Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki SV 650/s

Recommended Posts

  • Hronični Motociklopata, 7070 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Dobra cena, ja sam zbog losijih finansija odlucio da probam Mitas Sport Force+, u istoj dimenziji (120-160) su me izasle negde izmedju 18 i 19.000 din, dakako, Pirelli su mnogo bolje gume, samim tim i skuplje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Nisam znao za te gume, sad malopre čitam testove i utiske, vidim dobre.

E sad bas sam potrazio cene. U autogume.rs je set 23500. Medjutim, cena ide jos malo gore jer kad sam hteo da kupim Continental od njih, par postova gore, jer su bili puno jeftiniji od Motoboxa... elem, popunjavam ja gume koje su u setu 28000, pa ako hoćeš novi DOT, e da uplatiš još 1200 din po gumi...

( inače me kurir iz Aksa malo začudjen cenom mojih guma, upravo uputi na autogume.rs tipa mnogi baš od njih naručuju, jeftiniji su...)

Ma rekoh, ofiderzen i Vi i Continental i tako završim sa Pirellijem i firmom Pneumostar čija me ljubaznost iznenadila. Nisam dakle verovao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Pa nema šanse, mislio sam. Nigde najave kiše. Do Temerina OK a posle u povratku kiša do Novog Sada. Prva vožnja sa novim gumama, Pirelli Angel :)

0D38FB00-D442-48A8-BA4F-FF57989B8190.jpeg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Strom 1000

Nov je star par meseci,upalio jutros na zub krenuo na posao i odjednom posne da radi na jeda cilindar i ugasi se.Probao par puta da ga upalim nece.Videcemo sta je kad se vratim sa posla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 518 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900

Pozdrav drustvo! Mogu li zamoliti poznavaoce medela Suzuki SV 650 da bace pogled na ovaj oglas pre nego sto se odlucim da gledam motor uzivo ili da ga proveravam u servisu. Cisto me zanima vase misljenje da li nalazite (koliko je moguce na osnovu slika) da nesto nije kako treba, da je prepravljano, farbano... Jer meni laicki deluje kao da je bas sve fabricki i na mestu. Znaci mi svaki komentar i hvala puno!

https://www.polovniautomobili....otori/12286213/suzuki-sv-650-s

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Na fotkama izgleda fenomenalno. Deluje po nalepnicama da je prva boja. Žmigavci originalni... Sem poluoklopa izgleda da je sve fabricko.Otidji i pogledaj ga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 518 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900

@abarth_maniac@-Viper- Ah, čovek je iz mesta Deč, tridesetak km od Beograda. Nije baš voljan da ga dovozi na proveru u moj lokalni servis na Petlovom brdu iako sam rekao da ako je sve ok, kupujem. To mi se nešto ne sviđa.. Ako je sve u redu sa motorom i ako mu je stalo da proda pa valjda bi se iscimao toliko? Elem kaže da svaki dan ide motorom do posla na aerodromu i nudi da ga tamo pogledam. Uverava me da nema ulaganja osim eventualno zadnje kočione pločice i da sve ostalo radi kao sat. I sad kopka me, žao mi da propustim, stvarno deluje očuvano...  Ajde opet vaše mišljenje - ako povedem druga koji se "razume" (razume u smislu vožnje, ne toliko mehanike), ako ga mi probamo, ako motor normalno radi, ako se normalno čuje, normalno vuče, lepo šalta, ako vile fino i glatko rade... Kolike su šanse da se nešto krupnije zajebem...? Nije toliko bitno ako ću posle kupovine imati neka ulaganja 100, 200 eur, nego se bojim da ne napravim negi mnogo veći zajeb i bacim pare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 518 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900

Hvala. Poslusacu. Necu vala ni da idem da ga gledam ako ga mrzi do servisa da ga doveze a rekoh mu da kupujem ako je stanje stvarno tako kao sto kaze.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Ja sam svoj motor kupio bez mogucnosti da ga probam. Ispalo je dobro, ali nisam mogao da znam da li je kriv npr... jedino sigurnost je bila sto nije nikad farban, godiste felni se poklapalo itd...

Otidji na Aerodrom i probaj ga. Ali kad je motor hladan, dodjes i upalis ga hladnog. Provozas cim se malo zagreje (zbog menjaca, ako je defektan, pokaze se dok nije ugrejan sklop). I da cujes spanere i lance. Tiki tiki zvuk spanera, kao zmija zvecarka. 

Mozda covek ne moze da odvoji vreme da dodje, mada je malo suludo. Ili je svestan da ima odlican primerak i da ce ga prodati bez cimanja da dolazi tebi na noge.

Ako budes isao da ga gledas, mozes slobodno da me iscimas, javi se malo ranije telefonom da znam kad ides, pa ako budes imao nekih pitanja dok si tamo pokraj motora, pozovi me. 

0600903000 Ranko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 518 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900
Ja sam svoj motor kupio bez mogucnosti da ga probam. Ispalo je dobro, ali nisam mogao da znam da li je kriv npr... jedino sigurnost je bila sto nije nikad farban, godiste felni se poklapalo itd...
Otidji na Aerodrom i probaj ga. Ali kad je motor hladan, dodjes i upalis ga hladnog. Provozas cim se malo zagreje (zbog menjaca, ako je defektan, pokaze se dok nije ugrejan sklop). I da cujes spanere i lance. Tiki tiki zvuk spanera, kao zmija zvecarka. 
Mozda covek ne moze da odvoji vreme da dodje, mada je malo suludo. Ili je svestan da ima odlican primerak i da ce ga prodati bez cimanja da dolazi tebi na noge.
Ako budes isao da ga gledas, mozes slobodno da me iscimas, javi se malo ranije telefonom da znam kad ides, pa ako budes imao nekih pitanja dok si tamo pokraj motora, pozovi me. 
0600903000 Ranko
Oo hvala puno! Appreciate! :)

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

;) Da sam blize i da imam iole slobodnog vremena, ponudio bih ti da odemo zajedno, jer mi se cini da je motor super i da bi mogao da budes prezadovoljan njime. U ovoj situaciji je ovako, te je najmanje sto mogu da ponudim, pomoc preko telefona.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Taj motor se prodaje vec duze vreme.. Unazad jace od godinu dana. Da li je skidan, pa vracan na oglase ne znam, ali video sam ga vise puta. Cena je uvek bila solidno jaka tako 1800-2000e. Deluje fino na slikama.  Moja preporuka ako vec znas ljude iz servisa ponudis im da jedan od njih krene sa tobom, pogleda, proba i to je to. Bolje da njemu platis nego posle X puta vise da te izadju ulaganja koja nisi planirao. Ni majstori nisu svemoguci i ta varijanta nije potpuno sigurna ali svakako dosta sigurnija, nego da ides sam.. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 476 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: suzuki sv 650 s,kawasaki z750,honda nsr 125 f2

I ja sam pratio taj sv dosta dugo je u oglasima koliko ja dobro secam bio je udaren je tank dobro,ja mislim da se cak i vidi leva strana je bila u pitanju ispravite me ako grešim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 518 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650N, TDM900
I ja sam pratio taj sv dosta dugo je u oglasima koliko ja dobro secam bio je udaren je tank dobro,ja mislim da se cak i vidi leva strana je bila u pitanju ispravite me ako grešim.
Nije taj, ti verovatno mislis na ovaj naked:

https://www.polovniautomobili.com/motori/12939994/suzuki-sv-650-n

I ovaj se vec duze prodaje. Svidja mi se i on ali dosta toga je na njemu radjeno pa mi je drazi onaj S u izvornom stanju.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja