Jump to content

Moto Zajednica

Honda - CBR 1100 XX

Recommended Posts

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ne sumnjam nikako da je motor los ili bilo sta ali sam uvedjen da motor nije za Gileta. Treba li da vam kazem da gile ima 19 godina, da vozi super teneru koja ima 70 KS (valjda)

 

Nabijaju mu komplex drugari iz Svilajnca koji se hvale da voze 299 na autoputu pa sad hoce i on.

Gile ako ti treba masivan motor a brz uzmi TDM 900 ili Varadero ili nesto tog tipa.

164KS je jednostavno previse za tebe, takodje znam da volis da popijes na moto skupu samo je pitanje vremena kad ce te ovaj motor povuci da uradis nesto zbog cega ces zazaliti, ne daj boze da se pokrsis. :bicikl: Da dodam da je registracija za njega vrlo skupa, a nije bas ni jeftin za odrzavanje a kolko kazu ljudi i trosi dosta.

 

 

Jos jednom, motor je extra :ooo:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2450 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Imam 19 godina i boli me uvo sto moji drugari voze 299, ja ocu veliki motor koji mogu voziti na malim obrtajima i sa kojim u cugu mogu da napravim 1000 i vise km. Odrzavanje je isto kao i na svakom motoru sa 4 cilindra osim sto se zbog same tezine gume vise trose, ya potrosnju se ne brinem. Nijedan moj motor nije malo trosio, pa cak ni prgavi skuter ;)

 

Ako ginem neka ginem, ljudi ginu i sa 50 kubika.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Ne treba ti xx da bi opusteno u cugu presao 1000km.

Coveku u tvojim godinama je skoro nemoguce objasniti neke stvari. Ipak razmisli malo bolje o svemu, pa i o tome da to nije motor za pocetnike i da pred tobom tek predstoji zivot i brdo motora. Polako covece, gustiraj malo. Sta ces voziti za 10 god, kad posle par hiljada km hoces xx. Ovo ti pricam iz najbolje namere, jer sam prosao identicnu fazu bas oko tih godina. Vozikao sam se u drustvu koji su vozili brze motore, a moj je zakivao na 170. Brze bolje sam skapirao da mi je potrebno nesto jace, sto se na kraju ispostavilo da je bila losa procena. Naravno, tad me niko nije mogao ubediti da sam malo pozurio i precenio lsebe. I da, zaboravi to sto si sam sebi obecao da sa tim motorom neces voziti brzo.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Imam 19 godina i boli me uvo sto moji drugari voze 299, ja ocu veliki motor koji mogu voziti na malim obrtajima i sa kojim u cugu mogu da napravim 1000 i vise km. Odrzavanje je isto kao i na svakom motoru sa 4 cilindra osim sto se zbog same tezine gume vise trose, ya potrosnju se ne brinem. Nijedan moj motor nije malo trosio, pa cak ni prgavi skuter ;)

 

Sve ovo zadovoljava TDM 900. Manje trosi gume, jeftinije odrzavanje, manje trosi. Siguran sam i da je udobniji. Ne verujem da bas trazi da mu dizes neke obrtaje da bi isao. A sad ako ti bas hoces da ides na malim obrtajima ti onda uzmi VN 2000 ili Suzuki Intruder 1800 pa ces retko gde prelaziti 2000 obrtaja...

Jedino sto ide u prilog XX-u je sto je neverovatno lep i sto je masivan i sto moze da ide 299...

 

 

Gile posteno da govorimo ti nemas gde ni da vozis u Srbiji ovako dobar motor, nemas gde da ga poteras kako treba osim na Autoputu...

Ako vec moras da se oprobas na nekom masivnom plastikaneru uzmi GSXF 750 on ti je takodje masivan a nije tako skup ni za kupovinu ni za odrzavanje a ni za registraciju...

 

Zajebo si se za skuter, zajebo si se za Intrudera, nemoj da se zajebes i za XX-a. Definitivno je to motor da decka tvojih gabarita ALI NE SAD. Kad budes malo stariji i ladnije glave ;)

Izgubih i ja zeta letos, pricao i on svojima da nece brzo da vozi. Pa je bio na svadbi i malo vise popio, dosao kuci i samo ajde krug da okrene... I vise ga nikad nisu videli...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2450 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Ne treba ti xx da bi opusteno u cugu presao 1000km.

 

Ne treba, ali moze da posluzi. Mogu ja i tenerom u cugu da predjem 1000 i vise km u jednom danu pa sta. Vozio sam letos motor koji razvija do 230km/h ali nisam nikad imao potrebe da idem do kraja. Naked cak mi je i bolje legao od endura zato sam se sada preusmerio na nesto tipa Touring. Naked od 600ccm i 100ks je skroz zadovoljio moje potrebe osim:

 

gabarita, zastite od vetra, aerodinamike i mana mi je bila sto mora da se vozi na dosta velikim obrtajima.

 

Ujedno lagan motor posle super tenere mi uliva odredjenu dozu straha i nesigurnosti.

Meni treba motor sa:

 

-Niskim tezistem, malo sam se nasitio stalnog lomljenja ledja kada mi motor u mestu krene na stranu a ja moram poslednjim atomima snage da ga zadrzim.

 

-Mogucnoscu izdrzavanja veceg opterecenja, stim sto zelim na istom da imam veliki tovarni prostor, a ni lepsa polovina mi nije najsitnija.

 

-Motor treba da bude velikih dimenzija, zvog mojih dimenzija.

 

-Snaga, nek leti ako moze al ja mu nedam. Znam svoje granice i ne ustrucavam se previse u prevazilazenju istih, cuo sam za neke koji takve krstarice potpisuju i dizu na zadnji tocak, ja ih smatram ludim. Tenerom nikad se nisam poigrao on/off dugmencetom uz koriscenje velikog gasa, za mene motor ima dusu. Zasto ga muciti?

 

 

Znam da se stim niko nece pomiriti, a nemam ni izgovora vise.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Neko je zreo sa 19, a neko nije ni sa 59 god. Gile, ako si u glavi rascistio sam sa sobom, svestan si rizika i posledica, a mozes da ga finansiras, kupi ga. Meni je keva poginula u kolima, i to povecim (Pezo 404) kad sam imao 9 god, a isli smo 30km/h - bukvalno. Ja sam najbrze vozio 240, jednom sam, u trenutku dok mi kawa driftuje u desnoj krivini, a u susret mi ide FAP, zamisljao gde ce koji deo mog tela da mu se zalepi na krilo. I jos sam ziv!!! Hocu da kazem da ako je neko glup ili neoprezan, nije mu potrebno 1100 ccm da se ubije...

Dokle god Ti vozis motor, a ne motor Tebe, dobro je. SRECNO!!!

 

 

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Naravno da ce gile uraditi sta je zacrtao, al da je zreo sa 19! Molim vas malo zrelijih razmisljanja, ako smo vec kod toga.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

GSXF 750?

 

 

Veliki, masivan, zastita od vetra, 750cc lepa registracija, ide preko 200, uljara ako se dobro secam, proveren agregat, 4 u redu... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2450 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Nisam bas nesto lud za motorom koji izgleda kao da mu ga neko nabio od pozadi. Svaka cast buljavku ali nije to to. ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2450 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

U drugom planu, u slucaju slucaja su VFR800 i Varadero, ali je prosto nemoguce naci te motore sa malom kilometrazom za malo novca. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

Hitman,mislim da je ovo odgovor na tvoje pitanje..... :) :)

 

pa ovoliko moze i auto da se odigne od zemlje :)

Evo malo smo vežbali za vikend, nadam se da je bolje :neznam:

post-1821-028255800 1294645402_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

Odlicno Gojko. Ja odo sutra da pogledam jednu crnu pticu pa boze zdravlje.. ;)

Pa bože zdravlje - jesi li je kupio :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Jel ima neko informacije iz prve ruke? Neko ko je ovakav motor stvarno *vozio* i prelazio kilometre..

Znam jednog ko daje domaće zadatke sa tim motorom i presao je oko 40.000km sa njim, a imao je oba modela. :moto3: Šta te konkretno interesuje?

Verovatno taj nije naleteo na pravog!

post-4414-0-01619100-1295881368_thumb.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2450 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Pa bože zdravlje - jesi li je kupio :moto3:

 

Ne, motor je sve raskupusan i vlasnik je idiot, na oglasu napise 36.ooo a na satu 60.oookm, napravio sam 200km badava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

Jel ima neko informacije iz prve ruke? Neko ko je ovakav motor stvarno *vozio* i prelazio kilometre..

Znam jednog ko daje domaće zadatke sa tim motorom i presao je oko 40.000km sa njim, a imao je oba modela. :moto3: Šta te konkretno interesuje?

Verovatno taj nije naleteo na pravog!

Pravi uvek postoji mogucnost da se uveris :moto3:

Valjda ce biti prilike ;)

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

Pa bože zdravlje - jesi li je kupio :moto3:

 

Ne, motor je sve raskupusan i vlasnik je idiot, na oglasu napise 36.ooo a na satu 60.oookm, napravio sam 200km badava.

Rekao sam ti da se, takav motor u extra stanju, ne moze kupiti za male pare ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja