Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha Fazer & Diversion klub

  

386 članova je glasalo

  1. 1. Koji model Fazera posedujete?

    • FZ1 Gen2 2006-
      34
    • FZ1 Gen1 2001-2005
      31
    • FZ8
      19
    • FZ6 S2 2007-2009
      46
    • FZ6 S1 2007-2009 (78KS)
      8
    • FZ6 2004-2006
      68
    • Starije verzije FZ (FZS600, FZS1000, ...)
      74
    • XJ6 2009-
      10
    • XJ900
      27
    • XJ600
      69
  2. 2. Koju varijantu imate?

    • Sa poluoklopom (ili dodatnim punim oklopom)
      273
    • Bez oklopa (naked)
      76
    • Sa punim oklopom (starije verzije)
      37
  3. 3. Da li bi bilo dobro da osnujemo klub vlasnika?

    • Da
      346
    • Ne
      40


Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: SREM
  • Motocikl: XJ 600, Bandit 1200

Ja do Bg i nazad sa ćerkom i po lokalu na posao ukupno 208 km stalo je 8,9l. A bilo je autoputa jedno 160km. Za ulje nisam jos proveravao jer cekam kilometrazu alo sam čuo da ne trose.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Gardinovci
  • Motocikl: CBR 600 F4i
On 6/30/2017 at 11:35 AM, Šumadinac said:

Da nisi pomešao sa TDM-om? :) Ni 600, dok sam ga imao, ni 900, koga još uvek imam, nisu trošili  ni gram ulja. Oko 1500km (do Grčke i nazad i u lokalu), po vrućini, tri kofera i nas dvoje na motoru, ni gram.

Previše. Bokilić se već smeška i očekuje te.

Ja isto tako za 25000km na Diverziji 600 nisam nikada dolivao ulje - nije bilo potrebe. Samo sam ga na 5-6 hiljada menjao i uvek sam sipao kvalitetno ulje... :)

I slažem sa sa konstatacijom ostalih da je najveća prednost Diverzije njena cena kao i cena održavanja. Mnogo muzike za malo para... :D Ponekad se pokajem što sam je menjao za CBR, uglavnom dok brojim pare za gorivo ili potrošni materijal ali brzo me prođe. :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki gsxR 600

Kolege, jel poseduje neko od vas fazer 8, i da li mogu da dobijem neku opstu informaciju od nekoga ko ima uskustva sa tim motorom?


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

Evo, ako nije off da pitam vlasnike sa iskustvom na sta obratiti paznju pri kupovini polovne Yamahe FZ6S  2004.-2006. i sta su joj nedostatci? Posto sam cuo da je prva seriaja imala probrobleme sa ubrizgavanjem?

Hvala na odgovoru i pomoci. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

Znaci nece niko nista da napise povodom mog pitanja u vezi FZ6S? Hvala na kolegijalnosti, pogotovo onim forumasima za koje znam da posjeduju taj motocikl i svakdnevno su na Forumu. :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion
pre 2 minuta, Utjerivac je napisao:

Znaci nece niko nista da napise povodom mog pitanja u vezi FZ6S? Hvala na kolegijalnosti, pogotovo onim forumasima za koje znam da posjeduju taj motocikl i svakdnevno su na Forumu. :care:

Prijatelju, žao mi je što ne mogu da ti pomognem savetom, jer imam taj motor (sin ga vozi), ali ga (samo kad moram) vozim. Za mene je zakon matora Diverzija.

Smatram se delimično prozvanim i zaista mi je žao što ti ne mogu pomoći. U odnosu na moje gabarite i činjenicu da se veoma često vozim sa ženom, meni deluje, što bi rekla moja žena "anemično". Nasuprot tome, klinac je oduševljen, kaže da mu apsolutno sve na njemu odgovara.  Od težine, upravljivosti, stabilnosti, potrošnje... A i klinac je gabaritan, 197 cm.  

Što se tiče toga na šta bi trebalo da obratiš pažnju, to tek ne umem da ti kažem, jer sam ja anti-talenat za mehaniku, pa zato uvek vodim drugara koji mi održava motore, prilikom kupovine.

Znam da ti ništa nisam pomogao, ali mi je bilo krivo da pomisliš da ne želim da ti pomognem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

Hvala na javljanju, bez obzira na nemogucnost da sta konkretno pomognes. U pitanju je upravo i kod mene kupovina motora za sina, tj. on hoce sebi da kupi taj motor kao prvi dok se ne isprakasa, pa ce vjerovatno ( sigurno ) za 2-3 sezone preci na 1000 ccm. U svakom slucaju hvala za javljanje i ne osjecaj se prozvanim, jer si ti na forumu, a ne tvoj sin. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer
On 7/12/2017 at 20:12, Utjerivac je napisao:

Evo, ako nije off da pitam vlasnike sa iskustvom na sta obratiti paznju pri kupovini polovne Yamahe FZ6S  2004.-2006. i sta su joj nedostatci? Posto sam cuo da je prva seriaja imala probrobleme sa ubrizgavanjem?

Hvala na odgovoru i pomoci. :)

Zdravo druže. Ja nisam više često na forumu, ali jesam imao FZ6, 2005 doduše naked verziju.

 

Prvo pitanje koje treba da postaviš svom potencijalnom prodavcu jeste kada je menjao TPS i da li ima dokaz o tome. Ako ne dobiješ zadovoljavajući odgovor, okreni se i idi. Ta serija je nadaleko poznata po stradanju TPSa, i ja sam potrošio mnogo vremena, živaca i para pokušavajući da rešim problem.

Sledeće što bi bilo mudro za videti jeste u kakvom je stanju pumpa za gorivo, kao i digitalni displej, pošto ume i on da vrisne.

 

Apropo upravljivosti, meni je bio itekako prijatan za vožnju. Jedino nisam voleo što mora da se tera u više obrtaje, odnosno što je kriva ubrzanja takva da u niskim obrtajima od njega ne dobijaš skoro ništa (prešao sam na njega sa FZS600 koji je imao dosta linearnije ubrzavanje).

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

@Dejan Nešković

 

E to je odprilke ono sto me je interesovalo, posto sam imao informaciju da na tim prvim modelima Fazera ima neki problem oko rada motora, ali nisam znao konkretno sta, pa sam mislio da je ubrizgavanje-brizgaljke ,a ono TPS? Ne znam sad kako provjeriti displej je ispravan posto ne znam jel u principu ckava komplet ili pojedini segmenti-pokazivaci na displeju i ono standardno za benzinsku pumpu da li se cuje pri davanju kontakta ili ne? :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer
Pre 1 sat, Utjerivac je napisao:

@Dejan Nešković

 

E to je odprilke ono sto me je interesovalo, posto sam imao informaciju da na tim prvim modelima Fazera ima neki problem oko rada motora, ali nisam znao konkretno sta, pa sam mislio da je ubrizgavanje-brizgaljke ,a ono TPS? Ne znam sad kako provjeriti displej je ispravan posto ne znam jel u principu ckava komplet ili pojedini segmenti-pokazivaci na displeju i ono standardno za benzinsku pumpu da li se cuje pri davanju kontakta ili ne? :neznam:

Teško ćeš imati mogućnost da otvoriš pumpu, dovoljno bi bilo da može da se uradi flow test, da prespojiš pumpu na cevčicu pa u čašu, i trebalo bi da nagruva cca 300 ml goriva. Ili barem da, oslušni kako zvuči kada se upali, pa ako ti ne deluje da krklja ili nešto slično, trebalo bi da bude ok.

Displej crkava po segmentima.

A TPS... Test vožnja od 20-50 km je u najvećem broju slučajeva dovoljno da se problem prikaže (mada, ima onih dana kada će ti raditi bez problema).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

Hvala na konkretnim informacijama, valjda necu biti takve "srece" da naletim na sve te probleme u paketu, prem da je i pojedinacno sve to veoma skupo u slucaju da ima problema i da se mora zamjeniti. :staa2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: FZ6n `05
On 7/14/2017 at 3:53 PM, Utjerivac said:

Znaci nece niko nista da napise povodom mog pitanja u vezi FZ6S? Hvala na kolegijalnosti, pogotovo onim forumasima za koje znam da posjeduju taj motocikl i svakdnevno su na Forumu. :care:

dosao da pitam nesto drugo, pa zatekoh ovo... ne osecam se prozvanim i ako posedujem motor, jbg nisam bas toliko na forumu... ;)

 

 

no, imam FZ6n 2005. evo vec pune dve sezone... kad su u pitanju problemi koje su ti kolege navele, mogu da ti kazem sledece... displej radi, nema umrlih segmenata... ponekad se slogira, ali kad pokisne, ocigledno udje voda pa pravi dar mar, no radim na resavanju toga... pumpa se pali sa kontaktom odzuji svoje i to je to... nisam do sad imao potrebe da je diram, pa je i nisam dirao...

e sad ovaj TPS ne znam sta je, tl. ne znam kako se manifestuje... ako je to ovo sto se vidi na klipovima kad ukucas TPS problem, onda se to desavalo i meni ali samo u spec. slucajevima... slicno trokiranje i skakanje obrtaja mi se desava, kad motor odstoji nedelju/dve/mesec bez paljenja ( obicno preko zime ), prakticno svaki put kad ga ne palim duze od nedelju dana... ovaj problem traje jedno pola dana, pa posle toga nestane, tj. mucim se pola dana, gasi se, nemirno radi, trokira... stignem gde sam krenuo, ostavim ga da ohladi do nule, i sl. paljenje je bez problema, radi sve normalno ne trokira... dobio sam cak i neko sturo objasnjenje da je to zbog kondenza vode u gorivu koji se stvori od stajanja, pa dok to ne isusi on trokira... :stabre: ne znam dal je to to ili je TPS problem... i da znas nista od ovoga motor nije pokazivao prilikom kupovine, i probne voznje od jedno dva sata...

sto se samog motora tice, vrlo je lak za voznju, upravljiv, po meni mali potrosac... ima dosta snage, ali kao sto ti je neko vec napisao, miran je u niskim obrtajima, podivlja u visokim itd... ja sam se do sad bas lepo navozao sa njim... jes da se uglavnom vozam po gradu, ali bilo je mini izleta, tri mini putovanja od 300+ km, i jedan NAVAK, sve je odradio bez problema... motor je na nepunih 75000 km, a kod mene je oko 15000... nista osim potrosnih stvari nije radjeno na njemu, od kad je kod mene...

ne znam koliko ti ovo pomaze, al eto moje iskustvo sa motorom za ovaj period koliko je kod mene...

ako si u prilikama mozemo i da se nadjemo negde pa da vidis i sve to uzivo... ko zna ako juris da kupis taj model, mozda se nesto i dogovorimo... ;) 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: FZ6n `05
On 7/12/2017 at 6:17 PM, Cedo032 said:

Kolege, jel poseduje neko od vas fazer 8, i da li mogu da dobijem neku opstu informaciju od nekoga ko ima uskustva sa tim motorom?


Sent from my iPhone using Tapatalk

imao sam prosli vikend priliku da se druzim sa ovim modelom ceo dan... ima ga kolega, a ja sam razmisljao o njemu kao sl. kupovini... 

dramaticna je razlika izmedju njega i FZ6 koji sad vozim... ubrzava brutalno u svim obrtajima ( naravno u odnosu na moj FZ6 )... jako se lako vozi, prakticno, osim ubrzanja, nisam ni primetio da sam na drugom motoru... znam da ti ne pomaze mnogo, al eto da podelim sto znam...  

bitno je da ti kazem da sam se za taj dan toliko odusevio, da sam evo poceo da pravim kombinacuju zamene mog FZ6 za tu koleginu 8_icu... :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: FZ6n `05

e sad, da pitam kolege koji imaju FZ6 za pomoc...

da slucajno neko nema da mi pokloni/proda staklo zanjeg migavca za FZ6... moze i da mi kaze gde da ga nabavim, ako neko zna...

 

samo sam primetio pre neko jutro da ga nema... nije udareno, prtpostavljam da je negde usput spalo, na nekoj od rupa koje tesko mozemo da omasimo na nasim ulicama...

 

bilo kakva pomoc je dobrodosla... 

 

IMG_20170713_092712.jpg

IMG_20170713_092719.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!
Pre 1 sat, bokiju je napisao:

dosao da pitam nesto drugo, pa zatekoh ovo... ne osecam se prozvanim i ako posedujem motor, jbg nisam bas toliko na forumu... ;)

 

 

no, imam FZ6n 2005. evo vec pune dve sezone... kad su u pitanju problemi koje su ti kolege navele, mogu da ti kazem sledece... displej radi, nema umrlih segmenata... ponekad se slogira, ali kad pokisne, ocigledno udje voda pa pravi dar mar, no radim na resavanju toga... pumpa se pali sa kontaktom odzuji svoje i to je to... nisam do sad imao potrebe da je diram, pa je i nisam dirao...

e sad ovaj TPS ne znam sta je, tl. ne znam kako se manifestuje... ako je to ovo sto se vidi na klipovima kad ukucas TPS problem, onda se to desavalo i meni ali samo u spec. slucajevima... slicno trokiranje i skakanje obrtaja mi se desava, kad motor odstoji nedelju/dve/mesec bez paljenja ( obicno preko zime ), prakticno svaki put kad ga ne palim duze od nedelju dana... ovaj problem traje jedno pola dana, pa posle toga nestane, tj. mucim se pola dana, gasi se, nemirno radi, trokira... stignem gde sam krenuo, ostavim ga da ohladi do nule, i sl. paljenje je bez problema, radi sve normalno ne trokira... dobio sam cak i neko sturo objasnjenje da je to zbog kondenza vode u gorivu koji se stvori od stajanja, pa dok to ne isusi on trokira... :stabre: ne znam dal je to to ili je TPS problem... i da znas nista od ovoga motor nije pokazivao prilikom kupovine, i probne voznje od jedno dva sata...

sto se samog motora tice, vrlo je lak za voznju, upravljiv, po meni mali potrosac... ima dosta snage, ali kao sto ti je neko vec napisao, miran je u niskim obrtajima, podivlja u visokim itd... ja sam se do sad bas lepo navozao sa njim... jes da se uglavnom vozam po gradu, ali bilo je mini izleta, tri mini putovanja od 300+ km, i jedan NAVAK, sve je odradio bez problema... motor je na nepunih 75000 km, a kod mene je oko 15000... nista osim potrosnih stvari nije radjeno na njemu, od kad je kod mene...

ne znam koliko ti ovo pomaze, al eto moje iskustvo sa motorom za ovaj period koliko je kod mene...

ako si u prilikama mozemo i da se nadjemo negde pa da vidis i sve to uzivo... ko zna ako juris da kupis taj model, mozda se nesto i dogovorimo... ;) 

 

 

 

Hvata na informacijama i podjeljenom ( tvom ) iskustvu sa FZ6N posto je svaka informacija dobro dosla za razmisljanje i odabir dobrog primjerka Yamahinog 600-tinjaka. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre 3 sati, bokiju je napisao:

imao sam prosli vikend priliku da se druzim sa ovim modelom ceo dan... ima ga kolega, a ja sam razmisljao o njemu kao sl. kupovini... 

dramaticna je razlika izmedju njega i FZ6 koji sad vozim... ubrzava brutalno u svim obrtajima ( naravno u odnosu na moj FZ6 )... jako se lako vozi, prakticno, osim ubrzanja, nisam ni primetio da sam na drugom motoru... znam da ti ne pomaze mnogo, al eto da podelim sto znam...  

bitno je da ti kazem da sam se za taj dan toliko odusevio, da sam evo poceo da pravim kombinacuju zamene mog FZ6 za tu koleginu 8_icu... :jee:

eeee,da sednes na iljadarku...:na_glavi:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki gsxR 600
imao sam prosli vikend priliku da se druzim sa ovim modelom ceo dan... ima ga kolega, a ja sam razmisljao o njemu kao sl. kupovini... 
dramaticna je razlika izmedju njega i FZ6 koji sad vozim... ubrzava brutalno u svim obrtajima ( naravno u odnosu na moj FZ6 )... jako se lako vozi, prakticno, osim ubrzanja, nisam ni primetio da sam na drugom motoru... znam da ti ne pomaze mnogo, al eto da podelim sto znam...  
bitno je da ti kazem da sam se za taj dan toliko odusevio, da sam evo poceo da pravim kombinacuju zamene mog FZ6 za tu koleginu 8_icu... :jee:

Hvala kolega, svaka informacija znaci. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: FZ6n `05
20 hours ago, sashac said:
On 7/16/2017 at 1:01 PM, bokiju said:

imao sam prosli vikend priliku da se druzim sa ovim modelom ceo dan... ima ga kolega, a ja sam razmisljao o njemu kao sl. kupovini... 

dramaticna je razlika izmedju njega i FZ6 koji sad vozim... ubrzava brutalno u svim obrtajima ( naravno u odnosu na moj FZ6 )... jako se lako vozi, prakticno, osim ubrzanja, nisam ni primetio da sam na drugom motoru... znam da ti ne pomaze mnogo, al eto da podelim sto znam...  

bitno je da ti kazem da sam se za taj dan toliko odusevio, da sam evo poceo da pravim kombinacuju zamene mog FZ6 za tu koleginu 8_icu... :jee:

eeee,da sednes na iljadarku...:na_glavi:

pa pretpostavljam da bi mi na iljadarki bilo bas :na_glavi:

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: JABUKOVAC
  • Motocikl: Yamaha R1 Yamaha Fazer 800
On 12.7.2017 at 18:17, Cedo032 je napisao:

Kolege, jel poseduje neko od vas fazer 8, i da li mogu da dobijem neku opstu informaciju od nekoga ko ima uskustva sa tim motorom?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Evo ukratko, imam fazera 800 od oktobra prosle godine. Kupio sam ga sa 6000km i do sad presao jedno 4000km, jako je dobar motor! Vozi se kao i svaki drugi turing motor, nesto je nizi sto meni odgovara. Potrosnja je ok 5-6L, opet zavisi od nacina voznje. Sto se brzine i ubrzanja i tice, ne moze se uporediti sa jacim masinama ipak je to “samo“ 105 konja. Veliko udobno sediste za vozaca kao i za suvozaca neda se umarati cak ni posle 500-600km u jednom danu koje sam imao prilike da proverim pre jedno mesec dana. 

IMG-20170617-WA0017.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha MT09
e sad, da pitam kolege koji imaju FZ6 za pomoc...
da slucajno neko nema da mi pokloni/proda staklo zanjeg migavca za FZ6... moze i da mi kaze gde da ga nabavim, ako neko zna...
 
samo sam primetio pre neko jutro da ga nema... nije udareno, prtpostavljam da je negde usput spalo, na nekoj od rupa koje tesko mozemo da omasimo na nasim ulicama...
 
bilo kakva pomoc je dobrodosla... 
 
IMG_20170713_092712.thumb.jpg.4e619d16f40ebc703eac342ea0418bfa.jpg
IMG_20170713_092719.thumb.jpg.0151017b23ad8ebfe61a2bc1021f2a5e.jpg


Imas na kp zmigavce komplet staklo posebno da ces naci negde tesko.

https://m.kupujemprodajem.com/Yamaha-R6-R1-FZ6-Fazer-XJ6-zmigavci-48046282-oglas.htm#mhs0-1500357894240

Послато са SM-N9100 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: FZ6n `05
38 minutes ago, nasaStvar said:
On 7/16/2017 at 1:08 PM, bokiju said:
e sad, da pitam kolege koji imaju FZ6 za pomoc...
da slucajno neko nema da mi pokloni/proda staklo zanjeg migavca za FZ6... moze i da mi kaze gde da ga nabavim, ako neko zna...
 
samo sam primetio pre neko jutro da ga nema... nije udareno, prtpostavljam da je negde usput spalo, na nekoj od rupa koje tesko mozemo da omasimo na nasim ulicama...
 
bilo kakva pomoc je dobrodosla... 
 
IMG_20170713_092712.thumb.jpg.4e619d16f40ebc703eac342ea0418bfa.jpg
IMG_20170713_092719.thumb.jpg.0151017b23ad8ebfe61a2bc1021f2a5e.jpg

 


Imas na kp zmigavce komplet staklo posebno da ces naci negde tesko.

https://m.kupujemprodajem.com/Yamaha-R6-R1-FZ6-Fazer-XJ6-zmigavci-48046282-oglas.htm#mhs0-1500357894240

Послато са SM-N9100 уз помоћ Тапатока

 

i to mi je od pomoci... ja nisam ni to uspeo da nadjem... ;) 

hvala :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 122 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z 1000 sx

@Utjerivac

Ja sam vozio fz6 prve generacije i  imao sam tu cast da zamenim TPS senzor. Sve sto treba da uradis jeste da uzmes saobracajnu i da pozoves ovlasceni servis izdiktiras broj sasije i oni ti kazu da li je tps menjan i ako jeste kad a a ko nije oni ga poruce i besplatno ti zamene. Ja od navedenih drugih problema nisam imao ni jedan, a presao sam sa njim 35000. Ja za taj motor imam samo reci hvale, ako ti je potrebna bilo koja druga informacija slobodno pitaj.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!

@GCB

Hvala za informaciju, mnogo mi taj podatak znaci, a ostalo sam vec "pohvatao" na drugim Forumima. :takoje::care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha FZ6S

Drugari, imam jedan problem na mom Fazeru 600, 2007 godiste.Pokazivac nivoa goriva mi ne pokazuje tacno nivo goriva u rezervoaru tj rezervoar mi je pun, a on mi pokazuje dve crte na displeju.Da li je neko imao slican problem?Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja