Jump to content

Moto Zajednica

Imena, telefoni, adrese....

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f

Nisam video svrhu ovoga sve do danas, a to je da me kolega @peratrap kontaktovao, a ja video poruku 24h kasnije.

+389 75 437 114, Sasa, Skoplje.

Znaci, ako nisam u MKD bicu dostupan na Viber/Whatsapp samo preko WiFi-ja. Dok u MKD .... 24/7

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1016 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Štefanko Nebojša - Štef
Beograd - Skojevsko naselje ( skoro pa Vidikovac ).
064/1275731
Kolege na dva točka, šta god je u mojoj moći ili pivo, klopa kod Strikana. . . Za putnike namernike, druženje i smeštaj za ne daj Bože. . .

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Beograd, Kumodraž
  • Motocikl: Mrka kapa, za sada...

Milan Mihajlović

Beograd, republika Kumodraž (2).

064 279 88 44

 

Ne mogu da nudim stručnu pomoć oko motora, ali uvek tu ako zatreba štogod što mogu da pomognu neuki ali entuzijastični ;)

A i ako nekome treba savet/osoba za razgovor za programiranje, tuj sam i za to :) 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1660 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Novak Marjanovic- Nole Bg
Beograd- Mirijevo
064 4375712

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Dragan Grubač

 

Linen (Lünen), Nemačka

+49 176 48513185 (uvek aktivan, sa svim viberima, vacapaovima...)

 

Novi Beograd, Blok 70a, Srbija

+49 64 1841768 (nije uvek aktivan, nema veze sa bilo kakvim drugim vrstama komunikacija)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: zepce
  • Motocikl: v strom dl 650 abs 2017

Ivo Mrkonjić

Žepče, BiH

 

(00387) 063 381 526

063 029 508 viber

To Vam je na gl.putu (M-17) kroz bosnu ,od save prema sarajevu,otprilike na sredini...ak sam kući(a često jesam) volio bi da se neko javi...i malo odmori .pozzzz.od budućeg velikogputnika.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Stanojevic Goran Nis

064/227-333-1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

 

On 7/16/2007 at 2:43 PM, castor said:

Evo ga dopunjen i sređen ;) Excel fajl sa svim podacima iz ove teme. Svi podaci su pregledani i upisani u potpunosti (99.9%). Moji su dodati. Obzirom da ima samo nekoliko članova koji su ostavili samo ime ili nisu ni to ostavili, molio bih iste da dopune podatke.

 

Pozdrav.

 

EDIT FAJLA: 31.07.2007. 09:46

 

PS: Podatke ostavite ovdje ili mi šaljite na emajl, a ja ću da unosim i postavljam novi izmjenjeni fajl.

 

On 11/16/2008 at 11:23 AM, castor said:

Upisani: hornet, zlajabgd, misko_kolo, Zmajcek, Hellboy, BobanS, Stromer, veve, $ BOKI $, deyan76, bibi, md, Kuratista, Aleksandra.

bjb adresar.zip

Koliko vidim ovo je moj poslijednji post, a i poslijednja verzija fajla koji imam od adresara. Linkovi koji stoje u porukama poslije ove moje, rade - ali se dobije prazan .zip fajl. Pretpostavljam da neko nije vodio računa o tome prilikom seljenja hostinga/update-a verzije foruma (minor ili major) i tako dalje.

 

Ako ima neko zainteresovan da nastavi rad koji sam ja nastavio i preuzeo nekih godinu i nešto na sebe (kao što može da se vidi iz ova dva citirana posta gore, a to je od 6-25 strane čini mi se), mogu da okačim ili pošaljem fajl adresara. Prijedlog je samo da se adresar malo "skupi", odnosno da ostanu samo osnovni podaci - nick sa foruma, prezime, ime, broj telefona, država, eventualno grad (možda relevantno i bitno samo za ove naše krajeve, u zapadnoj jEvropi mo'š da tražiš Miću Mrakovića devet dana raspitujući se i nećeš ga naći, a i oni koji su naši tamo teška je lutrija da ćeš ubosti baš nekoga ko ga poznaje).

 

Sve ostale informacije koje bilo kome od nas trebaju mogu da se dobiju putem: foruma preko PM i broja telefona. Države i adrese se mijenjaju, motori se mijenjaju, ali nick sa foruma i broj telefona se ipak mijenjanju barem malo rjeđe.

 

Takođe, to što neko ostavi krvnu grupu, mail adresu i neke ostale podatke, koliko vidim vrijeme je pokazalo da su apsolutno neupotrebljivi, jer jednostavno ne ostavljaju svi isti set podataka. Odatle proizilazi da su ovi podaci višak u adresaru, a ionako kada treba krv to se ili otvori nova tema na forumu ili se završi u krugu ljudi koji se druže na redovnom nivou, pa nema potrebe za širenjem.

 

Dakle, prijavljuje li se ko da vodi adresar časno, pošteno i tačno i dopiše ovih 10 godina postova u isti, pa da mu pošaljem fajl? Ako će neko to da radi 7, 15, 30, 90 dana, pa da odustane, nek' ne troši ni svoje, ni moje vrijeme.

 

Pozdrav.

 

Djole

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Meni brate, jer ja imam fajl (sa 400+ ljudi upisanih), kao što napisah u mom prethodnom postu. Od admina i modova ne očekujem ništa, napravili su sterilan forum kad je onaj meksikanac postavljen za moda, a onda su samo nastavili.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 510 postova
  • Lokacija: Donje Konjuvce
  • Motocikl: Caponord 1000 ETV

Kostic Nenad

Donje Konjuvce

Bojnik

062 292 285

Ne trazite me pod imenom,samo Pevac i svi me znaju :)

  • Sviđa mi se 3
  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja