Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha R6 2003.god.

Recommended Posts

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R 636

Pozdrav svima, razmisljam da prodam svog Ninju 250 R i da kupim ovu yamahu R6

http://www.moto-berza.com/ponuda.php?id=80247&trazi=1&ur=1&model=58&tip=r6&m=Yamaha-R6

Zanima me Vase misljenje o ovom motoru, mozda ga je neko od vas i video uzivo ako je skoro isao u Backu Topolu, odnosno u Moto-bike. Ako neko zna bilo sta o ovom motoru bicu mu zahvalan da to podeli sa mnom posto mi Backa Topola i nije bas blizu da odem da ga pogledam. Inace motor mi na slici ekstra izgleda a ova kombinacija boja mi se najvise svidja, povoljno je i to sto bi ljudi iz moto-bajka prihvatili i neku zamenu uz moju doplatu. Hvala svima na odgovorima koje nestrpljivo cekam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Pogledaj prvo na forumu ima o iskustvima ljudi koji su poslovali sa firmom Moto-bike.

Ja sam citao odavno ali mislim da nije lose da prvo to procitas, mozda pomogne.

Na slici stvarno izgleda ekstra, sto ih ne zamolis da ti posalju malo vise slika, vecih, iz raznih uglova, malo detalja....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R 636

Procitao sam sve o njima, neko ima pozitivna iskustva, neko ne. Kazu da ima i dobrih i losih motora ali sve je to prica dok se ne pogleda. Zvao sam ih i poslace mi slike iz raznih uglova ali bih voleo da mi neko, ko je video uzivo,kaze kakva je. U moto-bajku su mi rekli da je u ekstra stanju i na slikama tako i izgleda. U svakom slucaju preko telefona su ostavili dobar utisak na mene i da je sad lepo vreme ja bih mojim motorom otisao gore i pogledao ovu jamahu, pa ako je stanje onako kako su mi rekli pravio bih neki posao a ako nije bila bi to jedna lepa voznja motorom. Sad po ovom vremenu mi je veliko cimanje da pozajmljujem kombi od drugara, da vucem moj motor 430 km pa jos ako ne napravim nikakav dogovor da vracam motor nazad. Zato mi treba neko je video motor uzivo da mi kaze kakav je da ne lupim 1000 km bez veze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R 636

Video sam kengurov motor ali njegov je 2001.god. i drugacija je kombinacija boja, previse je crven za moj ukus (mada mi to nije presudno). Ovaj iz moto bajka je 2003.godina a ako se ne varam tada je R6 redizajniran i promenjeno mu je nesto u vezi ubrizgavanja goriva. U svakom slucaju hvala na pomoci, nadam se da ce se neko iz Backe Topole javiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja