Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki SV 650/s

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i

Za ovih dva meseca koliko posedujem sv650s, mogu reći da me je oduševio, lagan, snage na svim obrtajima, zvuk v2 mašine me oduševljava, motorno kočenje je vrhunsko, potrošnja oko 5L. Nije mi se svidelo kako izgleda sa koferom, pa sam uzeo kriega torbu u koju mi staje sve što mi treba za vožnju po lokalu i za neki izlet. Ostaje još vizir da promenim, s obzirom da ima konverziju na korman, postojeći vizir mi preusmerava sav vazduh u kacigu, posle nekog vremena bas zamara.

20200830_150139.jpg

20200830_150204.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i

Stigao TPMS sistem, videćemo kako se ponaša u vožnji. Nakon havarije zadnje gume, rešio sam da kupim ovaj sistem i prepoznam na vreme smanjen pritisak u gumama. Automatski se pali cim čim oseti pomeranje motora, ima 3 nivoa osvetljenja, rekao bih da precizno očitava pritisak u poređenju sa analognim manometrom koji imam na kompresoru. Stigao mi je i originalni trougao sa naked verzije za konverziju na korman, postojeće rešenje mi ne uliva poverenje na duže staze. 

 

20200831_112223.jpg

20200831_120652.jpg

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Ima na dnu 103 stranice o semerinzima, ja sam menjao prosle godine i isto nisam mogao da nadjem u dimenziji koja pise pa sam stavio tih dimenzija kao u louisu.


Mala pomoc ako moze:
Od prvog dana kupovine motora nije mi radila sirena, ali nije mi smetalo i vozio sam ga tako sve do prekljuce, dok 2 puta za dlaku nisam pociscen od vozaca automobila. Resih da je zamenim, malopre mi stigla, ali sam zaboravio gde se kaci (posto sam staru skinuo jos pre 3 godine kad sam kupio motor).
Jel ovde gde je zaokruzeno ili ne?

IMG-20200901-162400.jpg

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Na N verziji 2004 ide iza hladnjaka.

svrider_com_profile.png
WWW.SVRIDER.COM

Hey, New member here, just joined the forum. I got my bike a few weeks ago used. Weather was good so I took it out for a ride. I realized the horn was not connected to its mount...

 

Promenio član gox

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Hvala na pomoci, sutra cu da je premestim.
Namestio sam ovamo gde sam obelezio crveno i sad krenem do prodavnice, prodjem lezeci nesto lupi, popnem se na trotoar nesto lupi, dodjem kuci gledam sta nije u redu i vidim da sirena mi udara u blatobran kad amortizer odradi svoje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 512 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900

Pozdrav kolege. Imate li neki predlog gde da potražim delove? Tražio sam na KP, tamo dominira neki iz Kanjiže, skoro svi oglasi za SV delove su njegovi ali preteruje brate sa cenama. 50 Eur mi traži za pinjon recimo... Guglao sam ali stvarno nisam mnogo toga našao.. 

 

Takođe, još bolje, ako neko od vas ima sledeće delove na prodaju (Suzuki SV 650N 99-02):

 

- satovi

- pinjon

- poluga prednje kočnice (može i kvačila ako je set)

- poluga (nožna) zadnje kočnice

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 512 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900

@-Viper- To su ove obične, mislim da su originalne. Menjam ih jer mi je poluga kočnice iskrivljena kad me neko na parkingu oborio (vidi se na slici. Ništa strašno, čisto estetike radi). Mogu i neke druge da stavim mada mi se najviše sviđaju ove najobičnije na njega.

 

 

IMG_20200628_144918.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250s, Honda SH150i
Pre 3 sati, Marek1987 je napisao:

@Overpressure E tu mogu da ti pomognem. Ja je odmah našao, juče, rezervisao, pa će biti u petak na stanju. Nikako da nađem na kom sajtu sam je isčačkao ali evo broj telefona: 063540131 

Hvala! Jel originalna sajla u pitanju ili neka zamenska? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Beograd/Mirijevo
  • Motocikl: SV650

Pa stavi zamensku, neka ti neko napravi. Zavisi kakve sajle ima, možda možeš i debljinu da izabereš.

Meni je sajlu gasa ovaj naplatio 1000 din

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 512 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900
1 hour ago, Overpressure said:

Hvala! Jel originalna sajla u pitanju ili neka zamenska? 

Iskreno nemam pojma.. Pisalo da je za Suzuki SV650 99-02, i to je jedino mesto gde sam našao i ja naručio. Da je imam uvek kod sebe, zlu ne trebalo. Otkad sam kupio motor mislio sam to da uradim pa sve nikako. Ako mi negde uz put ili pred put pukne, a gde onda da je nađem na brzaka..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja