Jump to content

Moto Zajednica

Mass Company

Recommended Posts

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

kupovao sam kod njih 3-4 puta.uvek dobijem popust od 10 posto iako nemam karticu za stalne kupce.devojke su manje-vise usluzne,mada mislim da bi muski prodavac bolje radio na njihovom mestu sto je i normalno.mislim da su im cene prejake osim ako njisu na promo ceni ili outletu ali tada je izbor bas mali..Kupio sam kod njih dainese galvestone gore-tex pantalone na promo-ceni za 18000 hiljada.iste su bile pre snizenja 25-26000,a mislim da je preporucena oko 180eura.Gledao sam jaknu dainese 500gt d-dry,kod njih je 40 000,pa mi je drugar kupio u italiji (market2ruote) za 225eura,a preporucena cena je oko 310eura.Imaju odlican lager robe samo da su cene bar priblizno kao u italiji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Bio sam pre neki dan da kupim ulje za motor, ali sam pored ulja kupio i odlicne kozne IXS pantalone sa protektorima za moju devojku. Cena pantalona je bila preko 28.000din a ja sam ih kupio za 5.500din. Trenutno u Mass-u imaju veliki popust na kozne pantalone i jakne. Video sam IXS koznu jaknu, full protektori, za 11.000din. Mislim da su sve zenske pantalone 5.500din. a cena im je bila daleko, daleko veca.

 

Kome treba neki dobar komad kozne opreme, po odlicnoj ceni, onda pravac Mass.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Jel zna neko sta se desava sa njima? Na sajtu pise da je veleprodajna rasprodaja, delovi ne mogu da se poruce jer je radnja zatvorena.... Mnogo su profesionalni... Jel se zatvara zauvek ili neka relokacija il nesto?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova

Bio danas, kupio dainese opremu, moram reci da je lager stvarno impresivan ima bukvalno svega... Devojke 2 rade solidno ljubazne, bio 2 puta oba puta stizala neka roba deluje pomalo neorganizovano. ipak mislim da bi buduci na marku i cene, koje prodaju, trebali da dignu uslugu na visi nivo...

 

 

 

 

pozz

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: Kawasaki ZX9R

Kupovao vec nekoliko puta, neki prijatelji vec dugo kupuju tamo i nikad nijedan problem, uvek poslovni i kulturni, bez zamerki...a da, i cene su dobre sto je danas najvaznije...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Ducati Crveniiiiii

registrovao se on line i dobio popust na cene u radnji,malo sam skuplje platio novu kornjacu nego sto se prodaje polovna u oglasu , :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Gsx r1000 l1

Kod njih sam uzeo na sajmu svu opremu.jaknu,pojas,rukavice,pantalone,ulje i filter.i bili su korektni.medjutim kad ih pozovem telefonom prvo su ne ljubazni i mrzi ih da ti provere dal imaju u radnji ili mogu da poruce.pozovem ih da pitam dal imaju neku letnju jaknu od 400e i ako imaju ja bih je kupio.ovaj na telefonu neznam ti ja pozovi posle podne kad neka devojka valjda radi ona se bavi time.vise ih nikad nisam nazvao.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova

Steta....ja sam imao odlicno iskustvo s njima. Ovo je verovatno njabolji pokazatelj kupovne moci u Srbiji. Polako svi veliki tj high end brendovi izlaze i ostaje nam samo porucivanje iz zemalja EU ili odlazak preko u kupovinu. Dainese, AGV, Revit, Alpinestars.....nema nista da se uzme kod ovlascenog uvoznika ovde trenutno.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Steta, isto imam super iskustva sa ljudima. Ali problem je para, nismo vise ni zatvoreno trziste kao nekada.

Sve se narucuje. Ili sedne 2-3 ljudi u kola i odes do Austrije ili Italije kupis stvari, platis put i sve i ostane ti para.

Odes do Vicence u Dainese radnju i tamo ista jakna koja kod nas kosta 700e bude po 300e.

Svaka dalja prica je glupa.

  • Sviđa mi se 1
  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Ovde piše da to rade jer ne mogu da se izbore sa nelojalnom konkurencijom.. Vjerovatno baš zbog tih pojedinaca što idu na stranu, kupuju i preprodaju ovde...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova

Prica ima vise aspekata ako cemo da krenemo da se udubljujemo. Nije ni samo drzava problem a ni sami potrosaci.
Prvo imamo u svetu online retailere koji jedu sve male radnje. Jednostavno taj poslovni model je daleko isplativiji nego prostor i ljudi za prodaju. Tako da i napolju mali dobavljaci polako nestaju, ne samo kod nas. Revzilla, fc-moto, Auner, burnoutitaly....a da ne spominjem amazon i slicne sajtove. Drugo, na vecim trzistima brze obrcu robu zbog vece kupovne moci pa se isplati radnjama da imaju cesce popuste i da ciste robu kako bi nabavili novo. Trece, uvoznici su u obavezi da drze odredjen lager koji zahteva sredstva i isto tako su u obavezi da uzmu novu kolekciju. Kad rasprodas skoro sve lako je novo uzeti, ali kad ostane kao kod nas, onda je problem. Iskreno e mass je imao popuste na kacige i drugu opremu odlicne i bile su stvarno skoro outlet cene za neke stvari pa opet su stajale godinama. Nisu jedini, motoland isto da cenu za npr Sidi crossfire srs2 najeftiniju ja mislim u Evropi kako bi rascistili pa opet gomila komentara na fb je bila uzas, skupo, kakav popust itd. Cetvrto, do outleta treba otici ili nekoga poslati ( gorivo, smestaj i upitno vracanje poreza - nekad je to moglo lako) pa je isplativost upitna a i pronalazak modela/velicine. Slicna je stvar i sa it opremem trenutno i sa "dobavljacima" iz Madjarske. Jednostavno svi ovi faktori kombinovano polako ubijaju domace prodavce, a nama kao krajnjim kupcima osraje manje izbora, teza nabavka, reklamacije su nesigurne i teske, nemoguce je nesto probati pre kupovine sem ako odem 300 do 500km do inostranstva itd. Ne branim nikako domace retailere koji itekako umeju da budu bezobrazni i nerealni kada znaju da imaju mogucnosti za to, ali poenta je da kao zemlja sa slabom kupovnom moci na pragu EU a ne u njoj mi kao kupci smo u katastrofa polozaju. Izvinjavam se na rantu :D......

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1817 postova
  • Lokacija: Beograd

Pa šverceri koji prave lager i jesu nelojalna konkurencija.

Ovo je država u kojoj je normalno da se u sudu prodaju šanirani "original" parfemi i da bas svaka državna ustanova ima svog čoveka za robu.

 

I ja sam naručivao preko Sekule iz Luisa, ali imati prodavnicu na divlje je potpuno drugi par opanaka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1638 postova
  • Motocikl: /
Pre 3 sati, marko13 je napisao:

 

Odes do Vicence u Dainese radnju i tamo ista jakna koja kod nas kosta 700e bude po 300e.

Svaka dalja prica je glupa.

Zato su i prestali, niko nije lud da plati toliku razliku....

 

Pre sat vremena, Christofer je napisao:

Iskreno e mass je imao popuste na kacige i drugu opremu odlicne i bile su stvarno skoro outlet cene za neke stvari
 

U velicini xxxl i xxxs koje nikom ne trebaju...

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2
  • Zbunjen 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155
Pre 14 sati, marko13 je napisao:

Steta, isto imam super iskustva sa ljudima. Ali problem je para, nismo vise ni zatvoreno trziste kao nekada.

Sve se narucuje. Ili sedne 2-3 ljudi u kola i odes do Austrije ili Italije kupis stvari, platis put i sve i ostane ti para.

Odes do Vicence u Dainese radnju i tamo ista jakna koja kod nas kosta 700e bude po 300e.

Svaka dalja prica je glupa.

Kad već ovo spomenu, idem uskoro do Gardelenda sa porodicom, koja je adresa te radnje.

Imao sam u planu da svratim i uzmem nešto ako mi se svidi ali nemam adresu a čuo sam da ima tu usput autlet Dainese

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Suepr je lokacija, vidi se sa autoputa i tu je iskljucenje.

Nema cimanja, zavlacenja itd.. Bukvalno proletis i kupis.

Isplati se svratiti. Ako nesto i nisi hteo izletece vec nesto za malo para.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Da, ne skrećem mnogo sa moje rute, zumirao mapu i vidim da je lako stići, samo da para pretekne od ovih hajduka  :jee:, doduše nosim ja moj štekić za svaki slučaj.

Platih školu jednom :grr:, kad ideš sa dva ženska stvora gde ima šta da se šopinguje.;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 597 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Ducati Multistrada V4S

Ja sa Mass imam jako lose iskustvo...

Pre 4 godine sam kod njih kupio komplet opremu i prilicno potrosio, a ove godine prilikom obnove opreme nisu hteli da daju ni 10% popusta na npr. rukavice i ako su ubedljivo najskuplje u regionu.

Sa takvim nacinom poslovanja je i ocekivano da se tako nesto desi.

A ona su najavljivali za sajam totalnu rasprodaju, a popust je bio 20% (Dainese firmama daje cenu -30% od cene na sajtu)

I onda odem u jednu prodavnicu moto opreme u BiH, oni poruce sa njihovog sajta, dobijem popust od 20% i jos odbijem pdv...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja