Jump to content

Moto Zajednica

Kragujevac, 02.30, 17.05.2007

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Bulldog 1100

Kao sto se vidi u naslovu,rano jutros oko pola tri ispred mog lokala u ulici Radoja Domanovica se dogodio stravican udes!Dvadesetjednogodisnji Braca iz naselja Bresnica velikom brzinom je udario svojim motorciklom u drvo koje se nalazilo pored puta!On je izdahnuo pored pomenutog drveta,a motor koji je po inerciji nastavio da se kliza po asfaltu,skrcao moju betonsku armiranu zardinjeru,odbacio Frikomov sladoled-frizider 2 metra i zaustavio se nekih 50-tak metara od mesta udara!Devojka koja stanuje u mom stanu iznad lokala pogledala je sa prozora stana istog momenta i videla motor koji se i dalje okrece u rusi sve pred sobom,a momak koji je lezao nepomicno i zapomagao bio je bez obuce na nogama.Po prici svedoka koji su se nasli posle samo nekoliko trenutaka,kazu da je prizor bio stravican...otvoreni prelomi,delovi tela razbacani po ulici,dok je nesretni mladic krkljao!Posto se u neposrednoj blizini nalazi i Studentski dom,puno se mladica i devojaka naslo na mestu nesrece od koji su mnogi ugledavsi prizor,poceli da povracaju!

Strasno,samo 21 godina!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Bulldog 1100

A da,policiju koju su odmah zvali,odgovorili su im da to nije slucaj za njih nego za hitnu pomoc-kretenchine!

A kreteni u Hitnoj pomoci koja se nalazi na 250 m od mesta nesrece nisu hteli da prime poziv posto je zvato sa mobilnog!

SRAMOTA!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5
... velikom brzinom je udario svojim motorciklom u drvo koje se nalazilo pored puta!On je izdahnuo pored pomenutog drveta' date='a motor koji je po inerciji nastavio da se kliza po asfaltu,skrcao moju betonsku armiranu zardinjeru,odbacio Frikomov sladoled-frizider 2 metra i zaustavio se nekih 50-tak metara od mesta udara!!![/quote']

 

mislim zalostno jeste al jos zalosnije sto ce se sve to nastaviti i pored pisanija ovde , a ljudi kao on ce i dalje pistu zamenjivati ulicom, srecom nije jos nekog ubio ili povredio... a iz citata se vidi da je bas mnoooogo brzo isao. Pa dokle ljudi idite na autoput pa divljajte a ne po gradu gde sve preko 50 je opasno ne samo po sebe nego i po neduzne prolaznike , a u zatvor treba da ide i da se oduzme i dozvola a i motor ( da se sredi da je kao sredstvo izvrsenja k.d. ) nego nas zakon blag a policajci nikog nediraju sve preko 20km/h preko dozvoljenog dozivotna zabrana voznje a za poratnike zatvor pa da vidis bato kako bi ova rubrika polako zamrla !!!

... ma uh nemogu da zamislim kako bi izgledalo da je pokupio nekog klinca ma i starijeg coveka sl. uhhhhhhhhhhhhhhh !!!

 

NE BRZE OD ZIVOTA NEEEEEEEE !!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Bulldog 1100

Na putanji kojom je motor sam prosao,sat vremena pre je sklonjena basta u kojoj uvek sedi neko,ja i moji drugari uvek!

Ne mogu samo da zamislim sta bi se desilo da je sat i po ranije prosao!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Strasno...

 

Koliko sam mogao da primetim, vecina pogibija se desila zbog neprimerene brzine, nenosenja kacige; uopste neprimerenim ponasanjem u saobracaju... ulica nije pista, saobracaj nije igra...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja