Jump to content

Moto Zajednica

iGo kutak

Recommended Posts

• I didn't start the fire, 5823 postova
  • Motocikl: Biffer 1L, Kliks 0.65L

Ja sam na mojoj prestigio zamenio bateriju za skoro duplo jacu Li-po. Drzi nekih sat do sat i po. Ajde ostavicu veceras fajlove da se uploaduju pa ostavim link sutra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1356 postova
  • Motocikl: R1150GS

Vazi.Hvala . 

Evo sad bacio pogled ima kod kineza raznih Li-po baterija za male pare. Sutra otvaram da vidim po dimenzijama sta mogu da spakujem.

• Svrati ponekad, 270 postova
  • Motocikl: Piaggio Beverly 500 Tourer
On 19.5.2011. at 22:27, lalajko je napisao:

Ljudi ima li neko link odakle da skinem srpske glasove za iGO8. Kupio sam 2din plejer za auto,sa navigacijom. Mape su katastrofa bar sto se tice BiH. Imam hrvatski glas ali grozno zvuci pa bih to da promjenim. 

• Svrati ponekad, 480 postova

Društvo potrebna mi je vaša velika pomoć. Instalirao sam iGo navigaciju na mobilnom telefonu, mapu sam ubacio i sve što ide uz to(poi, licence..) ali naime imam jedan problem. Kada izaberem vozilo "kamion" rutu koju mi izbacuje za tu kategoriju je isto kao za putničko vozilo. Vozi me kroz deonice gde je za kamione zabranjeno, gde kamioni ne mogu da prođu jer je put uži i ostalo. Zanima me isto pošto sam negde čitao da bi trebao profil "kamion" da ima podešavanja "visina, dužina, težina, vrsta tereta" ja sva ta podešavanja nemam. Imam samo za brzinu. Ne znam nije mi jasno gde grešim, a prvi put koristim "igo" pa ne umem baš da se snađem. Zamolio bih kolege za pomoć ko se razume i ko ima da proveri kod sebe. A evo i slike da vidite o čemu se radi kada stavim profil kamion.
99eb68a2578c2c148c2cccb68d3a4aea.jpg

• U prolazu, 5 postova
  • Motocikl: Kawasaki Zephyr

Probah sad kod sebe i profil kamion ima mnogo više podešavanja nego što tebi daje.

Možda da probaš sa resetuješ profile vozila na fabrička podešavanja. Kada uđeš da izabereš vozilo u donjem desnom uglu ima strelica na gore pokazuje pa nju klikni pa EDIT ili kako već na srpskom piše pa opet ista takva strelica pa će ponuditi RESET ALL.

Ako ni to ne radi možda nije dobra verzija aplikacije, mada bi trebalo da svaka verzija ima taj takozvani kamionski mod.

1. iGO NextGen Israel, (svi servisi rade osim online pretrage, support za Autobus i Kamion),
2. iGO NextGen Gift, (svi servisi rade osim online pretrage, support za Autobus i Kamion),
3. iGO NextGen Pal, (svi servisi rade osim online pretrage, support za Autobus i Kamion),
4. iGO NextGen Basar, (svi servisi rade osim online pretrage i prepoznavanja glasa, nema support za Autobus i Kamion),
5. iGO NextGen Avic, (svi servisi rade osim online pretrage i prepoznavanja glasa, support za Autobus i Kamion),
6. iGO NextGen World, (od servisa ne radi online pretrage, prepoznavanja glasa i vremenska prognoza, nema support za Autobus i Kamion)

Evo sta sam pronasao

• U prolazu, 5 postova
  • Motocikl: Kawasaki Zephyr

Ako ti nešto znači kod mene je neki NNG iGO Navigation SuzlinApp 9.19.1.484953 iz februara 2014.

Sa mapama i licencama za kamion 2018.Q2 daje drugačiju rutu za kamion (sa default podešavanjima) u odnosu na kola.

Snašao sam se za navigaciju za telefon sa Android operativni sistemom.
E sad mi treba pomoć ako neki ljubazni kolega želi da mi pojasni kako se to radi za navigacije sa WinCe operativnim sistemom(navigacija prestigio), plaćam gajbu piva ~soka!

Mislis kako se podesava profil kamiona ili sve kako se od starta kako se ubacuje?

Da kolega baš to. Nešto sam čitao, dosta me zbunilo jer sam početnik što se toga tiče, dosta pojmova ima. Kako sam shvatio mora prvo da se otključa navigacija, kada se to uradi onda se na SD kartici prebaci odgovarajuća instalacija zajedno sa mapama. Posle toga se napravi putanja i u teoriji bi to trebalo da funkcioniše.

E sad pošto stvarno danima tražim uputstvo neko konkretno da nađem, nema sve nešto polovično ili nije detaljno, pa bih zamolio nekog kolegu koji je to radio i zna a voljan je da pomogne (naravno uz mito ~gajba nečeg) da mi se obrati ovde ili preko PP.

P. S. Kolega ser nije baš isto, mnogo da ne kažem poptuno se razlikuje od Android verzija(mislim instalacija)

• Skuteras, 3173 postova
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Razlikuje se, ali je prostije. Koliko sam ja imao kontakta sa Prestigiom, nema potrebe nista da se otkljucava. Jedino sto sam do sad sreo da treba jesu Becker i Mio. Samo iskopiras folder iGo na uredjaj i na samom uredjaju zadas

putanju (neki cak i sami pronalaze instalacioni fajl) Ako nems opciju biranja putanje, najprostije ti je da root folder Primo i Primo.exe file preimenujes isto kao sto je vec bila navigacija na njemu (Mobile Navigator ili samo Navigator ili tako nesto slicno.

Ako instaliras program na uredjaj, a mape na karticu onda na kartici mora izgledati kao na uredjaju (primo, content, maps...)

• U prolazu, 50 postova

Ja sam na neku bezveze navigaciju gocleaver nabacio igo8 na karticu i radi super, ali su mape iz 2014, i nikako da nadjem novije. Ima li neko neki link, torent, bilo sta.
Hvala

• Mr., 285 postova
  • Motocikl: Yamaha MT-07/ Yamaha MT-09 Tracer 2017 Tech Black

Ekipa, je li ima negdje link za iGO apk? Uzeo note 9 pa mi stari iGO nece da radi?

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja