Jump to content

Moto Zajednica

Kako ne treba voziti motor

Recommended Posts

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Ja sam vidio kamaru kriticnih situacija, tj. skoro da nema ni jedne nekriticne.

Za kontrolu zaista :care:, ali treba imati stvarno dosta srece da se ovo prezivi.

 

Tipican primjer stare kineske "Bog cuva budale".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Voziti nocu 200 po ibarskoj je stvarno rizicno. Vozi svaka mu cast :care: a da ima vise srece nego pameti, ima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

ja sam se sav naježio kad je naleteo na one krpljene delove u jednoj krivini... da je bilo malo rizle ćao-zdravo... svaka čast znanju ali naša zemlja nema niti puteve niti ostale vozače za vožnju Rova... samo sam plašio da ne bude NINPO (ničim izazvano naglo polukružno okretanje) koje je inače vrlo popularno u našoj zemlji...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Na 4:23 sec. prošao sa 130 pored pandura :zvizduk:

 

Dobro vozi, ali na pogrešnom mestu,............mada mi ni nemamo gde da odvrnemo gas.........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Na 4:23 sec. prošao sa 130 pored pandura :zvizduk:

 

Dobro vozi, ali na pogrešnom mestu,............mada mi ni nemamo gde da odvrnemo gas.........

 

 

Negde pri kraju sedme minute je pretekao pandure sa skoro 230 km/h...

 

EDIT: Tacnije pri kraju osme minute, 7:40...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Jebote meni srce zakuca brze kad ga na pocetku obori skroz preko duple pune i pretece kolonu sa slepeom na pocetku... Kako ga nije strah da mu ne iskliza... :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Na 4:23 sec. prošao sa 130 pored pandura :zvizduk:

 

Dobro vozi, ali na pogrešnom mestu,............mada mi ni nemamo gde da odvrnemo gas.........

 

 

Negde pri kraju sedme minute je pretekao pandure sa skoro 230 km/h...

 

EDIT: Tacnije pri kraju osme minute, 7:40...

 

 

Taxi :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5225 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

mrzelo me da downloadujem link ali iz komentara zakljucujem da je to ovaj snimak srpskog

 

Momak je uzeo prvo mjesto ljetos ..sad neznam tacno na kojoj trci (mislim batajnica) e sad da li je pod tim imenom ne znam :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Nemam nista protiv ovakve voznje na trci - stazi, ali na putu.........jebi ga, svaka cast za voznju ali nastradace neko ni kriv ni duzan zbog njega.

Plus sto zbog ovakvih voznji posle ljudi pljuju po svim bajkerima.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Detoksifikovan, 214 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: TDM 900 - 2002.

Kuca pos'o, pos'o kuca! :moto3:

Ne razumem se dovoljno da kometarisem njegovu/njenu voznju, ali mislim da svi zaboravljate da se on/ona nije rodio na tom motoru...koliko je puta morao istinski da rizikuje da bi nasao limit svog motora a i samoga sebe..koliko je puta slomio svoj motor i sebe...ovo je cini mi se samo vrh ledenog brega i kapiram da ovo njemu ne daje ni priblozno dobar "thrill" kao kad je prvi put zaplivao u krivini...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Odgledao sam snimak. Svaka čast kako vozi, ali to treba da radi NA STAZI! Ako već njega nije briga za svoj život, tužno je što ga nije briga ni za tuđi?? >:(

 

A dobro reče Pera... pravi donator.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

covek vozi za medalju, verovatno vecina vas,nas,kako hocete nikad nece postici ni 50% ovakve voznje,vozi profi nema sta,zna put,poznaje granice svoje i granice motorcikla, e sad tto sto je u javnom saobracaju to je neka druga prica,dali je bezbedno ili nije,,ja kolko vidim nista se nije lose desilo,

svaka cast mrsiju,a vi vozite i snimite neku slicnu voznju, bezbednu ili ne,pa cemo videti dali i kako vozite,lako je pljunuti po nekom...bespotrebno.

ja znam neke koji se lupali i sa 30kmh, doduse i sa 50kmh, i kazu da su se bezbedno vozili...

i nemojte nikom da zelite da postane donator,,,,,,,,,,,,

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

covek vozi za medalju, verovatno vecina vas,nas,kako hocete nikad nece postici ni 50% ovakve voznje,vozi profi nema sta,zna put,poznaje granice svoje i granice motorcikla, e sad tto sto je u javnom saobracaju to je neka druga prica,dali je bezbedno ili nije,,ja kolko vidim nista se nije lose desilo,

svaka cast mrsiju,a vi vozite i snimite neku slicnu voznju, bezbednu ili ne,pa cemo videti dali i kako vozite,lako je pljunuti po nekom...bespotrebno.

ja znam neke koji se lupali i sa 30kmh, doduse i sa 50kmh, i kazu da su se bezbedno vozili...

i nemojte nikom da zelite da postane donator,,,,,,,,,,,,

slazem se,svak je gospodar svog zivota(voznje),meni se bas svidja ovakav nacin voznje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

odustao sam u 2min! mislim da su za nesto slicno u madjarskoj,prema snimku oduzeli trajno dozvolu "sposobnom vozacu" !! <_<

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

U bre, Bokilicu, nemoj sad da ulazimo u raspravu :) Znaš ti jako dobro šta sam hteo da kažem.

Ne pljujem ja ni po čijoj vožnji, čak naprotiv, ovaj lik vozi onako kako ja nikada neću voziti! Svaka mu čast na tome. To TREBA znati. :care:

Međutim, poenta mog prethodnog posta je da to NIJE vožnja za put! Video si i sam da je bilo par vrlo, vrlo kritičnih situacija gde ga je isključivo sreća spasila. Ovaj put se nije desilo ništa loše, prošao je. Ali, šta da je taj točak proklizao malo više? I da je momak uleteo u neki auto sa petočlanom porodicom, sa 200 na sat?? To je bila poenta mog prethodnog posta. Ako je on voljan da rizikuje svoj život zarad adrenalina, to je savršeno OK. I da je ovako vozio na stazi, to bi bilo takođe OK. Ali, brate, u sred saobraćajne gužve, 200 po mraku?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

kakav majstor,budala bre bez posebne price! ne mogu da nadjem snimak tip koji je pilao po nekome brdskome putu slicnom kao na snimku,isto nije spustao malo ispod 200km! kraj price je da je izvlaceci krivinu pokupio jedan motor iz dolazece kolone motora. naravno kaznio ga je bog i ostao je ziv i sakat a nedoznoga vozaca je na licu mesta pokosio! ne vidim osnom za bilo koji respekt ovome snimku! staza je za divljanje,a put za uzivanje! ali dokle god znam da ima ovakvih budala ja cu morati da kocim pred svaku krivinu! >:(

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja