Jump to content

Moto Zajednica

Koliko ce doci Maxi Skuter Deda Mrazova

Recommended Posts

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Ako kojim cudom osposobim skuter,dolazim..ako ne,onda cu mzoda kolima,ne znam jos zbog posla..

 

 

A sta ti je sa skutom Skolence ? Mogu li da pomognem?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Gospodo, za skuter je termo kecelja prava stvar i za ladno i za kišu, nekih četrdesetak evra i sve dileme rešene. Ja imam, koristim i savršeno.

 

Keceljicu ne nosim ! :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Gospodo, za skuter je termo kecelja prava stvar i za ladno i za kišu, nekih četrdesetak evra i sve dileme rešene. Ja imam, koristim i savršeno.

 

Kecelju ne nosim ! :moto3:

 

Pa neko na skuteru a neko na usisivaču, tiganju, :strikanje:...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Gospodo, za skuter je termo kecelja prava stvar i za ladno i za kišu, nekih četrdesetak evra i sve dileme rešene. Ja imam, koristim i savršeno.

 

Kecelju ne nosim ! :moto3:

 

Pa neko na skuteru a neko na usisivaču, tiganju, :strikanje:...

 

 

:P :P :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Gospodo, za skuter je termo kecelja prava stvar i za ladno i za kišu, nekih četrdesetak evra i sve dileme rešene. Ja imam, koristim i savršeno.

 

Kecelju ne nosim ! :moto3:

 

Pa neko na skuteru a neko na usisivaču, tiganju, :strikanje:...

 

 

:P :P :P

 

:dupe:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • FreeStyLe Member, 211 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hornet

Hej vas dvojica Perlx i poCetnik, niko nije mali i niko nije veliki . Zato nemoj da vas presavijem preko kolena ! Niste mali(nismo) i ne zezajte. U ovakvoj akciji svi koji doprinesu i dolaskom , ako ne i novcem, su pokazali da su veliki . Tu patetiku ostavite za neko drugo mesto i ima da se nacrtate pa makar sekire padale. Ako niste znali, posle akcije se tradicionalno dere od pasulja na Staroj Stenki :takoje:

Deda :D , mislio sam mali u smislu skutera (50ccm). Ipak nismo maxi Idemo na pasulj, pa posle na da se grejemo pod gasom :moto3:

Btw, nisam skontao, da li moze da se da kes u laboratoriji ili u AS ili mora na ziro racun?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducati Power, 813 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure S :)

Za laboratoriju sam gotovo siguran da mozes da das kes, a za AS Vir ne znam, mozes da proveris telefonom.

AS: 011/318-25-24

Lab: 064-240-12-84

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Hej vas dvojica Perlx i poCetnik, niko nije mali i niko nije veliki . Zato nemoj da vas presavijem preko kolena ! Niste mali(nismo) i ne zezajte. U ovakvoj akciji svi koji doprinesu i dolaskom , ako ne i novcem, su pokazali da su veliki . Tu patetiku ostavite za neko drugo mesto i ima da se nacrtate pa makar sekire padale. Ako niste znali, posle akcije se tradicionalno dere od pasulja na Staroj Stenki :takoje:

Deda :D , mislio sam mali u smislu skutera (50ccm). Ipak nismo maxi Idemo na pasulj, pa posle na da se grejemo pod gasom :moto3:

Btw, nisam skontao, da li moze da se da kes u laboratoriji ili u AS ili mora na ziro racun?

 

Kao prvo , razgovaracemo za to "deda" , kao drugo znam ja da si mislio na skuter kad si rekao mi mali, a ja ti opet odgovaram da se ne ide na trke pa ste (smo)u nekoj drugoj klasi. A pare mozes ostaviti u lab-u i preuzeti odelo. Ja sam bio juce i od Arakisa i Skube-a ces dobiti toplu rec dobrodoslice, klopu, pice i tople napitke, proveriti se ti nadutost, kocionu tecnost, kompresiju i ostalo, mozda te posreci i neka usnula lokalna ruskinja iz tzv zimovnika, a mozda najvise ces da uzivas divan nitro miris :);):D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5711 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Skuteraši, nemojte da zakažemo 25.-og...Vreme će izgleda biti sasvim solidno za taj period. :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • FreeStyLe Member, 211 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hornet

Kao prvo , razgovaracemo za to "deda" , kao drugo znam ja da si mislio na skuter kad si rekao mi mali, a ja ti opet odgovaram da se ne ide na trke pa ste (smo)u nekoj drugoj klasi. A pare mozes ostaviti u lab-u i preuzeti odelo. Ja sam bio juce i od Arakisa i Skube-a ces dobiti toplu rec dobrodoslice, klopu, pice i tople napitke, proveriti se ti nadutost, kocionu tecnost, kompresiju i ostalo, mozda te posreci i neka usnula lokalna ruskinja iz tzv zimovnika, a mozda najvise ces da uzivas divan nitro miris :);):D

Hehe, onda cu cesce ici tamo :) Moze onda cale (od milja) :D

Ja sam zvao juce, kazu da je ostalo jos par odela, meni rekose da zovem da rezervisem, pa za koji dan da pokupim, ne znam ko se javio, ali kaze "ne moze". Ja reko dobro, pa kad stignem otici cu, ovih dana sam u poslu. Samo da ostane :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Biće odela, bez brige. Fala Bogu pa Kineza ima ko pleve...ovih dana njihova tekstilna industrija šije samo za BJB :D

 

Važno je samo da požurimo sa uplatom tj. davanje novca za donacije jer u sredu počinje nabavka svih potrebština za Sremčicu.

 

Uplatu možete da izvršite na račun i onda se samo javite da preuzmete odelo. Ili kad već idete po odelo, predate na licu mesta donaciju.

 

:BJB3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbea, 433 postova
  • Lokacija: Cukarica Beograd
  • Motocikl: Forza 350 ('22)

Da se vratimo na temu:

Sta mislite o jednoj kratkoj voznji od Slavije(plato na uglu Beogradske i Kralja Milana) do Gradske Skupstine preko Terazija i Trga N. Pasica recimo s pocetkom u 09.30? :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • FreeStyLe Member, 211 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hornet

Ja danas uzeo odelo. Ispricao se sa scubom dok smo cekali Arakisa :)

Rekose mi da se skuter Dede okupljaju na Miljakovcu ::)

Vidimo se :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Ja sam bio danas i predao pare za mene i drugara...cuo sam da ce mozda biti pomereno za nedelju...

 

Generalno bi mi to vise i odgovaralo, jer vrlo moguce da necemo moci u subotu da dodjemo. Ako dolazim, s obzirom da sam ispustio antifriz i skinuo akumulator, dolazim sa maxi kinezom koga prodajem :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Ma pustite te priče, ''cuo sam'' ''možda'' ... čitajte forum i ono što piše na prvoj strani ove teme to je to: http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/55069-deda-mraz-akcija-201011/

 

Uostalom imate gomilu banera po sajtu na kojem piše datum akcije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • FreeStyLe Member, 211 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hornet

Drugari potrebna su mi dva mesta, za mene i drugara, naravno kao suvozaca. Skuterce mi je u servisu, danas je bio gotov, ali je iskrsao neki problem i ostao je kod majstora. 0plac.gif

Da li ima nekog ko je voljan i ima mesta da nas smesti kod sebe? :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Drugari potrebna su mi dva mesta, za mene i drugara, naravno kao suvozaca. Skuterce mi je u servisu, danas je bio gotov, ali je iskrsao neki problem i ostao je kod majstora. 0plac.gif

Da li ima nekog ko je voljan i ima mesta da nas smesti kod sebe? :neznam:

 

Ja cu u toku dana saznati da li cu doci kolima,pa ako budem dolazio,mozete sa mnom..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • FreeStyLe Member, 211 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hornet

Hvala druze, imam i drug auto :takoje: Bas mi je volja na 2tocka, jaoooo koliko sam se smorio :jok:

Nemoj pogresno da me shvatis, zaista cenim, ali nemoj zbog mene da prevagnes na kraju dal' ces motorom ili autom ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

:)

Rekose mi da se skuter Dede okupljaju na Miljakovcu ::)

Vidimo se :moto3:

 

Ne znam šta će kažete kad se skupimo na Adi Huji.

 

Ja sutra u počasnu vožnju skuterom pošto sam ga prodao. Ako ne budem vukao sanke, može jedan sa mnom.

Promenio član đunta
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5711 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Ja dolazim sa ekipom iz Labos-a...Sam sam, tako da nije frka.

Biće mesta kol'ko hoćeš, nemojte se opterećivati... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja