Jump to content

Moto Zajednica

za ljubitelje KAWASAKI -ja

Recommended Posts

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: ROGATICA RS

Saznao sam jednu cinjenicu pre neko vece...

 

Agregati, koji pogone moju Kawu, GPZ500, EN500, KLE500 nisu posebno razvijani za neki model. Japanci su uzeli agregat od __-GPZ 1000 Ninje (ona iz 1986) i njen cetvorocilindricni motor ''isekli'' na pola, tj. iskoristili su samo dva cilindra iz postojeceg. Tako da znate, svi mi vozimo pola od Ninje 1000 :D

 

to je pola od ovog !

post-4742-0-21099000-1295981723_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Borča - Beograd
  • Motocikl: piaggio free, yamaha XJ900R, kawasaki er6n, kymco downtown 300, suzuki v strom 650 xt.

Evo da se i ja prikljucim, ER-6n stvarno dobar ;) a voleo bih da imam i stari gpz750 samo da mi stoji u garazi i da ga gledam. :zdravo:

post-2132-0-18820000-1297070804_thumb.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Jel' može neko da mi kaže kako se u Evropi zove Kawasaki Concours? I jel' ga ima neko na Forumu?

 

1189635275_Y8kMA-M.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23
  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Gledao sam ga kod dilera pre neki dan i bio sam impresioniran. Moguće najbolji sport turing motor na tržištu. Ima sve što i BMW K1300GT, a košta čitavih 25% manje. :staa2:

 

Zanimalo me jel' neko ima iskustva sa voznim karakteristikama... U kvalitet i izdržljivost ne sumnjam, i na papiru izgleda fenomenalno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Ako i nije najbolji, sigurno ima najbolji odnos kvalitet/cena, tako da je sigurno odličan izbor. Bila je davno jedna tema o tome (toj klasi motora). Verovatno se sećaš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

Gledao sam ga kod dilera pre neki dan i bio sam impresioniran. Moguće najbolji sport turing motor na tržištu. Ima sve što i BMW K1300GT, a košta čitavih 25% manje. :staa2:

 

Zanimalo me jel' neko ima iskustva sa voznim karakteristikama... U kvalitet i izdržljivost ne sumnjam, i na papiru izgleda fenomenalno.

 

 

možda je bilo i ovde ali probaj da nađeš na netu, nemci su radili test 100.000 km za sto dana, menjan samo potrošni materijal. mislim da je motopuls objavio test pa probaj tamo da nađeš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova

Gledao sam ga kod dilera pre neki dan i bio sam impresioniran. Moguće najbolji sport turing motor na tržištu. Ima sve što i BMW K1300GT, a košta čitavih 25% manje. :staa2:

 

Zanimalo me jel' neko ima iskustva sa voznim karakteristikama... U kvalitet i izdržljivost ne sumnjam, i na papiru izgleda fenomenalno.

 

Apsolutno romanticno 1ooo.gif1ooo.gif1ooo.gif.

 

Od kada sam probao ZZR 1100, poceo sam zaista da postujem vrhunske domete Kava "moto tehnologije". Jedino sto mi se cini da vazi i za ovaj model, a sto me sprecava da kupim jednog ZZR-a iz Kule 2001 crrrrrniiiii, je to sto ne idem na daleke pute autoputem. Ovako ne znam sta bih sa njim po ostrijim planinskim zavojima i po gradu, mislim na to da kad povuces ZZR 1100, on se obori tek u sledecoj krivini 1moto3.gif. Kkada bi bilo smisleno imati 3 motora u garge, GTR bi bio jedan od njih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

DO sada sam slusao uglavnom lose stvari o Kawama ali nikada od ljudi koji ih voze :)

post-566-0-13822800-1298112444_thumb.jpg

Evo jos neka slika od ove jeseni . . . post-566-0-36250600-1298112513_thumb.jpg

 

Dva "kralja" sa skoro identicnim masinama....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja