Jump to content

Moto Zajednica

YAMAHA FJR 1300

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha TDM 900 (u srcu), FJR 1300 ispod guzice
14 hours ago, Satelis said:

Razumljivo potpuno, i roze boju da si naneo koga briga, bitno je da je tebi lepo :takoje:

Na fb stranici videh Garage73, pratim ih vec duze vreme i rekao bi da ozbiljno dobro rade posao.

Pojavljuju se mnogo dobri detaileri u poslednje vreme. Što znači da ima ljudi koji su spremni da izdvoje ozbiljan novac za profi rad. M polish je takođe vrhunski... 

 

14 hours ago, Throttle Addict said:

Kaze konzervirao, pre bih rekao pasterizovao a Bog me i sterilisao emoji23.png

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
 

"Zimnica" mora da bude vrhunska. Fali još samo vakumiranje. :D 

 

14 hours ago, bocca_bastard said:

Gde si kupio Poorboys??

To je zapravo DAS 6 polirka, samo re-brendirana od njih. Od Đorđa Gatalice iz SM. Profi detailer (PRO SHINE DETAILING) koji je nažalost morao da ode u Nemačku da radi kao medicinski tehničar jer ovde kao, po mom mišljenju, najbolji detailer u Srbiji koji se ubijao od posla i radnik hitne pomoći, nije mogao da živi. Dosta saveta sam usvojio od njega...

 

12 hours ago, drs said:

Šapčani mogu da drže predavanja na MIT-u kako se od polovnjaka napravi auto kao iz salona  :D.

Na Sorbonne postoji čak i taj predmet kao obavezni. Stalni profesori su eminentni pripadnici Šabačkog udruženje uvoznika automobila. :D

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha TDM 900 (u srcu), FJR 1300 ispod guzice
2 hours ago, Throttle Addict said:

I decidno da objasne zasto je taj auto presao samo 175.000km emoji3.png

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
 

Tih 175 000km je rezultat ekstremno stroge selekcije vozila u NL,DE i IT. Sva vozila su bila u vlasništvu starijih lica sa kraćom desnom nogom koji nisu mogli da daju gas do kraja. ;)  Pojedini su čak imali i kraću desnu ruku pa nisu mogli u petu brzinu da ubace. I naravno da je kod takvih automobila opravdan opis oglasa: NOV NOV NOV, SVAKA PROVERA JE MOGUĆA, SERVISNA KNJIŽICA i slično... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT
Tih 175 000km je rezultat ekstremno stroge selekcije vozila u NL,DE i IT. Sva vozila su bila u vlasništvu starijih lica sa kraćom desnom nogom koji nisu mogli da daju gas do kraja.   Pojedini su čak imali i kraću desnu ruku pa nisu mogli u petu brzinu da ubace. I naravno da je kod takvih automobila opravdan opis oglasa: NOV NOV NOV, SVAKA PROVERA JE MOGUĆA, SERVISNA KNJIŽICA i slično... 
Napomenimo to da servisne knjizice od prvog servisa pa sve do zadnjeg servisa su iskljucivo popunjavane iskljucivo istom hemijskom i da kvalitet mastila za pecat je izuzetno kvalitetan pa mozemo videti da je pecat iz 2002 kao od juce udaren

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Никад не једи жути снег!, 673 postova
  • Lokacija: Церовац - Београд
  • Motocikl: Јаворка (ФЈР 1300)

Napomenimo i to da svi mi koji smo kupili masine od Denisa imamo garanciju na kilometrazu i boju i "neudaranost" ;) :jee:

  • Haha 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra
Tih 175 000km je rezultat ekstremno stroge selekcije vozila u NL,DE i IT. Sva vozila su bila u vlasništvu starijih lica sa kraćom desnom nogom koji nisu mogli da daju gas do kraja.   Pojedini su čak imali i kraću desnu ruku pa nisu mogli u petu brzinu da ubace. I naravno da je kod takvih automobila opravdan opis oglasa: NOV NOV NOV, SVAKA PROVERA JE MOGUĆA, SERVISNA KNJIŽICA i slično... 
Danas je nedelja, upravo jedini dan kada mnoga od tih starijih lica u NL, DE, IT kreću u crkvu sa našim budućim vozilima :)

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S
5 hours ago, Throttle Addict said:

I decidno da objasne zasto je taj auto presao samo 175.000km emoji3.png
 

 

To je bar jednostavno. U pitanju je specijalni program koji se u zapadnoj Evropi ugrađuje u računare vozila koja kupuju starija lica sa kraćom desnom nogom.

Na 160 kkm na komandnoj tabli počinje da blinka (kao upozorenje da auto uskoro treba prodati) narandžasti simbol za EUR   €  .  Kada se dostigne 170 kkm, na komandnoj tabli se pali poruka Verkaufen !!  Verkaufen !!  (tj. Vendre / Verkopen / Vendere / Sell  - u zavisnosti od tržišta i na kom jeziku je software). Ukoliko vlasnik ne proda vozilo u narenih 2500 km, uključuje se auto-pilot koji sam dovozi vozila u Šabac. Sve je to unapred isprogramirano tako da nema prevare, nema laži. Tako mi tetke iz Kanade.  

  • Sviđa mi se 4
  • Hvala 2
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Никад не једи жути снег!, 673 postova
  • Lokacija: Церовац - Београд
  • Motocikl: Јаворка (ФЈР 1300)

Sredjujem motor za sutra za dedamrazijadu...palim svetla kad crche jedno kratko svetlo... Skinem, pogledam i vidim da je bila neka filipsova xtreme vision... sad gledam da kupim set novih sijalica a ovu sto je ostala ziva da stavim u rezervu... Ja se u sijalice (a i mnogo toga ostalog :stabre:) razumem kao Mara u onu stvar... koje vi stavljate? Potrebne su mi neke zbog kojih cu biti uocljiv po danu i da dugo traju (naravno) jer ja iskreno skoro nikad ne vozim nocu...;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT
43 minutes ago, WlayCo said:
Sredjujem motor za sutra za dedamrazijadu...palim svetla kad crche jedno kratko svetlo... Skinem, pogledam i vidim da je bila neka filipsova xtreme vision... sad gledam da kupim set novih sijalica a ovu sto je ostala ziva da stavim u rezervu... Ja se u sijalice (a i mnogo toga ostalog :stabre:) razumem kao Mara u onu stvar... koje vi stavljate? Potrebne su mi neke zbog kojih cu biti uocljiv po danu i da dugo traju (naravno) jer ja iskreno skoro nikad ne vozim nocu...

@mrxfon i ja koristimo H4 Led sa Alija, par oko 15€, kratko svetlo ubija a dugo je lose al nema ni potrebe za njim @svaler je bas skoro u temi H4 Led okacio link sijalica i promo kod sa popustom od skoro 10$ pa komplet izadje oko 25€ i on kaze da su dosta bolje odradili razliku izmedju kratkog i dugog svetla (sto je funkcionalnije i postenije prema vozacima koji nadolaze u susret). Ja se licno dvoumim da ih kupim jer su ove bas prejake na kratkom a na dugom obasjavam Avalski toranj.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Ovakve sa Alija imam na autu, H7, čak je i isti prodavac. Deklarisane su na 50.000 sati, a to je nekoliko godina... Odlično svetli, ali mislim da imam već problem sa jednom jer treperi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Ovakve sa Alija imam na autu, H7, čak je i isti prodavac. Deklarisane su na 50.000 sati, a to je nekoliko godina... Odlično svetli, ali mislim da imam već problem sa jednom jer treperi...
Proveri kakvi su kontakti na samom džeku od sijalice, možda je labav neki kontakt pa zato treperi. Ili rotiraj sijalicu na drugu stranu da bi znao šta ne valja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

I meni je jedna crkla, ali mojom greskom. Zbog ove budze pozadi, citaj hladnjaka, na FJR ne mogu da se namontiraju one gume iza fara koje stite far od prasine, vode i sl.

E pa ja sam prao motor a zaboravio da nemam te gume, pa je jedna sijalica nastradala :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 522 postova
  • Lokacija: novi beograd
  • Motocikl: HONDA GL1800

Ukoliko su nekom potrebne za FJR ostalo mi od FJR-a biksne za on kosku odozdo(kako li se vec zove). Cena tura pića prilikom ličnog preuzimanja .

brmmm,brmmm

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Surcin
  • Motocikl: Varadero 1000
31 minutes ago, peratrap said:

Ukoliko su nekom potrebne za FJR ostalo mi od FJR-a biksne za on kosku odozdo(kako li se vec zove). Cena tura pića prilikom ličnog preuzimanja emoji3.png.

brmmm,brmmm
 

Inače zašta suže te biksne ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
Inače zašta suže te biksne ?
Да бикснују коске

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.





×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja