Jump to content

Moto Zajednica

R Raptor Daytona 350

Recommended Posts

  • Zlo i naopako, 545 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Kao da nema

Zdravo Marko,

Kakva su tvoja iskustva vezana za sam agregat i EFI sistem?

Pozdrav

Nikola - SPT 350

 

do sada nikakav problem.

ide ko zmaj, vuce ko zmaj.

upali i vozi ...

nisam jos primetio nikakvo stucanje, preskakanje...jedini put kada je stucnuo i stao je kada mi nestalo benzina negde oko bajse :) moljenje seljaka za litru benzina je resilo problem :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Ja sam kupio pre 10 dana novu, i vec imam problem. Desna izduvna grana mi je hladna, sto znaci da desni cilindar ne radi...a rezultat je da slabo vuce. Otklonjena je sumnja na svecicu i na kablove...znaci ili je bobina ili je problem sa elektronskim ubrizgavanje i smesom u tom cilindru. Ima li ko pojma sta moze da bude?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Ja sam kupio pre 10 dana novu, i vec imam problem. Desna izduvna grana mi je hladna, sto znaci da desni cilindar ne radi...a rezultat je da slabo vuce. Otklonjena je sumnja na svecicu i na kablove...znaci ili je bobina ili je problem sa elektronskim ubrizgavanje i smesom u tom cilindru. Ima li ko pojma sta moze da bude?

 

Ako si kupio novu, imas garanciju i vozi je prodavcu da sredi kvar

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

e pa da se i j upisem ...ponovo...od 2012 godine nisam seo na motor i to bas u oktobru pokupi me momak sa golfom serije dva ...i userem se dobro ..prodam shedovku odma jos dok sam u gipsu bio da se ne predomislim,,,,i zareknem se da necu nikad vise i nisam dok nisam video oglas za dejtonu marka iz kule...i ne kupim ga ali posle probne voznje proradi mi crv ...i eto pre neki dan pazarim dejtonu sa 118 km na satu od momka koji je video na ovom forumu da sam zainteresovan za ovaj motor...i ko bi tome odoleo :)

sad me grize savest obecao cerki da necu...al eto u garazi nova novcata metalna igracka za matore decake ....videcemo dal cu je voziti ili prodati ...za. sad je samo gledam ...dodirujem :) perfektna je ...sexualna..... mirise ludacki na benzin ...

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

Oш' да је грунфујеш? :jee:

josh pitas!! :) Iha samo da uradim servis u garanciji i sprobam malo ide na preravku smo tako ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

napravio sam kartonsku mustru na motoru onda prilagodio list za naslon kupio na otpadu parce gvozdja debljine tri mm...preslikao i chop chop

post-4745-0-28241400-1447426937.jpg

post-4745-0-24400500-1447426950.jpg

post-4745-0-54833200-1447426964.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

sledeci segment je naslon ...ja sam kupio kutijicu 15x15 i to sto deblji zid...kod komsije koji ima spravu  za savijanje gradjevinske armature dao masti na volju,,,malko ga ukomplikovao da ne bude suvise "bravarski ako me razumete...

post-4745-0-20185700-1447427179.jpg

post-4745-0-17972700-1447427188.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

na kraju montirano na zalost nisam dobio sediste sa tapaciranja i mali naslon pa da slikam zajedno

post-4745-0-62582100-1447427806.jpg

post-4745-0-51151200-1447427820.jpg

post-4745-0-82892400-1447427830.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 495 postova
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Spirit, Yamasaki Sky 50, TMZ 50 LS

Dobro je to motorce i skroz uspeo dizajn. Po meni 100% najbolji kinez na nasem trzistu. 

 

Jedino mi smeta zlatna boja vila i malo poveca rupa izmedju motora i rama, sve ostalo skroz na mestu i potpuno skladno. 

 

Predpostavljam da je skroman po pitanju potrosnje? EFI tu sigurno ima solidnog udela.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlo i naopako, 545 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Kao da nema

Ako neko prodaje daytonu ili bi menjao za kymco super 8 2012 god ili 2013 (ne znam koje tacno godiste. nije mi tu saobracajna) neka me kontaktira preko privatne poruke...fali mi ovaj motor :) lepo sam se vozao sa njim i malo mi zao sto sma ga prodao :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: DAYTONA / DD350E-6C

Ako neko prodaje daytonu ili bi menjao za kymco super 8 2012 god ili 2013 (ne znam koje tacno godiste. nije mi tu saobracajna) neka me kontaktira preko privatne poruke...fali mi ovaj motor :) lepo sam se vozao sa njim i malo mi zao sto sma ga prodao :)

Za koliko si prodao Daytonu ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja