Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki SV 650/s

Recommended Posts

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6

Okk, za sada ne planiram jos, mozda mi i legne, probacu sa kormanom pa da vidim..
Danas stigli led xenoni montiranje popodne

Au kako mu lepo legao auspuh taj, koliko si ga platio, jel moze tehnicki da prodje sa njim?

I ovaj moj se bas lepo cuje, ne bih ga menjao da nije ovako ruzan, ne stoji mu uopste..

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6

Ja trazim fabricki da kupim, ali ovaj sad sto imam ima neku homologaciju ne znam da li ce da prodje to..

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6

Stiglo ulje i filter.. Filter vazduha je ok pa sam za sada preskocio ali planiram preko zime i njega zajedno sa svecicama..

Malo sam se vozio za vikend, zanimljivo da me ne bole ledja, cak  i ruke nista, osecam malo vrat da me kao boli ali nista strasno, mada sam presao oko 200km u cugu, mozda i nema potrebe da se montira korman ali kopka me da probam pa cu i to preko zime.. potrosnja 5,6l, malo mnogo, doduse malo sam ga i testirao :), predhodna voznja isto tako oko 200km potrosnja je bila 4,1l, ali lagana voznja..

 

1.jpg

2.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000
Pre 5 sati, Darko SB je napisao:

, osecam malo vrat da me kao boli ali nista strasno, mada sam presao oko 200km u cugu, mozda

Vrat zna da boli ako se sakrivas pod vizir a ne gurnes dupe nazad. Ili kad kaciga pravi veliki otpor kretanju kroz vazduh. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6

Verovatno je to, nasao sam polozaj koji mi najvise odgovara, sedim skroz napred koliko moze, blize su mi rucice i ne bole me ledja, jos nisam imao prilike da probam 500km+ pa da vidim da li bi prizeveo hehehhe ali navikavam se nekako..

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i

Rekao sam ti da ne boli ništa čim se izadje iz gužve i spore vožnje. Ne treba ti korman. Ja sam kao i ti napred skroz, tako mi odgovara najviše. Mislio sam da injection troši manje, meni toliko troši sa karburatorima, doduše ja ga ne mazim nimalo, previše je zabavan za vožnju, pogotovo što mu je zvuk droga. :)

Jel tvoj ima dve svećice po cilindru, ili jednu? Navodno ti sa dve svećice troše dosta manje, tako je bar na vstromu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7030 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Na sportacima su leđa rasterećena pošto je dobar deo težine na rukama, zato ruke ili šake znaju biti problem. Ja imam problematiku s leđima i zato i vozim sportake jer mi ne prija uspravan položaj sedenja, gde je sva težina tela na kičmi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6

Nisam stigao do svecica jos pa ne znam heheheh
Trebalo bi da je jedna po cilindru, i mene malo iznenadila potrosnja, punim do cepa uvek, nego malo sam jace vozio, bese u tih 200km i malo auto puta i cestobrodica, rtanj, a i hteo sam da ga istestiram malo u vece obrtaje da vidim jel sve ok, tako vise necu da ga vozim, bilo je za probu samo, i da, ide ovo cudo malo kao raketa, makar za mene ipak sam presao sa maksi skutera, cak i ne kapiram sta ce nekome jaci motor o ovog a i ovaj je prejak..

A vikend pre toga sam isao Nis- Knjazevac preko Tresibabe, prva voznja pa sam dosta mirnije vozio, potrosio tacno 4,1l na 100km..

U sustini ne vozim agresivno, ako je masina makar i na pola meni ce da traje ko zna koliko, preko 8000 obrtaja ne vozim i to retko, uglavnom sam tu od 4 do 7000...





Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova

Поздрав!Треба ми мала помоћ,око боје жице за неутрал ход,пошто немам стандардну таблу,а шеме што сам нашао на нету се не поклапају са бојама код мене,макар мислим тако.Унапред захвалан.

Послато са Mi A3 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Da li zna neko koliko se odprilike krece zamena dihtunga na agregatu sa rukama majstora?
Jutros udjem u garazu i vidim par kapljica ispod motora, pogledam i vidim da je cela donja strana i obe dekle vlazne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Ulja, popustio mi je bio dihtung sa desne strane pre 2-3 meseca, a sad vidim da je ceo agregat sa donje strane umazan od ulja

U zadnje vreme mi stoji na copavoj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i

Meni je isto cureo na dekli kvacila, pa se slivalo ulje dok je na copavoj na levu stranu pa deluje da pušta ulje sa obe strane. Originalni oring ti nece rešiti problem, mora debljeg prečnika. Vidi da ti negde naprave ako znaš ko se tom bavi i neće više cureti. Unutrašnji prečnik  oringa je 262mm, debljine 2.2mm. Napravi da bude debljine 3mm I resen problem. A postoji opcija sa diht masom u kombinaciji sa tim oringom što ti curi , pa ti sad vidi kako ces. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Bolje ne...em ruzno emsto nije trajno resenje.

Ja sam porucio Oring gumice malo veceg precnika, ali nema ih jos. Mozda bude sledece nedelje pa ako mozes da se strpis, poslacu ti jedan kad mi stigne. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Jel postoji neka mogucnost da se smanji/suzi Oring, skinuo sam jutros poklopac, izvadio Oring ocisto sve ali sad ne mogu da ga vratim kako treba kao da se rastego?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Bac
  • Motocikl: Piaggio X9 180, SV650S

Pozdrav drugari

da se i ja zapljunem, kupljen motor od kolege aleksuzuki 650sv  i to bukvalno bez probanja, samo na vidjeno stanje.

U planu je zamena zadnje gume, zamena svih tecnosti i cekanje lepog vremena.

 

Pozdrav 

IMG-3ebd7f45e3ff2ed8d67e7e40dc555e2a-V.jpg

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 763 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno
Hvala
 
Probao nekih 10km
Zima za voznju
Dobra jakna sa zimskim uloškom, moto pantalone sa uloškom takodje, potkapa, kaciga, moto rukavice i touring čizme i nema zime još jedno 1000 evra za sve to al ti neće biti hladno
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja