Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki SV 650/s

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Kreni od najglupljih stvari jer te 99% nesto banalno zeza. Meni se isto to desavalo, sve radi al' nece da alnasuje, problem je bio u kontaktu na prekidacu kod rucice kvacila, prvo proveri da nije jedna od buksni spala, ako to nije slucaj naspricaj ih sa wd-om i pokusaj da zaalnasujes. Ako to ne resi problem, proveri prekidac za gasenje, ne mislim na to da li je u "off" ili "on" polozaju, mada proveri i to :D, vec na kontakte unutar kutijice na kojoj se nalazi crveni prekidac, mog burazera je upravo to zezalo na hornetu, simptomi su bili potpuno isti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Street Triple

Moze biti da je kod rucice kvacila, meni se desavalo.

Proveri da li je sraf koji priteze rucicu propisno zategnut, a onda naravno i kontakte.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

Nije do killswitcha,upalio sam ga na gurku i radi sve najnormalnije. Pogledao sam tu zabicu kod kvacila bila je malo spala,skinuo ocistio vratio i opet nishta. Odvrnuo kutijicu naprskao i tamo wd a i opet nishta :/ Nisam sad siguran,jel mozhe sv da pali kad je na nogari,da nije do tog senzora neshto mozda? hvala svima..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Moze ako je izbacen iz brzine i stisnuto kvacilo! Probaj da otkacis zice od tog prekidaca na kvacilu i spojis ih direktno, ako hoce da zavergla, on je! Ume on da zeza...

A naravno , pogledaj rele koji daje struju na anlaser, da nije on...

Ako je sve od te sitne elektrike OK onda je verovatno da su ti cetkice otisle skroz...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Ne verujem da je alnaser, pre bih rekao da je prekidac vrisnuo. Uradi ovo sto je abarth napisao pa javi jesi li uspeo da ga upalis.

 

p.s. sa spustenom copavom moze da alnasuje ali prekida struju kada ubacis u prvu brzinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

Sad kad chujete o chemu se radilo,pomrecete od smeha. Stavio sam pre neki dan nove rucice koje su dosta deblje od standardnih,kvacilo nije moglo dovoljno da se nategne i samim tim povuche prekidach da dobije kontakt. Skidali smo prekidach i chistili sve unutra i opet nishta,da bi moj brat na kraju konstatovao da je do ruchice :) :) hvala svima,resheno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

Tuga,osecam se kao magarcina :D pretresao sve redom da bi se na kraju ispostavilo da treba malo jache da povucem rucicu :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda CBR1000F Dual

Zanima me da li moze ovaj stitnik hladnjaka i na moj SV prve generacije, da li su isti hladnjaci po dimenzijama?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

uuuuuuu, fensi shmensi :D

 

:moto3:

 

 

Zanima me da li moze ovaj stitnik hladnjaka i na moj SV prve generacije, da li su isti hladnjaci po dimenzijama?

 

Mislim da su hladnjaci razliciti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

ciao svima iz SV sveta.prodajem SV650s,mozete videti slike na mom profilu.imam dosta robe za njega,ako nekog zanima nek se javi 063319224 pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

ciao svima iz SV sveta.prodajem SV650s,mozete videti slike na mom profilu.imam dosta robe za njega,ako nekog zanima nek se javi 063319224 pozdrav.

 

Jel imas neki izduv za sv-a?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

imam tri izduva arrow.jedan je potpuno nov od aluminijuma sa db kilerom,jedan je od karbona sa polugranom,tj montira se na ostatak original cevi,prati standard hod i otvoren je skroz,a treci je kompletan izduv od glave do kraja,stvar samo za trke i visokog je hoda,tj ispod dupeta jel,od aluminijuma je,tek revizioniran,zvuk da se smrznes a izgled,zastaje dah.063319224 Vlada.do cetvrtka sam u italiji,pozz...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

imam tri izduva arrow.jedan je potpuno nov od aluminijuma sa db kilerom,jedan je od karbona sa polugranom,tj montira se na ostatak original cevi,prati standard hod i otvoren je skroz,a treci je kompletan izduv od glave do kraja,stvar samo za trke i visokog je hoda,tj ispod dupeta jel,od aluminijuma je,tek revizioniran,zvuk da se smrznes a izgled,zastaje dah.063319224 Vlada.do cetvrtka sam u italiji,pozz...

 

Za koje godište su izduvi (drugi treći)? Imaš li neki za noviji model, od 2003. godine? Koje su ti cene?

 

Stavi neku sliku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Idem i ja......... :takoje:

Ne mrdaj ti nigde, donosi ti Zoki adaptere za GSXR klešta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja