosti u saobraćaju sa Rajkove strane. To je izjavio i policajac koji je došao na uviđaj.

 

U gradskoj bolnici su ga snimali i snimali i snimali i gledali i pipali... hvala bogu, osim preloma tarzalnih kostiju desnog stopala i prve falange palca leve ruke, nema nikakvih drugih povreda. Oseća se dobro i ima visok moral i duh. Sve vreme se šalio na sopstveni račun u čemu smo mu zdušno pamagali.

 

Na motoru ima poprilične štete. Cela desna strana je... pa praktično je nema. Nema ni vetrobrana i korman je otišao dosta u desno jer je povukao viljuške u trouglovima. To je onako na blic što se vidi od odmah. Motor je u Laboratoriji i tamo će ostati netaknut dok se ne završi odštetni zahtev.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Beograd - Jug
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s

Brz oporavak !!!

 

Drš se kolega!!!

 

Samo polako i ne sumnjam da će se motor srediti ili će se sesti na još boljeg konja!!!

 

Pozdrav!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Evo i mene, moral na visini a za onu suzicu u oku što mi se odnekud pojavila čitajući ovo vi ste krivi :)

 

Sve je baš onako kao je predobri i prepošteni Scuba napisao, oprema me spasla još težih povreda ali dobro je ;)

 

Puno hvala drugarima koji su se našli kad je bilo najteže, ma ljudine su to! ;)

 

Eee, a od sad ću vas udaviti postovima ovde na forumu, šta ću kada sam dokon :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Baš tako, klasika sa negledanjem u retrovizor i ogromna gužva koja me je terala da se polako provlačim :)

 

Puno vam hvala na rečima podrške, mnogo mi znači.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja