Jump to content

Moto Zajednica

10. Moto susret MK Staaari Rokeri Umag 06. - 08.05.2011.

Recommended Posts

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Umag
  • Motocikl: Honda CBR1100XX - full power Yoshimura exaust system

Pozivamo vas na naš 10. Moto susret koji će se održati u kampu Stella Maris u Umagu od 06. do 08.05.2011. godine. Garantiramo dobru zabavu i odličan smještaj u kampu s 5 zvjezdica. Naravno biti će moguć i smještaj u apartmanima po veoma popularnim cijenama. Dobrodošli !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Umag
  • Motocikl: Honda CBR1100XX - full power Yoshimura exaust system

Pa ja moram da dodjem...da me castis za novi motor!!! :zdravo:

A morati ćeš i ti - za tu kršinu od BMW-a ! :moto3: :moto3: :moto3: :moto3: :moto3::nanana: :nanana: :nanana: :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Koja je preporučena ruta iz pravca Šida? Zanima me dobar i brz put, ali ne bih voleo da to bude samo autoput.

 

 

Acime Bosna u kojoj nije bas sjajan put ali kada udjes u Hr. kod Plitvica tu se pegla do kraja gasa......ja tuda isao 4X i uvek mi prija........druga opcija je autoput BG...ZG sto je smorno do bola ali je brzo, ako ti se zuri tuda a ako ces da uzivas onda prva opcija....

 

I rezervisite mesto u kampu Stella Maris jer moze se desiti da svi budu izdati, ja sam svaki put rezervisao i nisam imao problema, mada ako i ne rezervises ima tamo smestaja, ali ovo je dobro i povoljno.....

 

evo ti nas putopis pa vidi, po meni nema bolje destinacije od Umaga

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/46787-novi-sadbosnaumaggrobnikpa-do-cg-i-kuci/

 

 

Ovu godine preskacem Umag ali samo zato sto cu biti dosta vremena na Krku tako da mogu kako god hocu.....

 

 

Zelim vam sretan put i odlican provod zelim a tako ce i biti................

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Ja sam kontaktirao Sandru (osobu odgovornu za smeštaj u apartmanima i bungalovima) i evo šta mi je odgovorila (da ne bi morali ponaosob da pitate):

 

1. Kolika će biti cena ove godine?

2. Koji je minimalni broj dana za rezervaciju?

3. Da li postoje sobe/apartmani/bungalovi za 2 osobe?

 

Cijena najma apartmana ove godine je 250.00kn (cca 34.00€)/noć. U ovu ponudu ulaze samo zgrade/blokovi, to su apartmani za 4 osobe -> jedna spavaća soba, kauč u dnevnom boravku, kupatilo, kuhinja, balkon.

 

Moguće je rezervirati i "bivše bungalove", naime ovaj dio naselja je renoviran i kategoriziran sa 4****, svi apartmani su renovirani i klimatizirani te ne ulaze u promotivnu cijenu susreta. Ali moguće je rezervirati apartman Amfora Classic (3-5osoba) sa dvije spavaće sobe, dnevnim boravkom sa kaučem, kuhinjom i kupatilom za 500.00kn(68.00€cca)/noć.

 

Za sada vršimo rezervacije sa min dvije noći (petak-nedelja).

Svi su apartmani za 4 osobe, ali moguće je i da borave samo dvije osobe, ali cijena je uvijek 250.00kn na dan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Tako je, ja i prijatelj smo bili sami po toj ceni, a klima ti nije potrebna mozda samo da se grejes jer nocu je malo hladno..........ma vredi svaku kunu videces i sam, jos imas i trku na Grobniku u nedelju......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Od Plitvickih jezera ides na Otocac i izbijes na Senj, znaci nema nigde nikoga, ja sam u avgustu isao tuda na Krk i drzao sam na nekim mestima po 5 minuta pun gass....nov put na kome nema nikoga....san snova ukretko receno....i onda od Senja ides obalom sto je jako prijatno......

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Umag
  • Motocikl: Honda CBR1100XX - full power Yoshimura exaust system

Što se tiče najma apartmana/bungalova biti će omogućeno da se rezervira od 02.05. do 08.05. po povlaštenoj cijeni od € 34-35, a na vrijeme ćemo objaviti sve informacije ovdje tako da nitko neće ostati bez smještaja. Budite bez brige i čekajte informacije za cca. mjesec dana. Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja