Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki SV 650/s

Recommended Posts

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Akumulator sam stavio nov 2017 kad sam kupio motor, na zimu 2017/2018 sam ga skidao i stojao mi je u kuci, prosle zime je motor bio kod drugog vlasnika i nije imao problema, pre par meseci sam ga opet uzeo i pre mesec i po - dva su se javili problemi.
I ja sam posumnjao prvo na akumulator pa sam ga skinuo da dopunim ali punjac je pokazao da je pun. Juce sam opet skinuo da proverim i pokazao je 2 crtice (5 ima pun), dopunio probao i upalio je lepo, ali prilikom verglanja se malo oseti benzin.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Strom 1000

Moj jedva dve al ne znam ni koja je marka al koliko me secanje sluzi mislim da je slabiji od fabrickog,tako mi treba i tacna oznaka tj koji model i jacina trebaju za SV.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: ex: BMW G650GS, Suzuki SV650

Od SV-a mi je ostao fabricki nosac za tablice koji sam krenuo nesto da modifikujem i onda stao.
Ako nekoga zanima...

2019-04-06_21_06_42.jpg

2019-04-06_21_07_11.jpg

2019-04-06_21_07_37.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Suzuki SV650S

Pozdrav,imam problem,motor stajao na zadnjem stenderu nekih 2 meseca.Samo paljen ali nije pomeran.Pre neki dan sam ga skinuo sa stendera,provozao,ali mi se javio jedan problem.Omeksala mi je zadnja kocnica,pogledao ulje u posudi sve na puno,ni sam primetio nikakvo curenje,samo mi je kocnica meksa.Ona i dalje koci,ali je meksa nego ranije.Sta bi moglo biti u pitanju?   SV 650s 2005g.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki SV650 N
Koja varijanta kočionih pločica je najbolja opcija organic ili sinter?
Zavisi za sta, mislim da je najbolji sinter, ali ja uzimam one polu metalne...sinter uzmes ako ti treba za neku agresivniju voznju, zavisi sve od stila voznje kazem opet

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Suzuki SV650S

Kažu da sinter dosta troše diskove,ali imaju bolje kočenje i traju duže,dok organic su od mekšeg materijala , dosta su tiše pri kočenju.Jedino što kraće traju i moraju češće da se menjaju,ali sa druge strane ređe menjaš diskove.Da li neko zna koju su fabričke pločice?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki SV650 N
Kažu da sinter dosta troše diskove,ali imaju bolje kočenje i traju duže,dok organic su od mekšeg materijala , dosta su tiše pri kočenju.Jedino što kraće traju i moraju češće da se menjaju,ali sa druge strane ređe menjaš diskove.Da li neko zna koju su fabričke pločice?
Fabricke ja licno ne znam koje su, ali mislim da sa TRW polu metalnim isto ne mozes da pogresis

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Suzuki SV650S

Trw organic za oba točka oko7800din.

Trw sinter malo preko 9000din. takodje za oba

Kyoto polu sinter samo za prednje 1800din. Zadnji nemaju.

Moto bike-Kać

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki SV650 N

E da ljudi zanima me misljenje, ako je neko preradjivao sediste ns SV-u. Planiram da ga ove sezone preradim, ubacim memorijaku penu i te neke kerefeke, jer cu motor koristiti za malo duze relacije...pa me intresuje da li neko ima neke predloge oko materijala, promene polozaja sedenja (jer ovo moje fabricko em sto klizi nekako i em sto je kruto i nekako kao da je jako nagnuto ka rezervoaru) i slicno?

A dizajn sam planirao slican ovome da se slaze uz motor (naravno umesto GSXR ide SV :jee:)2069235144_Capture_2020-02-06-22-27-04-01.thumb.jpeg.aad56d7ff1b578f722025f5e228112a9.jpeg

 

1049196598_Capture_2020-02-07-12-05-15.thumb.png.9b2d8c7520451682cee3bb9bbff46537.png

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki SV650 N
1 minute ago, kingN1 said:

Trw organic za oba točka oko7800din.

Trw sinter malo preko 9000din. takodje za oba

Kyoto polu sinter samo za prednje 1800din. Zadnji nemaju.

Moto bike-Kać

Ja sam na svom stavio te Kyoto napred polu metal, nemam nikakvih zamerki prilikom voznje (ne divljam nista preterano inace) , dobro koce, ja bih ti ih preporucio iskreno

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki SV650 N
Jel te prednje Kyoto za SV-a nose oznake S1352 i S1435?
S1435 je oznaka za prednja klesta, ali ne znam tacno da li za leva ili desna...imam jedan par viska pa znam, jer sam saban poruo kao dva para za prednja klesta, a nisam znao da za levu i desnu stranu ne idu iste plocice

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Znam za to da su razliciti, naso sam ove dve oznake i pise da odgovara za SV, ali me bune dimenzije

                                                      S1352                                                                                                                                                                            S1435
s13.pngs14.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki SV650 N
Znam za to da su razliciti, naso sam ove dve oznake i pise da odgovara za SV, ali me bune dimenzije

                                                      S1352                                                                                                                                                                            S1435
s13.png&key=d09b628df7d79caccb5e29aa2c72b63208b3ee6eec8d34fe7a5f2eb970d26278s14.png&key=697f1c96f898566d58e0d163693ba40f47137c90c19ce9d53dba27c727470767
Pif, pojma nemam, to je vrv to...ja sam otisao licno i rekao treba mi sv 2002.god plocice za prednje kocnice jedna za levu jedna za desnu stranu i to je to hahahah najbolje je uzmes pa ih pozoves, u krajnjem slucaju ako porucujes nemoj kao ja da bacis racun pa ces onda moci da zamenis ako ne odgovara nesto

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki SV650 N

LJUDI NASAO SAM COVEKA KOJI BI NAJVEROVATNIJE MOGAO DA NAM NAPRAVI POKLOPCE SUVOZACEVOG SEDISTA ZA SV-A PRVE GENERACIJA NA OSNOVU POKLOPCA KOJI BI NAM USTUPIO@abarth_maniac

TAKO DA BILO BI DOBRO DA SE STO PRE JAVE LJUDI KOJI SU ZAINTRESOVANI ZA OVAJ POKLOPAC, POSTO ZNAM DA IH JE BILO

U SUSTINI POKLOPAC BI SE PRAVIO OD POLIESTERA I CENA BI BILA OKVIRNO IZMEDJU 2500-3000DIN, STO NIJE NI TOLIKO MNOGO S OBZIROM DA SE NA INTERNETU PREKO CENE KRECU PREKO 100E

AKO IMA ZAINTRESOVANIH BILO DOBRO DA SE STO PRE JAVITE PA DA SAKUPIMO BAREM DESETAK LJUDI

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki SV650 N

Nasao sam jos jednog coveka, koji bi to napravio od fiberglasa, kaze 50e odlivak i kalup...s tim da bi poklopac izasao recimo 25e + ovih 25e za kalup podelimo na koliko bi nas porucivalo

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja