Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki SV 650/s

Recommended Posts

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd

Slagacu te, mislim da je ovde na forumu bas ovaj motor neko sredjivao. Mada sad ne mogu da nadjem temu, tanka nesto ova pretraga. Ili sam ga vec vidjao u oglasima...

 

U svakom slucaju, meni deluje skupo. Zavisi i od toga koliko je prodavac spreman da koriguje cenu...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Po meni nesto jaca cena, ali uz tvoje cenkanje i njegovo malo korigovanje moze to biti dobra kupovina rekao bih. Motor izgleda stvarno fino i sredjeno. Ako stvarna slika motora odgovara opisu po meni ovaj SV vredi realno oko 2700. Apsolutno se slazem sa onim da vrlo cesto skuplji motor izadje na kraju jeftinije od "povoljnog". Ovakav go "Uvoz iz CH" i ti fazoni, verovatno bi se nasao za nekih 2300-2400. Stavi na papir koliko bi te kostalo da ga registrujes, uradis od servisa sve ovo sto je covek uradio (pod pretpostavkom da je uradio), dodaj na tu cenu ovu opremu pa ces doci do gore pomenute cifre. Pored toga kao neko ko dostaa vremena provodi sredjivajuci motor, mogu da kazem da bi ustedeo dosta vremena i zivaca koje mozes lepo potrositi u voznji :)

P.S Ovaj izduv Yoshimura mi je Bog te mazo fascinantan.. Na drugoj slici nema natpisa, na trecoj ima pa na cetvrtoj opet nema. On hebo misa kao kameleon, prilagodjava se okolini. Ako u drustvu ima dobrih izduva prikaze natpis, ako nema, zbog manje upadljivosti ostane noname :D

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S

Drugari hvala svima, imamo ovde nekoliko Serlok Holmsa ( @MladenV ) :) 

@SkoMy to sam i ja pricao sa drugarom koji zeli da ga kupi, nasao je jos 1-2 modela jeftinije ali nisu ocarninjeni i registrovani, pa kad se stavi na papir skoro mu dodje na isto. Mislim da do 3000evra platiti ocuvanu i sredjenu masinu vredi, pogotovu sto je ovaj model Suzukija prava bombona u smislu izgleda a i performansi, rado bih posedovao i ja jednog uz mozda i horneta 600 :)

 

Bili su opticaju er6n, hornet, ali def je ovaj pobednik s obzirom da je 165kila a njemu treba najvise po gradu a voli da se provlaci svuda gde je moguce i nemoguce :D

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja sam ovog SV-a, tih dana kada sam i sliku okacio, prodao za 2.000 evra. 2003. godiste.

 

Po meni, ovaj iz oglasa bi morao da bude bez ogrebotine, u prvoj boji, registrovan i bez ulaganja (znaci da je sa novim gumama, kocnicama, lancem...), da bi opravdao bilo kakvu pricu o ceni.

 

A sto se tice modela, sjajan motor, bolji od mnogih...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 512 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900

Samo da se zapljunem, zvanično sam vam postao kolega sa ovim svojim skromnim primerkom. :jee1:

 

Znam da nije u fabričkom stanju ali prodavac jedan od retkih koji je bio raspoložen i za probu i za odlazak kod majstora, još bio blizu mene.. Tako da ja probao, video radi ko singerica, majstor bacio pogled čisto na osnovne stvari i ja pazario. Pa šta mi Bog da.

 

Samo ovaj ružni vizir treba da skinem.

20181005_182956.jpg

20181005_182339.jpg

20181005_182919.jpg

20181005_182924.jpg

20181005_182945.jpg

20181007_154106.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 512 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900

Hvala ljudi!

 

@MladenV Pa to, to mislim, volan, zmigavci, farban je.. Najverovatnije je čukan ali majstor reko da je skroz zdrav i prav i to mi je bilo dovoljno. A agregat stvarno prede lepo, milina mi da ga slušam.

 

Da vas pitam u vezi konzerviranja motora tokom zime pošto ću ga garažirati ovih dana. Ja jedino što znam je da treba akumulator da se skine. Ispod sedišta predpostvaljam? Ima li još nešto što bih trebao da uradim? Predhodni vlasnik mi reče da je sipan antifriz pre par godina. Zar je to dovoljno? I kako uopšte proveravam nivo vode u hladnjaku? 

 

Hvala unapred!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Suzuki SV650S

Pozdrav,posto nemam originalni zadnji lonac za svoj suzuki sv 650s 2005,komsija ima sv 1000 cini mi se 2003g sa originalnim auspusima.Da li se bi jedan pasovao kod mene da bih prosao tehnicki?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Aleksinac,Srbija
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Pozdrav drustvo,postao sam ponosni vlasnik SV 650 N iz 2002 godine i odusevljen sam motorom u najmanju ruku...pre njega sam imao Monstera M600 iskreno razlika izmedju ova dva motora je ogromna i to na strani SV-a.Lepse poteze,udobniji u voznji,jeftiniji za odrzavanje.Ne bi da pljujem po svom bivsem motoru ali Ducatijeva prica je savrsena samo u praksi veoma slaba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Bravo za motor, izgleda odlicno .

Čini mi se da kasniji modeli imaju još kraći prednji blatobran. Meni je prskalo blato po radijatoru i celoj mašini pa sam naručio produžetak odličnog kvaliteta, Pyramid firma, pravi za sve motore posebno :

 

46969E28-2316-4411-B102-A7934D10643E.jpeg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Aleksinac,Srbija
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Hvala drugari, nadam se da cu dugo biti vlasnik SV a odličan je motor... Jel ima neko možda polovan aku na prodaju da drzi solidno ne mora nov da bude, moj je mrtav kompletno.... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja