Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki SV 650/s

Recommended Posts

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000
Pre 4 sati, Overpressure je napisao:

kapiram te u potpunosti, imamo istu masinu a i isti robertov top koji se cuje fenomenalno. :) Kada budes hteo da ides kod abarta, mozemo da se provozamo zajedno do njega, malo da se druzimo ;)

Bilo bi mi zadovoljstvo da vas ugostim! :jee1:

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: SVT650X

Moji nemaju e na njima, normalni su, nisu led. Nisu mi pravili problema na tehnickom.

Auspuh mi je originalni, kazu mi da pustaju sve auspuhe samo da imaju homologaciju. Kofer i vizir nisam skidao sa motora.

Probaj da promenis tehnicki, nemaju svi iste kriterijume.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4379 postova
1 minute ago, kvaicnenad said:

Moji nemaju e na njima, normalni su, nisu led. Nisu mi pravili problema na tehnickom.

Auspuh mi je originalni, kazu mi da pustaju sve auspuhe samo da imaju homologaciju. Kofer i vizir nisam skidao sa motora.

Probaj da promenis tehnicki, nemaju svi iste kriterijume.

Upravo to. Najbolje resenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Bac
  • Motocikl: Piaggio X9 180, SV650S

E to ce biti malo teze

U selu ima 3 tehnicka od kojih samo jedan radi registraciju motora.

 

Zvao sam u medjuvremenu, bitno je da ima E i da to prolazi.

Ni auspuh mi nije fabricki, ali nije ni neki no name, ali nemam homologaciju, a ni na njemu nema nista sem plocice sa imenom.

 

ako budu zezali uzecu od drugara samo top sa homologacijom.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

Ovaj levi, služio me dva godine, (u originalnim je gabaritima, kao i fabrički), još je dobar, međutim ne vergla kako bih ja voleo, pre njega sam imo LP, nije ništa bolji, isto rade oba., motor je došo do mene sa originalnom Yu-asom, koju sam ja sjebo, punjenjem na običnom punjaču, prepunio sam je par puta, i mogo sam samo da je bacim. Doduše i regler je bio loš, prepunjavo takođe. Sad sam kupio ovaj desni, baš ovakav, bez ikavih nalepnica, u pitanju je YTX12-BS, malo je veći, ali može da se uglavi kad se skine ona plastika preko., E taj radi kao YU Asa, od 170A, udarne struje! To sam vido, kad sam jednom koristio isti ovakav, koji je drugar skino sa honde veeferke, jer kupio novi. Reko aj da probam jel može da stane, uglavim ga nekako, i jedino on verglo ko YuAsa, kao i sada ovaj desno sa slike. Ja se raspiso, al fora je u tome da ovaj desni plaćen 2400rsd, pre par nedelja, a otprilike slično košta i ovaj levi sa slike. Daklem, baterija za 20 evra.

20210218_200723.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 475 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: suzuki sv 650 s,kawasaki z750,honda nsr 125 f2
On 17.2.2021. at 13:44, Kele101 je napisao:

Moram da menjam migavce zbog tehnickog. Nasao sam neke imaju E oznaku. Jel to dovoljno da me ne zezaju? 

Ja mislim da jeste mada meni su nalepili izolirku na to sto je sijalo plavo zbog slikanja i prolazio sam .Sad neznam kako je kod vas mada ti sa e kodom bi trebalo da prodju ili bilo koji a da nisu led sad sam uzeo najobicnije i nisu ni pitali.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8371 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---
On 2.2.2021. at 16:49, Darko SB je napisao:

Mora da se prepravi, duza je cev pa mora da se skrati za desetak cm i jos je veceg precnika pa to mora nekako da se resi, ja sam za sada samo nabudzio da stoji dok ne odem kod majstora da mi odradi kako treba..

Drug ako nije veliki zazor izmedju cevi koristi slobodno neku od zaptivajucih pasti, licno koristim "WALKER". Namazes oba spoja, kada sve na mesto stavis jos malo prstom uguras u otvore, stavis selnu, stegnes i obrises visak.

Upalis masinu i pasta se zapekne, nema pustanja niti duvkanja nigde!

Komotno moze da zameni grafitni prsten (kome propadne) na spoju grana.

 

Odoh da ti uslikam pastu imam je negde, ako se ne snadjes cesto sam u banji, donecu ti. 

Prelep SV inace :takoje:

Bas zabavna masina...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8371 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Evo je!

Ima neka vlakna koja je "armiraju",  susenjem postane kao lepak za keramicke plocice npr, te je boje i konzistencije. Kada se skida, lomi se, drobi i puca "na parce".

Drzi bas dobro i zaptiva!

 

IMG_20210220_084233.jpg

IMG_20210220_084357.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Suzuki SV650S

Uskoro ce i sezona poceti,ko nije promenio ulje u motoru na kraju sezone,sad je prilika da se polako sprema.Da cujem sta sipate u vase motore?Ja sam do sad uvek sipao Motul 5100 15w50 i ni sam imao nikakvih problema,mada ni sam ni prelazio neku veliku kilometrazu u toku jedne godine(ali sam uvek menjao pred sezonu ulje i filter ulja).Fabricka je 10w40 ako se ne varam ali eto motor nije nov pa malo gusce ulje sam sipao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6

Hvala drug, ako zatreba javljam! Kad sam ga namestio i stegao selnom vrlo malo je duvao na spoju, probao sam tako par kilometara i bas sam zadovoljan bio zvukom, iako je pustalo nije se culo puno, u medjuvremenu sam ga nosio kod majstora pa mi je zavario tako da mislim da necu da imam problem, nisam ga palio da probam, bese zima a i nikako da stignem.. A SV, stvarno je lep, meni se bas svidja kako izgleda, samo nije za mene nikako, ne znam ni zasto sam ga kupio, sebe vidim ili na nekom enduru ili maksi skuteru, nego druzicemo se ove sezone pa posle menjam kategoriju :) 

 

Sto se tice ulja ja sam sipao Silkolene Comp 4 10w40..

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Bac
  • Motocikl: Piaggio X9 180, SV650S
On 20.2.2021. at 8:24, aleksuzuki 650sv je napisao:

Ja mislim da jeste mada meni su nalepili izolirku na to sto je sijalo plavo zbog slikanja i prolazio sam .Sad neznam kako je kod vas mada ti sa e kodom bi trebalo da prodju ili bilo koji a da nisu led sad sam uzeo najobicnije i nisu ni pitali.

Uzeo sam obicne migavce i imaju E oznaku. Morao sam i xenone da skidam. Sad da uradim tehnicki pa da ih vratim. Prava gimnastika sa plastikama. Sto se ulja tice na poklon sam dobio Petronas 15w50 pa sam sipao, ako ne bude dobro menjam, videcemo. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Bac
  • Motocikl: Piaggio X9 180, SV650S

Dobro jos nisam i krv dao uz polisu. Plus sto su mi pregledali svaki saraf. Jebena inspekcija bila pa ih sve zanima, a razumeju se kao Marica u kriv q.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 475 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: suzuki sv 650 s,kawasaki z750,honda nsr 125 f2
On 23.2.2021. at 15:06, Kele101 je napisao:

Dobro jos nisam i krv dao uz polisu. Plus sto su mi pregledali svaki saraf. Jebena inspekcija bila pa ih sve zanima, a razumeju se kao Marica u kriv q.

 

On 23.2.2021. at 14:34, Kele101 je napisao:

Uradjen tehnicki, sutra po tablicu i nalepnicu. 22.800 rsd kostalo zadovoljstvo.

I mene je tako izaslo ali u ZR je malo lakse registrovati samo nosače kofera sam skinuo i top.

Reci mi kako si prošao sa auspuhom?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 475 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: suzuki sv 650 s,kawasaki z750,honda nsr 125 f2

Drugari SV jasi posto vec duze vreme nisam od posla putovao i prelazio puno kilometara dosao sam do zakjucka da imam viska opreme pa stoga bi mozda  prodao nosace kofera GIVI sa koferimam naravno sve orginal nije rucna izrada,prodao bi sve zajedno iskljucivo.Pase na prvu generaciu SV a, nevidim potrebu vise za njima a za toliko koliko cu putovati imam platna sva pa eto. Ja sam imao zelju da ih imam jedva ih nasao niisam zeleo da varim niti budzim koferi su u odlicnom stanju bočne sam manje koristio najvise gornji ,ako je neko zainteresovan neka se javi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i

Ja sam zainteresovan za nosač zadnjeg kofera. Pošalji mi cenu i neke slike sa koferom iz profila da vidim kako to izgleda. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja