Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki SV 650/s

Recommended Posts

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Beograd

Mogu ti zameniti za ove moje plasticne,ako ti odgovara

 

Rajo ziv bio,ko da si mi zamenio ! Ovi stari su samo izgrebani-inace nista im ne fali,a pritom su S.

Vidimo se za koji mesec prvo u MB,pa na servis za sezonu !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

Trebaju mi plastike (poklopci) koji idu ispod sedista-pa ako neko ima ideju gde mogu da ih nadjem po razumnoj ceni-neka javi !

 

Nisi naveo godište motora. U gornjih par postova je tocrank ukazao na to da postoji razlika između K3 i ostalih godišta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Beograd

mmm lep podforum :D ja sam bio opsednut sredjivanjem mog sv-a i uspeo sam kao prvo da montiram leovince, jurio ralicu,ali sam uspeo da nabavim preko nemackog ebaya pun oklop za 200 i kusur evra + farbanje, pravio sam od prohroma ukrase za hladnjake,ali sam samo manji nakacio zbog prekrivenosti veceg hladnjaka.To je onaj fazon blejim zimi za kompom i razmisljam kako bi mogao da ga ulepsam tj. gledam na ebayu i ostalim sajtovima,a sad sam se malo ohladio,mada jos uvek mi ne pada na pamet da ga menjam,jedino sto mi sada pada na um je zgog putovanja da mu mpost-1057-070868100 1294336553_thumb.jpgontiram korman,ali iskuliracu se jos neko vreme.E da evo oglasa za ukrase od prohroma,mislim da ce se nekom dopasti pa nek se javi.Naravno da cu se i pohvaliti mojom lepoticom i pozvati ostale SV-ovce da se pohvale svojim primerkom,a na prolece jedna grupna voznja,a moze takmicenje najbucniji,najlepsi,najnabudzeniji,najcistiji,najprljaviji...

 

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/57667-ukras-sv-ili-v-strom/

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

Vala, ima nas :) ... e da, ako neko bude hteo nesto za svoju mahinu da uzima sa Nemackog ebay-a neka mi se javi na PP , pa da se dog. posto i ja nesto planiram da pazarim, pa da se ne salje iz vise tura ;) poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

 

Kako je lepa slika, skoro nestvarna. Da nisam još ranije zapazio tvoj SV (boja, oklop) pomislio bih da je neka montaža.

 

@sine: ...a na prolece jedna grupna voznja...

Podržavam :takoje:

Da li si razmišljao da uzmeš otisak svog oklopa i izradiš ga za prodaju?

 

@Ivan_ZR: Na Ebayu imam svoj nalog, ali nemam mogućnost plaćanja, nemam PayPal karticu. Ako imaš neku varijantu pošalji mi PP. :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Beograd

Hvala kolega,a ova slika jeste malo fotoshopirana :aha:

Sto se tice oklopa,nije originalan,nemci su ga izlivali,jako je kvalitetan,ali je zahtevao prpravke pa kad bi od njega napravili kalup siguran sam da to ne bi bilo ok za to bi trebalo da se nadje originalan.Meni je sa ebaya kupovao neki lik iz vojvodine ucinio mi iako se ne bavi time,vec donosenjem iz luisa,potrudite se malo,zovite smarajte te trgovce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

mmm lep podforum :D ja sam bio opsednut sredjivanjem mog sv-a i uspeo sam kao prvo da montiram leovince, jurio ralicu,ali sam uspeo da nabavim preko nemackog ebaya pun oklop za 200 i kusur evra + farbanje, pravio sam od prohroma ukrase za hladnjake,ali sam samo manji nakacio zbog prekrivenosti veceg hladnjaka.To je onaj fazon blejim zimi za kompom i razmisljam kako bi mogao da ga ulepsam tj. gledam na ebayu i ostalim sajtovima,a sad sam se malo ohladio,mada jos uvek mi ne pada na pamet da ga menjam,jedino sto mi sada pada na um je zgog putovanja da mu mpost-1057-070868100 1294336553_thumb.jpgontiram korman,ali iskuliracu se jos neko vreme.E da evo oglasa za ukrase od prohroma,mislim da ce se nekom dopasti pa nek se javi.Naravno da cu se i pohvaliti mojom lepoticom i pozvati ostale SV-ovce da se pohvale svojim primerkom,a na prolece jedna grupna voznja,a moze takmicenje najbucniji,najlepsi,najnabudzeniji,najcistiji,najprljaviji...

 

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/57667-ukras-sv-ili-v-strom/

 

 

Ovo se i meni mota po glavi ali su finansije glavni problem,

tako da gledam najjeftiniju kombinaciju,a da posla ima,ima...

duze sajle,creva,trougao...

 

Jedna sa Bjelasice

 

IMG_0301.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Trougao moze da se prepravi da radi u obe verzije. Ima tema u "garazi" ili "sam svoj majstor". Rboban-ov prerada je u pitanju. Creva i sajle... sta reci, jedino da nadjes nekog ko prepravalja nakeda u s pa da se djorate. U svakom drugom slucaju je dzeparac nastradao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Trougao moze da se prepravi da radi u obe verzije. Ima tema u "garazi" ili "sam svoj majstor". Rboban-ov prerada je u pitanju. Creva i sajle... sta reci, jedino da nadjes nekog ko prepravalja nakeda u s pa da se djorate. U svakom drugom slucaju je dzeparac nastradao.

 

Ne bih prepravljao postojeci,pre bih pravio od pune debljine ili kupio od N modela

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

Nucleus,poshto ti je puno sanduche pitacu ovde. Mene zanima jesi imao ovaj top kod sebe na motoru,kakav je zvuk,i jesi osetio neki pomak u performansama{samo da nije na dole} :) pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Privatne poruke su izgleda zabagovale. Auspuh je bio kod mene na sv-u, zvuk je jako simpatican :) ,za par nijansi je bio bolji odziv na gas u voznji, lakse se vrteo, potrosnja je ostala ista (od 4,3 do 5,5l), karbove nisam dirao.

 

Okacio sam audio zapis pa mozete da cujete kako zvuci (snimak i nije bas neki)V004am.mp3

 

A evo i nekoliko fotki da vidite kako to stoji na sv-u...

 

post-941-064814200 1294698601_thumb.jpg post-941-096589100 1294698620_thumb.jpg post-941-001469900 1294698679_thumb.jpg

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Svidja mi se ovaj Nucleus-ov ali ovaj me je uzdrmao. Nazalost vlasnik ga je preveo u race only.

post-7878-080288100 1294780084_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Ja bih rado ali masina trenutno nije u funkciji. :)

 

p.s.

Da li je iko razmisljao o montiranju sire felne pozadi, ja se lozim u poslednje vreme da to i uradim, trebalo bi da za relativno smesne pare nabavim zadnju felnu od gsxr-a koja je 5.5 incha. Razlog je isklucivo estetske prirode, znam da ce biti manje upravljiv, u kojoj meri tacno ne znam, verujem da nece biti strasno, ali jednostavno ne mogu vise onako da ga gledam.

 

Sta vi mislite o tome? :zbunjen:

post-941-025467500 1294873710_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ja bih rado ali masina trenutno nije u funkciji. :)

 

p.s.

Da li je iko razmisljao o montiranju sire felne pozadi, ja se lozim u poslednje vreme da to i uradim, trebalo bi da za relativno smesne pare nabavim zadnju felnu od gsxr-a koja je 5.5 incha. Razlog je isklucivo estetske prirode, znam da ce biti manje upravljiv, u kojoj meri tacno ne znam, verujem da nece biti strasno, ali jednostavno ne mogu vise onako da ga gledam.

 

Sta vi mislite o tome? :zbunjen:

 

Mislim da u redovnoj upotrebi neces da primetis neku razliku. Mozda na stazi ako si bas bazdaren. Trebalo da malo teze pada u skretanje. Ako stavis neki race profil (malo vise "V" nego "U") mozda nista i ne primetis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja