Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki SV 650/s

Recommended Posts

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Poenta je sto se SV ekstra lepo voza sa fabrickom dimenzijom a vec sa 170 pozadi se vozne karakteristike drasticno menjaju. Sa ovim ne smem ni da zamislim. Vozaj je lagano ako nemas izbora, ali bolje nadji polovnu 160 (iako ne podrzavam polovne gume) za sitno para, jer su i nove jeftine u odnosu na sire, pa mogu da se nadju jeftino. Mozes da je kupis za 2-3 K din. Ovako rizikujes poprilicno po mom misljenju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Suzuki SV650S

Narucio sam preko AlliExpresa pokazivac stepena prenosa,sve ukupno 50 evra(videcemo kad stigne mozda bude i vise al to nebitno sada)...ne bih zeleo da se siri ovaj post u smislu a sto ni si napravio ...imao si ono imao ovo...zelim samo da pitam da li je neko narucio ovo i da li je zadovoljan?     https://www.aliexpress.com/item/Motorcycle-Gear-Indicator-for-Suzuki-GSX-R600-GSX-R750-GSX-R1000-GSX1400-SV650-SV1000-DL650-DL1000/32793672463.html?spm=2114.13010308.0.0.QY7lzM

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Suzuki SV650S

Ne bih ni ja dao ali mi se desila situacija kada sam iz 6-te hteo da smanjim u 5-tu a meni preskicilo u 4 ili 3(zbog losijeg puta) pa za malo da postanem supermen....bolje da pljunem 50 evra nego glavu da izgubim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

 

Zasto je nekom estetika bitnija od voznih sposobnosti motora?

Kaka bre estetika, nego muka!, kad sam je namontiro, jedva da izgleda šire od Shinko koja je bila pre nje.skupila je uska felna načisto.

 

A ok onda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Poenta je sto se SV ekstra lepo voza sa fabrickom dimenzijom a vec sa 170 pozadi se vozne karakteristike drasticno menjaju. Sa ovim ne smem ni da zamislim. Vozaj je lagano ako nemas izbora, ali bolje nadji polovnu 160 (iako ne podrzavam polovne gume) za sitno para, jer su i nove jeftine u odnosu na sire, pa mogu da se nadju jeftino. Mozes da je kupis za 2-3 K din. Ovako rizikujes poprilicno po mom misljenju...

 

Bolje je polovna 3 godine stara nego da vozis na nekim kostima od 9-10 godina. Moje misljenje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Koje motorno ulje sipati u SV '00 godiste?

10w40 Jaso MA ili mozes i 10w50 pa cak i 15w50 ako ima km, vozis po gradu....

Polusinetika je skroz OK, npr MOTUL 5100, ili neki drugi brand

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

Ja sam jednim sipo motul 7100 10/40. i kad sam za kratko vreme vido koliko je retko, odmah sam ga zamenio sa elf 10/50, ali moj motor troši ulje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Ja guram Motul 5100 10w-40 vec 5 godina. Oko 60000 ima motor i jos uvek ne dolivam. Kad pocne da trosi da treba da se dolije, onda valja preci na 15w-50.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Jel moze neko da mi slika zadnji tocak, tacnije deo kod lancanika, menjao sam gumu i sad mi nesto nije kako treba, da vidim samo gde sam pogresio, mislim da znam ali da proverim za svaki slucaj?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Hvala puno
Ovo me buni, jel ovo odstojnik ili kako se zove ja na toj strani imam samo neku podlosku debljine oko 2mm?
Pored toga primetio sam da je cela osovina bila okrenuta drugacije ovaj sraf sto se vidi na slici je stojao na drugoj strani, a ovde je bila matica, kad namestim ovako ta podloska prodje samo navoj i nece dalje
6b5f1d8b1bfda94c36844330af407740.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Verovatno si izgubio podlosku sa jedne strane, ostala ti ta sa strane diska kroz koji prolazi samo navoj.

 

Послато са Lenovo A7600-F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Neki od prethodinh vlasnika je izgubio to, nije meni ispalo, kad sam jutros krenuo da odvijem tocak mnogo lako je islo, labav bio, a ako se stegne onda se viljuska nasloni na tocak i ne moze da se okrece

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Gledao sam ovaj video, ovaj odstojnik sto njemu stoji sa leve strane (do lancanika) meni se nalazi na desnoj, a ovaj drugi sa prstenom nemam.
Videcu u toku sledece nedelje nadjem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Paaa.. najbolje staviti odgovarajucu gumu na odgovarajucu felnu.
Sad mozes da se menjas sa Lug-om, njemu treba 160 jer ima fabricku felnu, a tebi ne gine 180-ka :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Motocikl: ...lep

Hilfe, hilfe!!!

 

SV650 2003 Fi...

Pumpa goriva radi (cuje se, ne pusta gorivo kada ne treba, pusta kada treba :) ), ne pokazuje greske na satu...e sada

Motor se gasi, ali bez pravila....dakle...hladan, upali, ide, nema problema...topao, pali, ide, nema problema....

Onda poblesavi...tesko pali, ili lako pali ali krene da se gasi....ili tesko i pali i gasi se...(ovo gasi se, znaci na leru se gasi)...lose vuce itd itd....

Po garezi na izduvu rekao bih da dobija previse goriva...ponekada i opali iz auspuha....

 

Sta da gledam i gde da trazim....?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja