Jump to content

Moto Zajednica

Mass Company

Recommended Posts

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
Pa tajkuni su zato sto imaju kefalo, nisu glupi da u srbiji gde skoro pa da voze motore na plin otvaraju radnju za moto opremu  


Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
Jel imaju kefalo? Stvarno?
 
Mislio sam da se ljudi sa kefalom bave naukom. 
Ма будале баве науком :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Jel imaju kefalo? Stvarno?
 
Mislio sam da se ljudi sa kefalom bave naukom. 

Naravno da imaju kefalo, probaj sam da napraviš to sto su oni napravili?

I ajde da ne mešamo kriminalce u ovu priču.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2462 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Lako je napraviti kad si u partiji koja je na vlasti i radiš šta hoćeš uz njihovu proviziju. Kriminalci su male bebe za ove biznismene po partijskoj liniji.

Jednom kad uđeš u te vode plivaš sa tebi sličnim i samo menjaš plivački klub na svake 4 godine.

Imam par primera ljudi sa završenom srednjom, jedan primer je konobar, koji su postali biznismeni preko noći u sektorima o kojima pojma nemaju.

Te ljude znam lično kad su demokrate došle na vlast i ko je zauzeo koje pozicije u opštini Zemun i iskoristio boje svoga kluba.

Takođe znam i iz drugih stranaka primere kako se koji klub menjao na vlasti, drugi lešinari su se pojavljivali.

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Istina..ali ajde napravi bogatstvo a da nisi kriminalac a i da nisi neki partijski pion?!


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
Istina..ali ajde napravi bogatstvo a da nisi kriminalac a i da nisi neki partijski pion?!


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro
Па то је бар лагано. Само одеш из Србије у којој влада партија и криминал :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
3 hours ago, ZEMZEM said:

Lako je napraviti kad si u partiji koja je na vlasti i radiš šta hoćeš uz njihovu proviziju. Kriminalci su male bebe za ove biznismene po partijskoj liniji.

Jednom kad uđeš u te vode plivaš sa tebi sličnim i samo menjaš plivački klub na svake 4 godine.

Imam par primera ljudi sa završenom srednjom, jedan primer je konobar, koji su postali biznismeni preko noći u sektorima o kojima pojma nemaju.

Te ljude znam lično kad su demokrate došle na vlast i ko je zauzeo koje pozicije u opštini Zemun i iskoristio boje svoga kluba.

Takođe znam i iz drugih stranaka primere kako se koji klub menjao na vlasti, drugi lešinari su se pojavljivali.

 

Svako zna najvise takvih. I kod mene je najbogatiji covek koji je pre DOS-a vozio golfa dvicu, ima osnovnu skolu, nikad nista radio. Sada tajkuncina... Ali jbg kako kaze Del Boj? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Mislim momci da ste se malo udaljili od teme. Takodje mislim da velika večina pljuvača neće iz nekog principa ni da glasa, a kamoli da se na bilo koji naćin politički/društveno angažuje. Za uspeh pored "poštenog" rada treba još jedno 100 kockica da se slože. Mnogi se svojski trude da rade , treniraju,uče, a nisi Djokovići, Bil Gajtsi i sl. 

Nego da se vratimo na temu. Kao što rekoh Srbija nije jako potrošačko tržište . Mnogi se kunu u Ali ekspress i E bay  te iz tog razloga nema Mega Store za moto opremu od 1000 kvm. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

U pravu si, i sad vidim da je severian još pre par postova objasnio i zašto. A i Ali i slični ne pomažu ostvarenju takvog prostora.
Prosek će nositi radje kacigu koja je malo knap nego da je plati u Srbiji 20e više, iz ovog ili onog razloga.

A ako neko ima pola miliona viska, imam drugu odlični ideju. Garant će da šljaka odlično


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!
Pre 3 sati, BaneVuk58 je napisao:

Mislim momci da ste se malo udaljili od teme. Takodje mislim da velika večina pljuvača neće iz nekog principa ni da glasa, a kamoli da se na bilo koji naćin politički/društveno angažuje. Za uspeh pored "poštenog" rada treba još jedno 100 kockica da se slože. Mnogi se svojski trude da rade , treniraju,uče, a nisi Djokovići, Bil Gajtsi i sl. 

Nego da se vratimo na temu. Kao što rekoh Srbija nije jako potrošačko tržište . Mnogi se kunu u Ali ekspress i E bay  te iz tog razloga nema Mega Store za moto opremu od 1000 kvm. 

 

Zaboravi si da dodas da je jos uvijek vise od 70% onih koji mogu da kupe polovno, a ne novo. ;)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

Nije čovek pametan šta reći na temu otvaranja recimo Louisa u Srbiji......Napravio bih jedno poredjenje koje mi ni dan danas nije jasno, pa se bojim da bi tako bilo i sa Louisom. Naime..... kupovao sam dosta u Ikea objektima u Evropi.... Cene super... roba super... Još koristim slavine za lavabo i kuhinju koje sam kupio u Ikei pre desetak godina po smešnoj ceni od recimo 20-25 evra.... Sad, kad sam posetio ovu otvorenu Ikeu kod nas u Beogradu.. Ne mogu da verujem da je kod nas skuplje 3 puta nego isti proizvod u Austiji recimo.... I ko je sad tu lud? Kakvi smo baksuzi i u kakvoj državi živimo, mislim da bi iz nekog neobjašnjivog razloga Louis u Srbiji bio najskuplji na svetu :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 468 postova
  • Lokacija: Selo Vrbovno
  • Motocikl: BMW R 1150 GS (2003)

Oni idu na foru " treba otici do Austrije i vratiti se". :jee:

Nasi trgovci ce pre da bace robu, nego da je prodaju na akciji za neku smesnu cifru.

Treca stvar je to sto nemaju adekvatnu konkurenciju, zasto nesto pojeftiniti ako ga nigde u blizini nema jeftinije ??

 

Npr.

Cujem da kada je kod nas u Lazarevcu otvarao "DIS" dobio je garanciju od opstine da narednih 10 godina nece niko slican njemu dobiti dozvolu da otvori trgovinu na toj opstini.

Sta ces lepse ??

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Nasi trgovci ce pre da bace robu, nego da je prodaju na akciji za neku smesnu cifru.
 


Da bace?? Ma to će završiti u nekoj od čudnih kompenzacija gde se pitaš npr...odakle čoveku nekom viska 200 slavina :D


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
pre 59 minuta, Dr@g@n je napisao:

Oni idu na foru " treba otici do Austrije i vratiti se". :jee:

Nasi trgovci ce pre da bace robu, nego da je prodaju na akciji za neku smesnu cifru.

Treca stvar je to sto nemaju adekvatnu konkurenciju, zasto nesto pojeftiniti ako ga nigde u blizini nema jeftinije ??

 

Npr.

Cujem da kada je kod nas u Lazarevcu otvarao "DIS" dobio je garanciju od opstine da narednih 10 godina nece niko slican njemu dobiti dozvolu da otvori trgovinu na toj opstini.

Sta ces lepse ??

 

I covek bio jako korektan i drzao veoma niske cene

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
 
Zaboravi si da dodas da je jos uvijek vise od 70% onih koji mogu da kupe polovno, a ne novo.
Upsssss

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
11 hours ago, Utjerivac said:

 

Zaboravi si da dodas da je jos uvijek vise od 70% onih koji mogu da kupe polovno, a ne novo. ;)

Vid vid ideje nije losa- 2nd hand shop moto opreme u Srbiji :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

@hard_rock

Jbt-e ti kao da nisi na ovom Forumu tolike godine? Ima granap na NBG, a kontaktiras ga ovdje na Forumu i dogovoris gdje da dodjes. :takoje:

Cek, cek jel ti to mene zajebajes mozda, a kao nemas pojma? :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
Just now, Utjerivac said:

@hard_rock

Jbt-e ti kao da nisi na ovom Forumu tolike godine? Ima granap na NBG, a kontaktiras ga ovdje na Forumu i dogovoris gdje da dodjes. :takoje:

Cek, cek jel ti to mene zajebajes mozda, a kao nemas pojma? :P

Ne ozbiljno, znam samo da prodaje na KP, vidjao sam to kad sam trazio one usb punjace i to :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Vidim da me pominjete...
Nikad nisam radio na N BGD, nego na Zvezdari. Uvek je moglo i da se dodje i proba sta treba. Prodajem i novu, kao i polovnu opremu, mada polovne imam manje.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Vidim da grdite domace zvanicne prodavnice.
Da li je neko uzeo u obzir (na primer) da ce prodavac kod nas prodati u proseku za isti period u istoj velicini radnje recimo 5 jakni, a stranac 50 ?
I da sve fiksne troskove (kirije, plata, struje itd) domaci prodavac mora da pokrije iz zarade od tih 5 jakni, a strani iz 50 ?
Dok je god ovo nase trziste toliko koliko je, cene ce MORATI biti vece u domacim nego u stranim moto radnjama.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja