Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki SV 650/s

Recommended Posts

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Probao sam i to ali ne moze zato sam i skinuo, kad se ostavi sipka i zategne lanac disk zakacinje o klesta i struze ih
U toku sledece nedelje menjam lanac i lancanike pa ce valjda da bude ok

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

Otišli mi ležajevi prednjeg točka, čuju se ko ludi., zna li neko koje dimenzije da tražim, ne rastura mi se da bih vido.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Mogu ja sutra da ti javim. Eno mi jedan rasklopljen, radim prednji kraj. Ako pre toga ne nadjem u manualu, ne secam se da li pise, sad cu da proverim. A imam i zapisano negde samo ne znam gde! Hahahahah

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

Nije kasno ni sutra, gledam manuel, ima svaki deo prednjeg kraja, i ti lageri, al ndma koja je dimenzija

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Mostar
  • Motocikl: Fazer 8

I dalje bez rješenja za dosadno zujanje, cuo sam da je to moguce kod pojedinih aftetmarket lancanika koji nemaju neku gumu kao u originalnog suzukijevog, uslikao sam par slika lanca i lancanika za procjenu, meni kao laiku izgleda super, u jednom momentu hocu da ostavim neka zuji a u drugom da mjenjam sve :)DSC_7473.thumb.JPG.f764384cd58a0a4af371fbf1265e0b19.JPG

 

DSC_0912.JPG

DSC_0911.JPG

DSC_0910.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Cim skines fabricki s stavis AM bez ublazivaca, cuje se zujanje. Ali posle par desetina km se naviknes i gaaaas!!!

P.S. posaljite mj PP za dimenzije lezaja kormana pa cu napisati ovde. PP je kao podsetnik, a ne znam napamet ali imam zapisano. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Mostar
  • Motocikl: Fazer 8
57 minutes ago, abarth_maniac said:

Cim skines fabricki s stavis AM bez ublazivaca, cuje se zujanje. Ali posle par desetina km se naviknes i gaaaas!!!

P.S. posaljite mj PP za dimenzije lezaja kormana pa cu napisati ovde. PP je kao podsetnik, a ne znam napamet ali imam zapisano. 

Hvala ti sto si mi rijesio dilemu, nisam davno uzeo ovaj motor pa se nisam navikao na taj zvuk, i stvarno sam mislio kad otvorim poklopac lancanika da ce biti sve krezavo, kad on u super stanju.. Znači sve okej i samo gas :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Pozdrav SVeisti. Imam jedno pitanje/molbu. Da li bi neko od vas ko je iz BGa mogao da otera svoj motor kod Sebe, da on premeri i napravi nosac kofera. Izgubili biste po njegovim recima jedno sat vremena... Nema dimenzije a meni je veoma komplikovano da iz NSa dolazim zbog obaveza, tj nemam nacina da se uklopim zbog radnog vremena...

Nosac je inace poklon kolegi koji je u istoj sekti kao i mi i treba da bude iznenadjenje. Za uzvrat nudim pice/klopu/novce. :na_glavi:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

ja bi mogo al u subotu po podne, il u nedelju. i imam na motoru neki fabričji nosač. pitanje je samo termina. sebinog. da mi nije klizno rdadno vreme, mogo bih i posle posla.možda se i utrefi da može do vikenda ako s ne javi neko ko je slobodniji.

edit: što se tiče satisfakcije, ne treba ništa! opušteno 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

@JankelA, tako nesto, ali neces moci bas sve da ispustis. Ja namesam 2 litre, pa to sto ostane stavim u rezervu.

@Lug Hvala najlepse na ponudi. Pokusacu da kontaktiram Sebu pa da uklopim nesto, ako se niko drugi ne javi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Zamenio sam lanac i lancanike pre 4 dana, za to vreme presao oko 200km i lanac mi se olabavio, jel zna neko zbog cega?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Verovatno je to u pitanju, jel nece nista da mu smeta da vozim ovako, nije bas mnogo labav ali moze da seta malo gore dole?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Hvala vam na odgovorima! :)

Jos jedno pitanje, jel zna neko koliko jos moze da se predje kad se upali lampica za rezervu (tj kad pocne da se pali i gasi)?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Hvala na odgovoru, juce mi se upalila u toku voznje i presao sam 7km do pumpe a ona se i dalje palila i gasila, pa reko da znam za svaki slucaj na koliko mogu da racunam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Od momenta kada počne da se pali/gasi, imaš oko 30km da se voziš pa onda kada prestane da treperi znači da imaš za još 20km. Jednom mi se u BiH desilo da sam prešao tačno 49km sa upaljenom rezervom i da sam zatim sipao skoro 17 litara tako da bih rekao da sam uspešno testirao kapacitet i mogućnosti :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Jel normalno da mi svetli lampica za ulje kad dam kontakt? Kad je dat kontakt svetli i ne prestaje, gledao sam danas jedno 30 sekundi i upalio ga, cim zavergla ugasi se i kad je upaljen ne svetli uopste

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja