Jump to content

Moto Zajednica

Od Nove godine nove tablice, vozačke i saobraćajne

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Ne sećam se tačno, ali bilo je ispod 20.000. Negde oko 18 i nešto.

A od "kulturice" baš nešto i nema vajde... :zvizduk:

 

 

Kao rezultat "zadnjih pobuna" platih skuplje registraciju za EN-a. A tek sto treba da registrujem Tomosa svake godine... :(:gaa:

Ako ce, kao rezultat sledece pobune biti smanjenje troskova registracije motora od preko 2.000 ccm sa V6 masinama, a uvodjenje godisnjih registracija za bicikle, trotinete i obucu mladju od 3 godine- da li covek da se buni ili ne :zbunjen:

 

Inace, do sada sam uvek imao kusur od 200€ prilikom registracije EN-a, a sada je ceh bio 220€, sa nekim sitnim kusurom. Plus dva puta do Raske i nazad = 280 km i plus dva cela dana provedena u neprovetrenom hodniku Policijske stanice u Raskoj koje su ustupljene za potrebe PU K.Mitrovica, pod izuzetno ponizavajucim uslovima

Nove tablice i nalepnicu sam dobio, mada ih nisam trazio, a zadrzao sam i stare tablice i saobracajnu, koju mi overise jos za godinu dana :zvizduk:

A Nove tablice i dokumenta, ovde gde zivim i ne smem da drzim na motoru,jer ce cika plavi (ovdsanji-Kosovski) da ih skinu i jos da pisu prijave.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Banglades
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600 N

Istice mi registracija 15tog Jula a nisam u zemlji. Vracam se na odmor tek u septembru ali bih hteo da registujem bajk pa da se vozim tih par nedelja dok sam tamo. E sad jel' moze neko da registruje umesto mene sa ovlascenjem. Vidim da mora ovlascenje da se overava u sudu, opstini a ovde gde sam nema ni srpske ambasade jbga. Ista frka me ceka za registraciju auta.

Zna li neko kako to funkcionise i koga bih mogao da pitam?

 

Hvala i pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Neka Ekstra Titula, 402 postova
  • Lokacija: BG

kontaktiraj ambasadu ili konzulat koji ima nadležnost za bangladeš. to je sigurno neka oklona veća zemlja. najverovatnije ćeš morati da se iscimaš do njih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Banglades
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600 N

Hvala ljudi,

 

U Mjanmaru sam bio prosle godine u ambasadi, samo jedan nas lik je tamo i par ljudi iz Mjanmara, eventualno Tajland ali daleko je, jedino mailom ako moze da se zavrsi, jbga ko da registrujem nuklearnu podmornicu a ne motor od soma i kusur evra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Hvala ljudi,

 

U Mjanmaru sam bio prosle godine u ambasadi, samo jedan nas lik je tamo i par ljudi iz Mjanmara, eventualno Tajland ali daleko je, jedino mailom ako moze da se zavrsi, jbga ko da registrujem nuklearnu podmornicu a ne motor od soma i kusur evra

 

Ako ti treba pomoc ili kontakt u nasoj ambasadi u Mjanmaru, reci!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Banglades
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600 N

Hvala ljudi,

 

U Mjanmaru sam bio prosle godine u ambasadi, samo jedan nas lik je tamo i par ljudi iz Mjanmara, eventualno Tajland ali daleko je, jedino mailom ako moze da se zavrsi, jbga ko da registrujem nuklearnu podmornicu a ne motor od soma i kusur evra

 

Ako ti treba pomoc ili kontakt u nasoj ambasadi u Mjanmaru, reci!

 

Hvala Boki, videcu nesto kod kuce da sredim ako bude moglo, mozda sa nekim ovlascenjem odavde, mozda postoji strana ambasada koja nas zastupa u Bangladeshu. Gospodina koji radi u Mjanmaru sam licno upoznao i mislim da imam i vizit kartu, videcemo sta moze da se uradi. Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 569 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Streetfighter

Hvala ljudi,

 

U Mjanmaru sam bio prosle godine u ambasadi, samo jedan nas lik je tamo i par ljudi iz Mjanmara, eventualno Tajland ali daleko je, jedino mailom ako moze da se zavrsi, jbga ko da registrujem nuklearnu podmornicu a ne motor od soma i kusur evra

 

cisto informativno da ne razmisljas o ovoj opciji. Na Tajlandu nema nasa ambasada vec dugo dugo... kao sto nema njihova u Srbiji, jer su prekinuli diplomatske odnose sa nama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd//Novi Beograd
  • Motocikl: Honda cbr 600 f2

da li neko ko je skoro registrovao motor moze da mi kaze koliko se ceka izdavanje saobracajne dozvole posto planiram put van zemlje pa da vidim da li ce mi se poklopiti?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja