Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki SV 650/s

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 511 postova
  • Lokacija: Vršac
  • Motocikl: Japanski

Ja sam siguran da je ovo odličan motor i da ćeš se zajebat' ako ga ne uzmeš. Nema tu mnogo mrsevine, koliko god da je vrhunsko stanje, budi spreman za neki potrošni materijal.

 

Svaka lešina se brzo prepozna po zvuku!

 

Kupuj, vozi i uživaj! 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 518 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900

Bice da je neko od vas vlasnik, hahahahaha! Salim se.. pa nije roblem za taj potrosni materijal sto kazes, racunam na to. Nije do 100, 200 evra, nego neki veci zajeb da me napravim, ne znam, nikad nisam pazario motor. Videcu sa majstorom da ga iscimam da odemo zajedno.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 511 postova
  • Lokacija: Vršac
  • Motocikl: Japanski

Morate da odete, jer tako se kupuje vozilo. Znaš kad bih ja došao nekom na "noge"? Da kupac i njegov majstor mrse, spuštaju cenu, prave se pametni...? Nikad! 

 

Očigledno se radi o ozbiljnom tipu koji prodaje svoj motor koji svakodnevno koristi. I jebe mu se da ide kod kupaca i vrši prezentaciju :)

 

Druga stvar su uvoznici koji imaju po 10-20 motora na lageru. Oni sve rade samo da prodaju... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 518 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900
Morate da odete, jer tako se kupuje vozilo. Znaš kad bih ja došao nekom na "noge"? Da kupac i njegov majstor mrse, spuštaju cenu, prave se pametni...? Nikad! 
 
Očigledno se radi o ozbiljnom tipu koji prodaje svoj motor koji svakodnevno koristi. I jebe mu se da ide kod kupaca i vrši prezentaciju
 
Druga stvar su uvoznici koji imaju po 10-20 motora na lageru. Oni sve rade samo da prodaju... 
Da..ima smisla to sto kazes. Ali onda makar da dozvoli da ga na tenane isprobamo. Cujem da neki prodavci ni to ne dozvoljavaju.. Meni to zvuci suludo.. Pa daj majku mu ostavicu ti neki depozit u slucaju eventualne stete ako se toliko bojis, mislim koje su sanse da se to dogodi... Kako da kupim a da ne probam.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: 2 x '04 Suzuki SV650

Iskreno, i ja da prodajem motor ne bih se cimao da trošim vreme i gorivo da ga neko pogleda. Ko je ozbiljno zainteresovan doći će da pogleda svakako, a tako bar malo filtriraš kategoriju ljudi sa viškom vremena i manjkom sredstava za kupovinu koji bi te zamajavali bez veze :)

Deluje baš lepo SV, ja bih otišao da ga vidim definitivno.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015
On 9/12/2018 at 5:56 PM, MostarRPM said:

Je li iko pravio nosač za bisage, a da ima visoko pozicioniran auspuh?

Našao sam bisage povoljno ali će ovako definitivno izgoriti.

DSC_0745.JPG

2000km tura, 8 dana, maltene naslonjene na izduv, nikakav trag od auspuha niti su izgorele.. E sad to ne znaci da nece i kod tebe... Probaj na kratko pa vidi.

IMG_20180825_103359_HDR.thumb.jpg.253f81f046f49f10dd9e8640a194df4f.jpgIMG_20180819_074756_HDR.thumb.jpg.a31124c9edf23edb57b34f7a3dcba7da.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

To zavisi i od toga da li je top (vuna u njemu) nagoreo ili ne. Kad je sve dobro, top se ne greje jako, moze ruka da se drzi na njemu. Kad vuna nagori onda se greje pa moze da napravi problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 475 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: suzuki sv 650 s,kawasaki z750,honda nsr 125 f2

Ja se sad setio imam ja nosace i kofera i otstojnike torbi slikam čim dodjem kuci namestene su za prvu generaciju sv mada ja mislim da paše i na drugu 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Mostar
  • Motocikl: Fazer 8
On 9/21/2018 at 11:45 AM, aleksuzuki 650sv said:

Zakače se ispod repa za male cevcice

To je dobra opcija, mogao bi naci nekoga da mi to napravi, bas je prakticno za montiranje.

Mogu li dobiti dimenzije?

Nisam bas siguran bi li pokusao bez nosaca, auspuh mi je vec jednom spalio torbicu od satora, znam da je ona puno tanja od bisaga ali svejedno..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 475 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: suzuki sv 650 s,kawasaki z750,honda nsr 125 f2
Pre 1 sat, MostarRPM je napisao:

To je dobra opcija, mogao bi naci nekoga da mi to napravi, bas je prakticno za montiranje.

Mogu li dobiti dimenzije?

Nisam bas siguran bi li pokusao bez nosaca, auspuh mi je vec jednom spalio torbicu od satora, znam da je ona puno tanja od bisaga ali svejedno..

 

Nema sta okvir ti pravis po obliku torbi a odvajas ih od repa koliko zelis da bi zaobisao auspuh sad trenutno nisu kod mene u drugoj kuci su pa sutra saljem dimenzije:takoje:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 518 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900
Ovaj ti je odlican Sv 650 2003
Pa mozda ali mislim da ga ovaj bas debelo pretera sa cenom. Preko 2000 eur za tako star motor... Radije bih kupio neki za 1500 pa ulozio jos 700, 800 eur al da znam da je onda to to i da imam kolko tolko pouzdan motor.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Royal Enfield Himalayan BS6

Pozovi ga,pitaj ga da ti spusti na 2000e,znam da se prodavao 2016 god.ja sam tada mislio da ga kupim ali sam kupio  sv 650 naked vise mi se dopao polozaj sedenja,ovaj nisam tada gledao.Nemoj da stedis pare na dobro ocuvanom motoru,dobri primerci imaju i jacu cenu ali zato ces imati i manje ulaganja u isti,pricam ti iz nekog svog iskustva,srecno !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 518 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900

Pozdrav ljudi! Par pitanja u vezi registracije. Ako je korman menjan i nije originalan, to pretpostavljam nije problem pri tehničkom pregledu?

Druga stvar, ako je registracija istekla više od 30 dana, može li motor bez problema stajati do proleća pa tek onda biti registrovan bez ikakvih dodatnih komplikacija? Pretpostavljam da može al ipak za svaki slučaj da proverim.

528b82c12e8b-1920x1080.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Nema problema, samo ces da menjas tablicu i saobracajnu, po novom nakon 60 dana od isteka.... a za korman (upravljac) ne bi treba da imas problema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Зависи да ли је била пре тога периодична регистрација или на целу годину.
Претпостављам да је била на годину дана (јер периодичну ухватише њих тројица у целој земљи), онда на пролеће иду нове таблице и саобраћајна.

Што се тиче регистрације, овде по темама људи кажу да није проблем корман, питање је да ли уопште они на техничком умеју да разликују оригинал и повишени.



Послато са K10000 Pro уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 518 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900

Hvala! Znači na proleće samo odvezem na crno, tj bez registracije, do najbližeg tehničog pregleda, i posle toga registracija.

 

Pa da znaš, i mene bi pravo začudilo na tehničkom da prepoznaju da nije originalni korman...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja