Jump to content

Moto Zajednica

iGo kutak

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 580 postova
Quote

1. iGO NextGen Israel, (svi servisi rade osim online pretrage, support za Autobus i Kamion),
2. iGO NextGen Gift, (svi servisi rade osim online pretrage, support za Autobus i Kamion),
3. iGO NextGen Pal, (svi servisi rade osim online pretrage, support za Autobus i Kamion),
4. iGO NextGen Basar, (svi servisi rade osim online pretrage i prepoznavanja glasa, nema support za Autobus i Kamion),
5. iGO NextGen Avic, (svi servisi rade osim online pretrage i prepoznavanja glasa, support za Autobus i Kamion),
6. iGO NextGen World, (od servisa ne radi online pretrage, prepoznavanja glasa i vremenska prognoza, nema support za Autobus i Kamion)

Evo sta sam pronasao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

Ako ti nešto znači kod mene je neki NNG iGO Navigation SuzlinApp 9.19.1.484953 iz februara 2014.

Sa mapama i licencama za kamion 2018.Q2 daje drugačiju rutu za kamion (sa default podešavanjima) u odnosu na kola.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 580 postova

Snašao sam se za navigaciju za telefon sa Android operativni sistemom.
E sad mi treba pomoć ako neki ljubazni kolega želi da mi pojasni kako se to radi za navigacije sa WinCe operativnim sistemom(navigacija prestigio), plaćam gajbu piva ~soka!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 580 postova
Mislis kako se podesava profil kamiona ili sve kako se od starta kako se ubacuje?

Da kolega baš to. Nešto sam čitao, dosta me zbunilo jer sam početnik što se toga tiče, dosta pojmova ima. Kako sam shvatio mora prvo da se otključa navigacija, kada se to uradi onda se na SD kartici prebaci odgovarajuća instalacija zajedno sa mapama. Posle toga se napravi putanja i u teoriji bi to trebalo da funkcioniše.

E sad pošto stvarno danima tražim uputstvo neko konkretno da nađem, nema sve nešto polovično ili nije detaljno, pa bih zamolio nekog kolegu koji je to radio i zna a voljan je da pomogne (naravno uz mito ~gajba nečeg) da mi se obrati ovde ili preko PP.

 

P. S. Kolega ser nije baš isto, mnogo da ne kažem poptuno se razlikuje od Android verzija(mislim instalacija)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3622 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Razlikuje se, ali je prostije. Koliko sam ja imao kontakta sa Prestigiom, nema potrebe nista da se otkljucava. Jedino sto sam do sad sreo da treba jesu Becker i Mio. Samo iskopiras folder iGo na uredjaj i na samom uredjaju zadas

putanju (neki cak i sami pronalaze instalacioni fajl) Ako nems opciju biranja putanje, najprostije ti je da root folder Primo i Primo.exe file preimenujes isto kao sto je vec bila navigacija na njemu (Mobile Navigator ili samo Navigator ili tako nesto slicno.

Ako instaliras program na uredjaj, a mape na karticu onda na kartici mora izgledati kao na uredjaju (primo, content, maps...)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 158 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak

Ja sam na neku bezveze navigaciju gocleaver nabacio igo8 na karticu i radi super, ali su mape iz 2014, i nikako da nadjem novije. Ima li neko neki link, torent, bilo sta.
Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 580 postova

RUTRACKER.ORG

Êàðòû iGo Åâðîïà. HERE Maps Europe 2018-Q3 [23.11.2018] Update 4 » Igo » Ñêà÷àòü òîððåíò :: RuTracker.org

Kolega ovde možeš da skineš 2018.Q3 koje ja koristim
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mr., 501 postova
  • Lokacija: Prijedor RS BiH / Pakse Lao PDR
  • Motocikl: BMW R1250GSA 2023 Trophy , Yamaha MT-09 Tracer 2017 Tech Black,

Ekipa, je li ima negdje link za iGO apk? Uzeo note 9 pa mi stari iGO nece da radi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mr., 501 postova
  • Lokacija: Prijedor RS BiH / Pakse Lao PDR
  • Motocikl: BMW R1250GSA 2023 Trophy , Yamaha MT-09 Tracer 2017 Tech Black,

e da gahebes. Imam nekakav koji sam koristio na S6, al na Note 9 nece da se pokrene .

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mr., 501 postova
  • Lokacija: Prijedor RS BiH / Pakse Lao PDR
  • Motocikl: BMW R1250GSA 2023 Trophy , Yamaha MT-09 Tracer 2017 Tech Black,

Sad probao da ga instaliram, i proslo al kad pokrenem aplikaciju kaze da rezolucija nije podrzana i da compatibilni skin nije pronadjen

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako nista ne ocekujes,nista te ne moze ni razocarati., 335 postova

To je problem sa novijim androidom na telefonu.

Ja sam sa s3 neo presao na s7 edge i isti problem,starije verzije iGO-a ne rade.

Jedino da skines iGO nextgen,on ce sigurno da radi.

Javi ako ne mozes da nadjes nextgen pa da sredimo i to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 949 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200

Koliko se sećam ja sam ranije imao taj problem.

Čini mi se da sam ga rešio tako što zakačim telefon za komp,i direktno u IGO folderu ima jedan tekstualni fajl i u njemu piše raspon rezolucije ili za koje rezolucije podržava.

Tu sam ukucao rezoluciju novog telefona.

Odavno je bilo ,ima 4,5 godina,nek me ispravi neko ko bolje zna.

 

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Tako je - sys.txt fajl je zadužen za to. Novi iGo - u narodu poznat kao iGo Nextgen nema taj problem, sam vodi računa o rezoluciji ekrana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako nista ne ocekujes,nista te ne moze ni razocarati., 335 postova

U neko skorije vreme su apk za sve rezolucije ovo sto je sada problem je novija verzija androida,kada bi vratio na 4xxx radili bi i stariji to jest iGO primo itd...

Sa novijim verzijama androida radi iGO nextgen,radi on kako treba ali stari iGO sam podesio u sitna crevca i navikao se na izgled a ovaj nextgen ne moze tako da se namesti.

Zato cuvam s3 samo zbog navigacije mada na s7 imam nextgen :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mr., 501 postova
  • Lokacija: Prijedor RS BiH / Pakse Lao PDR
  • Motocikl: BMW R1250GSA 2023 Trophy , Yamaha MT-09 Tracer 2017 Tech Black,

ako imas kakav link odakle da skinem bio bih zahvalan pa bi nekad negdje mozda i :hot_dog: plus :givemebeer:platio. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja