Jump to content

Moto Zajednica

Od Nove godine nove tablice, vozačke i saobraćajne

Recommended Posts

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: Yamaha FZ1N, Yamaha R1 RN22 Big Bang

trazio sam i ja bilo kakvu vest ali nema :(

 

05.02.mi istice reg na motoru a 25.02. na autu pa cu videti iz prve ruke :neznam:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

PAZI SAD OVO, :gaa:

 

Kome ukradu ili ko izgubi tablicu,novu placa 2500 dinara po komadu!!!! :lud:

 

Jutros slusam na radiju.

 

Takodje,ubedjen sam da ce nam bar po jedna faliti u toku godine i to:

1)od strane proizvodjacha tih tablica :ph34r:

2)od ove pohlepne vlade :Bokilic:

Verovatno ce komunalci imati tajni zadatak u toku radnog vremena.

Kazu i to da nece smeti da se vezuje zicom ili bushi tablica i tako prichvrcuje za auto.

Pa kako da je onda obezbedim? :rat2: Metalni ram pa shvajs aparat u ruke,izgleda je to jedina trenutna mogucnost.

RAZLOG:lakse se otkida sa ramom.Ako je probusis trebace im vremena i puno srafcigera a to nije zdravo za budzet

 

>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Meni je neverovatno i koliko god se trudio, ne mogu da pronadjem ni jedan zdravorazumski rezon za mesanje nasih slova i stranih slova na tablicama. Nista nemam protiv nasih slova na tablicama, cak stavise, smatram da je to nase pismo i da ne treba da ga odbaujemo nikad i ni zbog cega, ali je totalna glupost mesati ŠĐŽČĆ sa QWXY. Izgleda da imamo novog Vuka Karadzica koji je izmislio Srbocedu, novo pismo za 21 vek.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ja ću svoje tablice da probušim sigurno ali ću naći neke manje šrafove da oznake budu vidljive, tako da neće biti problema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svratio...., 343 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorcol
  • Motocikl: Imam

Meni je neverovatno i koliko god se trudio, ne mogu da pronadjem ni jedan zdravorazumski rezon za mesanje nasih slova i stranih slova na tablicama. Nista nemam protiv nasih slova na tablicama, cak stavise, smatram da je to nase pismo i da ne treba da ga odbaujemo nikad i ni zbog cega, ali je totalna glupost mesati ŠĐŽČĆ sa QWXY. Izgleda da imamo novog Vuka Karadzica koji je izmislio Srbocedu, novo pismo za 21 vek.

 

Nije samo da mesaju slova nego su neka izbacili posto ne mogu da napisu Љ Њ Џ latinicnoj verziji pa ih i ne koriste. Da se nasao neko pametan (a takvih tamo ocigledno nema) mogili su da prepisu resenje iz bosne gde koriste samo ona slova koja se isto pisu u cirilici i latinici. Ovako to izgleda smesno XĐ

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

Danas sam bio u šalter sali da podignem pasoš za ćeru. I dalje se izdaju ove nove tablice. Najnovija koju sam ja video je SU ¤ 004 GM.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MiNistrY oF SillY WaLkS, 2050 postova

'' Ladno'' sam danas registrovao Toyotu i u roku od par minuta (bukvalno) dobio nove tablice i potvrdu za saobraćajnu dozvolu koju ću moći da podignem u ''roku ne manjem od 10 dana'' kako reče Divlja Šalterska Službenica (Nervozus Shicanorum Pauza, kako Mićko nazva vrstu :care: )

 

Ove tablice se dele dok se ne potroši količina, sledeća tura će biti sa drugačijim ''grbom''. Ono što mi je upalo u oči je da u mup-u nema gužve...ali uopšte. Uobičajena slika prethodnih godina je da uđem u šalter salu i tu, u redu, provedem od minimalnih 30 min do 1h i 15 min prošle godine (zapamtio sam jer sam žurio na sastanak u firmi i vreme mi je curelo kao u inat) Nakon uspešnog otkravljivanja D.Š.S., rekla mi je da su ona i šef službe pratili šta se dešava, i da je broj registracija drastično manji u odnosu na isti period prošle godine. Kažu da su gledali period:.Nova godina - jučerašnji dan (prošla godina - ova godina) Podatak koji govori sam za sebe.

 

btw: dobio sam table bez kuka i motika...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

btw: dobio sam table bez kuka i motika...

 

Priželjkujem da ih povuku, skroz. Stvarno izgleda nakaradna kombinacija ČĆ, XŠ i slično...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 548 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: gilera runner 50/piaggio x9 500

nije problem platiti 800e za tablice, problem je sto za 7godina moram opet da puknem 800e jer tablice imaju rok trajanja...sto znaci da ja samo zato sto hocu ime moram da platim vise od 100e godisnje...logicno bi bilo da sad platim 800e i da su mi te tablice vecne, kad prodam auto one ostaju za drugi, mada sta je uopste logicno u ovoj drzavi pa bi bilo to...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

... BG-NJĆĐ-ŽČ

 

Nešto mi se javlja da za ovu kombinaciju ne bi trebale nikakve prethodne provere. Garantovano bi bila slobodna :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: Yamaha FZ1N, Yamaha R1 RN22 Big Bang

Sta sad nesmem ni da probusim tablicu jer ce policajac da mi naplati kaznu? Sta se ovde bre desava? Debili

 

super lepak :D

 

 

 

 

 

nego da li neko zna koliko se doplacuje za trecu tablicu?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 548 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: gilera runner 50/piaggio x9 500

koliko sam ja upucen vise nema trece tablice, vec ces prikolicu da registrujes posebno i za nju placati godisnju registraciju i dobiti tablicu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

Aaaaaaaaaaaaaaaaaa ! ! ! :gaa:

Šta još moram da im platim po novom ? ? ? :staa2: :staa2: :staa2:

Jedva sam svario tarifu koju treba da platim za dva punoletna auta i jedan motor, kad evo saznajem da ću morati posebno da registrujem i malu teretnu prikolicu i kamp prikolicu... Da li je ovo istina?

Bolje je nemati nego imati ? :grr:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Kolega, pa ti imaš dva auta, motor, prikolicu i kamp kućicu? Kakav buržuj :D

Šalim se, naravno.... Mislim da nas sve poprilično zabrinjavaju nove dažbine. Da imaš i 49cc skuter za grad, i to bi morao registrovati >:( Jezivo je, zaista. Ovo polako nema nigde..

 

Inače, zna li neko da li će i tablice za do 50cc važiti takođe 7 godina?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja