Jump to content

Moto Zajednica

Od Nove godine nove tablice, vozačke i saobraćajne

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Agencija je mogla da ti zavrsi obnovu registracije kad je potrebno samo da ti lupe pecat. Medjutim ako se registruje prvi put, moras licno da odes i potpises da si preuzeo saobracajnu dozvolu, naravno uz jos par potpisa. Ne znam da li su od N.G. nesto menjali po tom pitanju, videcemo.

 

Ne moras licno, mozes da overis u opstini ovlascenje agenciji da to moze da uradi u tvoje ime, i ne moras da se cimas po supu, a uglavnom su manje guzve u pisarnicama opstina nego na salterima za registraciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Malo pre javise da je postignut sporazum izmedju vlasti Srbije i Kosova.

Za nas Srbe odavde ce se izdavati stare tablice, a Kosovska policija ce tolerisati vec izdate nove tablice sa oznakama gradova na KiM.

 

Trenutno mi to odgovara.

 

E sada, da li ce "inostranstvo" priznavati takve tablice videcemo :zbunjen::zbunjen:

Postali smo ljudi za improvizacije :neznam:<_<

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Ma ni ova vest nije tacna. Opet lazu ovaj narod i tim lazima ga guraju u nepotrebne opasne situacije. Dacic (MUP) i Bogdanovic (KiM) dadose sinoc kontradiktorne izjave na medijima.

Prema nekim saznanjima nikakav dogovor nije postignut, a prema sluzbenoj informaciji od pre 30-ak minuta ROSY (specijalne jedinice Kosovske policije) upale su u blic akciji na sever Mitrovice i skinule nove tablice sa autobusa koji prevozi Srpske djake iz s. Suvi Do za K.Mitrovicu <_<

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4128 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Ma ni ova vest nije tacna. Opet lazu ovaj narod. Dacic (MUP) i Bogdanovic (KiM) dadose sinoc kontradiktorne izjave na medijima.

Prema nekim saznanjima nikakav dogovor nije postignut, a prema sluzbenoj informaciji od pre 30-ak minuta ROSY (specijalne jedinice Kosovske policije) upale su u blic akciji na sever Mitrovice i skinule nove tablice sa autobusa koji prevozi Srpske djake iz s. Suvi Do za K.Mitrovicu <_<

 

Bezveze...... 1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Black Adder F4isport

Al su ruzne ove nove tablice, bljak. Pa jos i neustavne sa ovim nevazecim grbom sto ce dogodine opet da se menja, i to naravno o nasem trosku joooj. Sto bogalji ne odose do Makedonije da vide sta su lepe tablice za motore. Cini mi se da sam jod 2008me vidjao pored ovih kvadratnih i ovalne i trouglaste, za novije R-ove i Nakede ko salivene. Ako nadjem neku sliku okacicu, ili ako ima koji bratko iz MAK ne okaci koju sliku. Jedina dobra stvar je sto nisu vise one polukomunisticke, nego bar lice da su srpske.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4128 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Jos mi samo fali da moram i skuter godisnje da registrujem.Nek puse k.... vise! >:(

 

Moraces i to ce biti oko 4-5000 godisnje....1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4128 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Jel mi to pratimo trendove evropskih drzava ili smo unikat?

 

Unikat... mene ce kostati kad usvoje novi tehnicki kao za juga... 13-14000 zato ako bude toliko necu regisrovati..1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3485 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Ma nije valjda da ima onih koji su zaista verovali da će dažbine za registraciju (a i sve druge dažbine) da budu smanjene? Ja sam suviše mator da verujem u Deda Mraza, a preporučujem i ostalima da odrastu i da prestanu da veruju.

A bojkoti, mirni protesti, okupljanja, peticije, (i ostale gluposti), neće ništa da pomognu. Privreda i državna imovina je već potpuno uništena i opljačkana. Preostalo je samo još od "raje" da se otme ono što je možda sačuvano za "nedaj bože". Ma skidaće nas gole po ulicama.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 548 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: gilera runner 50/piaggio x9 500

meni ako bude preko 10k registracija ne planiram da regisutrujem, prebacicu ga na moje ime, odradicu kopuprodajni ugovor i prenos ali ne i registraciju...a mislim da treba da se blokira autoput i beograd da bi nas malo pogledali...ovo vise nije normalno, 90% ljudi su kupili skutere od 50ccm zbog te trajne registracije a oni ce sad da ih biju po usima sa registracijom, stvarno bezobrazluk...verovatno cu da dobijem po koji minus zbog ovog posta ali ja stojim iz ovih reci, njima dok se ne izadje na ulice u ne blokira beograd i auto put oni nas nece pogledati...dal je normalno da ja za motor od 250ccm koji vozim od aprila do septembra platim registraciju kao za auto od 1300ccm koji se vozi cele godine, ovo je cist lopovluk!!!

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mangulica, 321 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: SUZUKI BANDIT 400

Za čas oni mogu da povećaju registracije za tih 1300ccm tako da ja ne bih poredila te stvari. A protest više nikako! Ako budemo protestvovali još koji put "smanjiće nam ponovo registracije" pa ćemo umesto 8000 plaćati 3500 tehnički dva puta godišnje + 10000 registracija + tablice i saobraćajna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4128 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Za čas oni mogu da povećaju registracije za tih 1300ccm tako da ja ne bih poredila te stvari. A protest više nikako! Ako budemo protestvovali još koji put "smanjiće nam ponovo registracije" pa ćemo umesto 8000 plaćati 3500 tehnički dva puta godišnje + 10000 registracija + tablice i saobraćajna.

 

pa toliko ce ove godine kostati.. 1zvizduk.gif nego kad "smanje" smanjice da regisracije bude 14000... 1zvizduk.gif + sve ostalo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

Izgled i veličina tablice su nebitni kad su troškovi registracije ogromni. Ja pristajem na duplo veće tablice - za duplo manje para !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja