Jump to content

Moto Zajednica

Turbo Policija na GSXR 1000 K10

Recommended Posts

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

A za to jednostavno nema drugog lijeka nego po dzepu svidjalo se to nama ili ne jer tamo najvise boli

Pustiteee meee da mu dam PLUS!!! :finga:

 

:P

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • If in doubt, go flat out., 472 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM exc 300, Aprilia RS250

Talijani su bili opce poznati da su agresivni vozaci,brzi i divlji.

Danas to nije slucaj,voze kao bubice...i ne samo oni...

Ne znam u kojoj sam ja Italiji bio onda proletos, sasvim je suprotno od ovoga. Svi voze debelo preko ograničenja i po autoputu i po regionalnim putevima. :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Talijani su bili opce poznati da su agresivni vozaci,brzi i divlji.

Danas to nije slucaj,voze kao bubice...i ne samo oni...

Ne znam u kojoj sam ja Italiji bio onda proletos, sasvim je suprotno od ovoga. Svi voze debelo preko ograničenja i po autoputu i po regionalnim putevima. :)

 

javi dali si video nekog da vozi "zadnjaka" ili bez kacige.....kazna za to je trajno oduzimanje vozila+ pare

italijani su se mnoooogo smirili što se tiče vožnje i saobračaja

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

100 R-ova je previše. 10-20 je već taman, u kombinaciji sa Stromovima, Pegasima, Beverlijima i slično... Niko od njih niije silom seo na Suzu, već isključivo dobrovoljno, uz ''odgovarajuću'' obuku. Bar jednog sam prepoznao, taj je bio na čelu plave kolone na našem ''Reliju 2009'' i čovek vozi za medalju (možda ne baš kao Gavrolini ;) , ali tu negde).

Jel' poznajete nekoga ko može da im pobegne jednom, dva puta, više puta...? JA poznajem samo jednu takvu osobu, možda dve. A, koliko puta...

Kamera snimi jednom, dvaput, triput i onda ''Dobro jutro, možete poći s nama u bioskop da pogledamo jedan ''dokumentarac'' sa baš ovakvim motorom i baš ovom kacigom...'' Sledeće sezone će biti oduzeto bar toliko motora (divljaka), koliko ima pandurskih R-ova, ili će svi otići u ''kobasice'', samo polako.

Ako ništa drugo, želim im svu sreću i strpljenje, da makar načnu ovaj saobraćajni haos po gradu, ako ne mogu skroz da ga iskorene, koliko god točkova imao debil koji ga pravi....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

Uvijek i svagdje ima pojedinaca koji ne postuju bas nista.

I u redu je prekrsiti propis ali u granicama normale.

Presao sam pola Evrope,ako ne i vise i promet svagdje funkcionira normalno jer velika vecina postuje propise,odnosno ne guraju se,postuju pravila prednosti prolaza itd i to znaci da nema zastoja,guzve,kasnjenja.

Kada dodjem u BG,gledam kako cu izvuci zivu glavu jer tamo ne jebe niko nikoga.

Tamo je jednostavno zakon jaceg i zbog toga je opci kaos.

Nije mi problem ni gurati se ,ni juriti ali ako to radi vecina,nitko nikada nece doci na vrijeme,rade se cepovi i to jednostavno nema smisla.

Zato se slazem da treba udariti po dzepu jer ne postoji drugi nacin.

Kod vas policija ima materijala za naplatiti u izobilju tako da ce se svi ti silni motori vrlo brzo otplatiti i oni to znaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cagiva Raptor 650ie.,MZ ETZ 250

Ozlojedjenost i nepoverenje prema ovakvim i slicnim "merama" je sto znamo da se i ovaj zakon selektivno primenjuje Da su i dalje makar u Beogradu crne limuzine i skupi dzipovi nedodirivi.Nisam za izivljavanje na ulicama ali zar nije izivljavanje da neko ima prava da ne vidi motorciklistu i da jos to pravo brani u medijima (Studio B).Bas me zanima koliki ce porez na upotrebu motorcikla da bude iduce godine.Zuta drzava, skupa policija i siromasan narod cini mi se da je krajnji efekat.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Niko njima ne želi zlo. Ljudi nisu ekonomični. Bacili su više od milion evra zbog 25 motorista koji vole da opale po gasu, točku. Za te pare je moglo dosta toga da se uradi a takođe su mogli da taj novac prebace za izgradnju staze od koje bismo svi profitirali.

 

Zar vam ovo ne izgleda kao jedan veoma riskantan i nepromišljen korak?

Policija se juri sa nekim noname likovima, je l' ovo divlji zapad?

 

 

Što se tiče motora, kada upadnem u neku gužvicu sa banditom noge mi izgore, samo se pitam šta će oni sa ovim raketama u gradu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 50 years, 84 postova
  • Lokacija: Vrachar-Beograd-SRBIJA
  • Motocikl: uskoro, uskoro...

Pa gledaj ovako...staza postoji, ali je "poklonjena" Alviroviću da se iživljava i uz "nečiji"

blagoslov, rentira za nenormalne pare. Hehe...sve se pitam ko sve stoji iza te ujdurme oko

gistro NAVAKA?

Mada predosećam...

Neće oni da se jure ni sa kim, tehnologija je odavno stigla u ove krajeve.

Kad krene sezona biće tu svašta nešto...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

pa verovatno su gledali koji je najbolji R a svi znamo staru srpsku "nema Ra bez GSXRa" :D :D :D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 548 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: gilera runner 50/piaggio x9 500

ovo je totalni promasaj za grad, golje da su uzeli neke skutere za grad pa nek se s njima vozikaju nego ovo...a sto se tice jurnjave to je suludo, veliki je rizik juriti nekog, ipak mislim da ce njihov posao biti snimanje onih koji luduju i kasnije pronalazenje...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

Covek se uci dok je ziv. Dok sam bio mladji vazilo je pravilo: "Sto vise policije - manje slobode". Doduse bilo je titinih pionira koji su tvrdili suprotno, ali su bili u manjini sto je vreme i pokazalo. ...Pa smo dobili demokratiju, u kojoj se ispostavilo, da staro pravilo ne vazi. Novo Je: "Sto vise policije - vise slobode". Na opstu srecu svih motorista. Ili su to opet titini pioniri?

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Policija se juri sa nekim noname likovima, je l' ovo divlji zapad?

 

istok...

 

 

ok, malo pre ispljuvasmo tip motora, kombinezone, kacige, njihovo neiskustvo etc.

 

 

Sad nastavljamo da ispolitizujemo temu, da je preskupo, šta bi bilo bolje, racionalnije, da je to totalna glupost...

Svašta bi bilo bolje, slažem se, i ja sam trebao uticati na svoj život i karieru, da bi bio bolji i kvalitetniji, bogatiji... I moja majka je trebala da me rodi 100 km severnije...

 

Ali to su činjenice drugovi, pametovali, kritizirali, pizdili ili ne, isti nam je đavo.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Sve ovo ne bi ni bio neki problem da zivimo u normalnoj drzavi bez rupa na putu svega truloga i plate od 250e.

Ovako ovo je bahatost koja nema granica. Pa uzeli su ni manje ni vise nego Daines opremu. I ovi u Mass-u su se dobro omastili.

Pa zar mora najskuplja oprema, najskuplji motor. Pa ako nece da jure vec samo snimaju onda radi posao i neki slabiji. itd...

Ono sto je neko pomenu da je nekada pokusano sa kupovinom porschea 911 to je nista naspram sadasnje situacije. Tada smo bili 20 puta veca i bogatija zemlja. A sada kada ljudi umiru od gladi oni imaju brdo preskupih i nepotrebnih kola pa evo sada i motora.

Dokle vise... E to je problem, nema tu ljubomore vec samo besa.

Ja samo zelim onima koji nas ovako lepo prave budalama(ne obicnim pandurima koji samo voze,vec zna se kome) da sve pare sto od nas pokradu da potrose na neuspelo lecenje svih mogucih i nemogucih bolesti.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 669 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000VA

Ovo mi je deluje kao šamar na one naše aktivnosti i dva protesta oko smanjenja registracija

Ako se ne varam oko zahteva da se sagleda smanjenje registracije nema ništa a pošto smo bili pažljivi prema njihovom budžetu sada su kupili skupe motore da jure i kažnjavaju one koji neće da plate preskupu registraciju

Izvinjavam se za off ali Rebićeva izjava me je navela da ovo napišem

 

šamar su nam udarili pojedinci divljanjem i vožnjom na zadnjem a ne policija

 

Presretači su samo rezultat grešaka pojedinaca i to nema veze sa našim protestom

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Ovo mi je deluje kao šamar na one naše aktivnosti i dva protesta oko smanjenja registracija

Ako se ne varam oko zahteva da se sagleda smanjenje registracije nema ništa a pošto smo bili pažljivi prema njihovom budžetu sada su kupili skupe motore da jure i kažnjavaju one koji neće da plate preskupu registraciju

Izvinjavam se za off ali Rebićeva izjava me je navela da ovo napišem

 

šamar su nam udarili pojedinci divljanjem i vožnjom na zadnjem a ne policija

 

Presretači su samo rezultat grešaka pojedinaca i to nema veze sa našim protestom

Ako me nisi dobro shvatio ja sam komentarisao Rebićevu izjavu u dnevniku da će Turbo policija da juri neregistrovane motocikle

Iz te izjave a na osnovu naših zahteva od ranije za smanjenje registracije to mi deluje kao njegov odgovor sa čime mogu da se sretnu oni koji bi da voze a nemaju dovoljno da plate registraciju

Njegova izjava je više nego ispravna ali se obraća moto populaciji koja se odavno obratila za korekciju cene registracije pri čemu nas on sada stavlja pred svršen čin

 

Vožnja na prednji, zadnji i ostalo je uvek bila i biće, dok jedni odu u penziju dolaze nove generacije ali to nema nikakve veze sa cenom registracije motocikla, posebnom taksom itd

Njih neka policija hvata i kažnjava kao i do sada što je radila, mi koji to radimo ili ne radimo ne možemo da promenimo

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Iz te izjave a na osnovu naših zahteva od ranije za smanjenje registracije to mi deluje kao njegov odgovor sa čime mogu da se sretnu oni koji bi da voze a nemaju dovoljno da plate registraciju

Njegova izjava je više nego ispravna ali se obraća moto populaciji koja se odavno obratila za korekciju cene registracije pri čemu nas on sada stavlja pred svršen čin

 

Da ne preterujemo, ove dve stvari nemaju veze jedna sa drugom. Znas vec sta je zakonodavna a sta izvrsna vlast.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Iz te izjave a na osnovu naših zahteva od ranije za smanjenje registracije to mi deluje kao njegov odgovor sa čime mogu da se sretnu oni koji bi da voze a nemaju dovoljno da plate registraciju

Njegova izjava je više nego ispravna ali se obraća moto populaciji koja se odavno obratila za korekciju cene registracije pri čemu nas on sada stavlja pred svršen čin

 

Da ne preterujemo, ove dve stvari nemaju veze jedna sa drugom. Znas vec sta je zakonodavna a sta izvrsna vlast.

Tačno ali je njegova poruka više nego jasna

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

Pa gledaj ovako...staza postoji, ali je "poklonjena" Alviroviću da se iživljava i uz "nečiji"

blagoslov, rentira za nenormalne pare. Hehe...sve se pitam ko sve stoji iza te ujdurme oko

gistro NAVAKA?

Mada predosećam...

Neće oni da se jure ni sa kim, tehnologija je odavno stigla u ove krajeve.

Kad krene sezona biće tu svašta nešto...

pa sta mislite od koga je dobio,pa nekoga iz drzave,nekoga ko je mislio da je on dobar za to,ali se zeznuo debelo,radi njih navak propada,imaju samo subote zakupljene,po neke,a ostalim danima je prazno,ko ih hebe
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 569 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Streetfighter

Sinoc nisam bio u mogucnosti da odgledam dnevnik, pogledao sam sad i necu nista da komentarisem. :haha1:

 

Ko nije video dnevnik, evo ga LINK

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja