Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki SV 650/s

Recommended Posts

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Slabo se oglašavamo u temi. Valjda zato što je motor pravi i ništa se ne kvari a nema šta ni da se nadogradjuje, samo se vozi :)

Evo makar fotka sa skorasnjeg puta.

 

380F237B-0583-47A6-A6D6-A8E64D533D70.jpeg

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Na drugim temama, riknulo ovo ono, zadjalo, zamenjeno, vizir ovaj što prebacuje preko glave mali, Ivanov? Aha, da, al plus sa alija ovaj i nema da znaš da voziš motor, samo kad ga opkoračiš i turiš na ćopavu inače bre ko auto da voziš.... prednjače honda nc 750 i strom i tdm u objavama, šta bre svaki dan, iz mnute u minut...glavne teme na bjb...stranice se nižu. Čitam ih sa oduševljenjem, šta su popravili, nadogradili, milina ...Skroz mi je žao što odabrah ovaj motor. Dosadni ste bre i ništa ne pišete.

Jedino al bez šale, kad odete na neki put objavite makar sličke da živi tema. Inače ću da menjam motor ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Pa kad je motor stogod. :jee1:

Menjao sam, na jednom S prednje zmigavce danas. Posle 19-20 godina, fabricki odluce da odu u penziju. Na K1 seriji. Menjao sam i kod sebe (sem toga sam promenio auspuh i opruge na svom, venredno nikad nista, da ne cuje zlo). Prednji doduse, zadnji se drze. Nisam fotkao. 

Eto, da ne bude da je sve savrseno. :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 512 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900
12 hours ago, gox said:

Čitam ih sa oduševljenjem, šta su popravili, nadogradili, milina ...Skroz mi je žao što odabrah ovaj motor.

:lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::lol3:

 

ja sam imao neviđeno puno zajebancije oko  punjenja akumulatora, odnosno reglera i namotaja, odnosno majstora koji nikako nije umeo da provali šta je u pitanju i da ga popravi. I tako sam ostajao na putu/pored puta, uglavnom u nedođiji, jedno 4 puta za samo mesec dana. Došlo mi bilo da prodam motor kolko sam se iznervirao. I sad pre mesec dana kada sam bio u Makedoniji, tamo lokalni batica mi popravio sve za jedan dan i sada radi ko singerica i tek sada imam utisak da vozim sv-a. Sedi Vozi. I ništa više.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Ja sam montirao voltmetar. U voznji mi konstantno pokazuje 14,7 V. Čitao malo po netu. To mu dodje neka gornja granica. Voleo bih da je malo manje. Pratiću pa da vidim. Čuo sam da mu je regler boljka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Moj voltmetar je sa alija. Mali,vodootporan, sija za sve pare. Precizan, Joška ga ispitao.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Ja sam narucio produzetke da moze i na gore i na dole. Malo odustao kad sam video da mora i poluga da se produži, napravi nova.

s-l400.jpg
WWW.EBAY.COM

1999 - 2015 SUZUKI SV650S/N. 2003 - 2008 SUZUKI SV1000S/N. 6061 3/8" (9mm) ALUMINUM CONSTRUCTION...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 512 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900
4 minutes ago, gox said:

Ja sam narucio produzetke da moze i na gore i na dole. Malo odustao kad sam video da mora i poluga da se produži, napravi nova.

s-l400.jpg
WWW.EBAY.COM

1999 - 2015 SUZUKI SV650S/N. 2003 - 2008 SUZUKI SV1000S/N. 6061 3/8" (9mm) ALUMINUM CONSTRUCTION...

 

To mi takođe treba, treba kao leba ali nemam ni živaca ni alata ni vremena da se stime zajebavam.. Ako ima neki dobrovoljac da mi to odradi, plaćam pošteno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja