Jump to content

Moto Zajednica

KINROAD XT150-16

Recommended Posts

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Горњи Милановац

Здраво људи.

Имам проблем са мојим Кинроудом!

Приметио сам да у предњем ланчанику имам слободног хода, реда 15 степени, кад је мењач у брзини.drawing1-model-1.jpg

Последица овог празног хода је да ми истеже ланац ко блесав.

На 5000км морам да мењам ланац, јер више нема места да се дотеже.

Да напоменем да између ланчаника и погонског вратила нема луфта.

Неки проблем је унутра, у мењачу. Да ли неко зна, због чега се појавио и шта ли може да буде...

Хвала свима.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Је л' исти луфт у свим степенима преноса? Јеси ли сигуран да га раније није било у тој мери? Како се шалта?

 

Што 'но кажу - "Кинез је то, свашта мож' да буде". Има неколико места где може да се појави луфт, па бих ја ипак лагано спремио мотор за операцију цепања на пола. Можда се појавио луфт на два зупчаника примарног преноса, па између обе осовина/вратила мењача и зупчаника, па самих парова зупчаника, лежајева на којима све то стоји, а онда и све то заједно, што даје симптоме које си навео. Ја бих потражио по Нету искуства људи који имају некакве моторине са том машином, па можда скапираш да имају неки специфичан "глич".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Је л' пасује онај са "Принчева"? Мислим да ћеш то лакше и јефтиније да нађеш него онај са налепницом "Кинроуд".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Kupio sam polovnok kinroad 150,i imam problem sa kurblom, kada kurblam jednostavno ne vraca i zui dok je ne vratim rucno.Dali neko zna u cemu je problem?HVALA UNAPRED!!!!!!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Drugari, jel ima neko semu elektronike za ovu masinu? kad se upali pozicija svetle i zmigavci a dugo i kratko uopste i ne rade ili ako je neko mozda imao slicnu situaciju mozda neki nagovestaj gde bi mogao problem da bude?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kinroad xt250

Ljudi verovatno sam promasio.temuuu i unapred se izvinjavam hitno mi je potrebna pomoc posedujem xt250 koji je presao ne vise id 3000 km dok je bio u garanciji tero sam ga milion puta u pazovu i verujte nikada ga nisu uspeli da nasteluju od pucanja u voznji obrtomer i sve svasta i ja sam digao ruke od njih motor he u garazi vec 2 god i zanima me dali neko ima nekog servisera ovde u beogradu proverenog koji bi mogao da dovede moj motor u red molim vas za kontak sto pre unapred hvala i pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Mz etz150

Pozz..od skoro imam kinroad 150cc i zadovoljan sam. Medjutim hteo bih da pitam dali mozete da mi kazete koliko i kog ulja da sipam na zameni i malo hoce da se ugusi na pola gasa pa dali treba svecica ili sta vec? Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova

Zdravo svima,

 

imam kinroad xt150-16 2008.god.

 

Da li ima neko isti model motora ... pukla mi je usisna grana karburatora a ne znam gde mogu da nadjem taj deo...

 

Ima li neko ko zba gde to mogu nabaviti?

 

Moze li mi neko poslati sliku sa svog motora ovog modela kako izgleda ta usisna grana?

 

hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja