Jump to content

Moto Zajednica

CBR500F

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6810 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Da, ali je opasno vadi sto upada u onu jeftiniju varijantu za regu.

 

 

Gavra je inace u pravu, 600F ima 100ks, a 500F oko 50ks. Tacno je ustrojena, mada mislim da bi meni za prvi bajk bila ok, a kad vec tako nesto, sto ne bi 600F :P Mada od nje se malo strecam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

verujem da ces je tesko naci u pristojnom stanju i dobro povedi racuna koliko je placas da ne bude posle kuknjave kad je budes prodavao....poprilicna je vencanica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

moj brat iz Tićevca, desna obala morave, je kupio ovu mašinicu daleke 99-te godine, novu dovezao iz Austrije. mislim da ima poprilično više od 50ks, i da je vozi i dan danas. šteta što nije član foruma.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7070 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Ako je dobar uzimaj, nema veze sto je redak motor, u najgorem slucaju ako ti rikne masina, mozes mu ubaciti masinu od 600ccm, i boli te kita, placas regu za 500ccm a vozis 600ccm :D

i NIJE tacno da ima 50 ks :lol: "CBR 400f Aero" ima 50ks, a CBR 500f ima 70ks, a to su sve isti motori sa razlicitim agregatima :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Za tu registraciju od 500ccm bolje da uzmes GPZ, jeste da nije tako kvalitetan ali su delovi daleko dostupniji, lepsi je i lakse se i proda i kupi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • glavatar, 172 postova
  • Lokacija: burlingame, ca
  • Motocikl: gs500 '02

vozio 600f i sve ok. polozaj sedenja je daleko udobniji nego noviji sportaci, a kontam 500f je isto to. ok masina. jedino sto nema sanse da naletis na dobar primerak i jos uvek su pomalo precenjene. ipak je to matoro. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7070 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

.... a to su sve isti motori sa razlicitim agregatima :)

 

:stabre:

hteo sam reci da su ti motori (CBR 500F i CBR 600f Hurricane) vizuelno potpuno isti, jedina razlika im je u agregatima, tacnije u cilindrima i karburatorima, znaci sve pasuje.

Inace, imao sam CBR600 jednu sezonu i mogu reci da je motor sasvim ok, i ko sto kaze kolega gore, prilicno je udoban jer volan mu nije ispod trokuta nego iznad, pa je polozaj sedenja malo uspravniji.

Inace prvobitni CBR 600 (PC-19)zvani "Hurricane" iz 1987god. ima 85ks , a naredna verzija (PC-23) iz 1989god. ima 90ks i gubi naziv Hurricane i zove se samo CBR 600F

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

ima ga član Peca, mislim da je na starom forumu piso o njemu u temi predstavljanje motora ili tako nešto. ja sam ga vozio jako kratko, tipa par km pa ti ne mogu reći ništa konkretno. peca je sa njim prošao pola evrope i vozi ga par sezona. kvalitetan motor.

 

a peci probaj da pošalješ pp ili mail pošto ga nisam video na forumu dugo dugo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 F

Evo posto se raspreda o CBR da i ja kazem nesto . Ja sam ga uzeo zimus i od tad se vozim moj je CBR 600 F ima 90 KS u saobracajnoj pise da je 90"-to godiste presao je 45ooo km ,ja sam presao jedno hiljadu. Za sada sve rechi hvale sto se tiche motora.Planiram neku preradu posto nemam prednje oklope pa ce da bude Street Fighter malo cu da ga kasapim ide drugi rep sirok volan itd bice i slika kad ga budem uradio kako ocu naravno pa cete videti ;) ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600

Znam 2 coveka koji su imaju ovaj motor. Jedan je vozi od kada je sveta i veka a drugi ju je prodao.

Ovaj drugi sto ju je prodao nema sta joj nije radio(100x paljenje gume, usijavanje grane x puta...) i nijedan kvar nije imao... Mislim da je kvalitetan motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2457 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Komsa ima taj motor od 99-te, veoma ocuvan primerak, 35 kW. Ako nekoga bude zanimalo moze da mi se obrati na pp, jer motor stoji badava obrne po 1 ili 2 kruga do prodavnice i nazad godisnje, pa mi vec neko vreme pominje da bi ga prodao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Da, ali je opasno vadi sto upada u onu jeftiniju varijantu za regu.

 

 

Gavra je inace u pravu, 600F ima 100ks, a 500F oko 50ks. Tacno je ustrojena, mada mislim da bi meni za prvi bajk bila ok, a kad vec tako nesto, sto ne bi 600F :P Mada od nje se malo strecam.

 

Sto se strecas samo se pridrzavaj 49 pravila i nema zime.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Xtreme, 390 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

ruzna kao sam djavo....ide dosta losije od 600...sve u svemu da je u najboljem stanju cena ne bi smela da bude ni 1000e

 

Stvar ukusa o kojem ne vredi raspravljati ;) Ne znam kakav si CBR500F imao prilike da vozis (cim tvrdis da ide dosta losije od sestaka),ali masina je vrlo dobra. Prijatelj je vozio dve sezone (dan i noc) i nije se nesto zalio. A da je imao sa cime da poredi jeste - CBR600F3 koji je zbog finansija morao da proda i uzme manji. Tako da ono,ako ocekujes R1 onda je ovo motor koji te nece zadovoljiti..

 

Po meni je bitnije da nadje dobar primerak jer se secam da je 9 od 10 motora koje smo gledali bilo groblje (bilo vizuelno bilo sahranjen agregat)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 F

Ja se za sada super vozim sa mojim pre neki dan su pale i silikonske ruchke .... Evo i jedna slichica da ga vidite doduse bez oklopa al tako sam ga kupio i naravno prav je ko strela :D;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: BMW R1100RT

Imam da kazem da sam danas prvi put provozao r i to bas ovaj CBR500 :moto3: mislio sam da necu moci da ga vozim zbog polazaja nogu ali bez problema :zdravo:!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: zivkovac
  • Motocikl: honda cbr 600f

ja vozim cbr 600f1 90-ta godina vozio sam je 240km to je njen maksimum za dve godine presao sam 20000 hiljade sa njom bukvalno je nisam gasio samo redovan servis i ne sekiraj se honda je honda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "Triumph" Zaječar, 331 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Honda CB 1300F

Kupio sam ga jesenas i nemam nikakvih primedbi. Od ulaganja jedino gume i svecice. Sa 125-ice sam presao na njega, i odlican je za ucenje. :) Nije pretereano brz, ali jede krivine! :jee: Ima 35, 5 kw, ali registracija je oko 5.000 jeftinija nego za CBR 600F1...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 F

Evo jedna slichica mog CBR-a u medjuvremenu sam stavio novi otvoreni auspuh i odsekao onaj plastichni drzach za tablicu.Sada se HONDA chuje brutalno stvarno ima dubok zvuk . :zvizduk:

post-11016-0-07589900-1307746547_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja