Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki SV 650/s

Recommended Posts

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000
Pre 2 sati, Lug je napisao:

SV je ružan sa bilo kakvi vizirom, a i gubi se forma naked motora., može biti stvar ukusa. To je motorče za brzine oko stotke, ko oće brže i da ga ne bije vetar, treba da razmišlja o drugom motoru

Ne mora drugi motor, samo druga varijanta. S model skroz lepo stiti od vetra a ista zabava. :jee1:

Ali naked bez bar malo vizira je smrt na otvorenom, koji god motor da je u pitanju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000
13 hours ago, gox said:

Kao i svi novi vlasnici, odmah sam najprisutniji u temi. Šta ću kad ništa ne znam :)

Narucio vizir, bio veci i manji, rekoše mi da je mali baš mali, da uzmem veliki. E sad, šta mislite?

Evo fotke, još je nemontiran.

0CB53CBC-3D72-4B7C-A2B5-18BD82DA57EF.jpeg

Imao ovakav vizir na Sv650,odlično radi posao,kada ga lepo našteluješ ni 160 nije problem,predpostavljam da ima dve šipkice koje se kače na korman i šteluju,samo je potrebno podesiti ga oborenije il uspravnije,kad je mnogo uspravljen dolazi do kovitlanja između vizira i kacige, zeznut osećaj,kad je previše zakrivljen udara pravo u kacigu.

Svi koji kude vizir,neka prvo probaju,verujem da bi velika većina promenila mišljenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650
Kao i svi novi vlasnici, odmah sam najprisutniji u temi. Šta ću kad ništa ne znam
Narucio vizir, bio veci i manji, rekoše mi da je mali baš mali, da uzmem veliki. E sad, šta mislite?
Evo fotke, još je nemontiran.
0CB53CBC-3D72-4B7C-A2B5-18BD82DA57EF.thumb.jpeg.b933ec6b575c6fe360dc651ca874a476.jpeg
Ja imam Ivanov vizir na SVu. Stiti od vetra i kise ali bih ga cak i produzio, dolazi do velikih turbulencija bas kod kacige. Vizir se u voznji oseca na volanu, po vetru bas drasticno, potrebno je cvrsto drzati volan :)
Evo slicka mog vizira. 9c8b9f6cb06bd30e8ed86e0e24737afa.jpg

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

Motor vozim od oktobra do maja i znaci mi zbog kise.
Po suvom sam na bajsu :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Odustao sam od vizira. Veliki mi. Ako neko hoce da kupi, eto mu. Pase i na mnogo drugih modela. Ja cu uzeti neki manji ko onaj gore sa alija. Cena 40 eura kolko sam platio :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Gs500

Pozdrav svima,

 

Pre nekoliko dana sam se prikljucio vasoj zajednici (ne i zapljunuo) i neumorno iscitavam stranice i gledam oglase. Trenutno sam u potrazi za motorciklom a SV mi je u uzem izboru motora. Iskljucivo trazim drugu generaciju zbog "kockastog" rama i izostanka karburatora. Koliko vidim u oglasima je dosta oskudan izbor.

 

Vidim da su se neki skoro ponovili pa me i interesuje da li su negde nasli zanimljiv SV i vredan paznje a nisu pazarili. Meni je jedan zapao za oko ali je dosta daleko i zbog obaveza na poslu a i "lepog" vremena nisam u mogucnosti da ga pogledam, pa ukoliko mozda znate nesto o ovom motoru veoma bi mi znacilo vase misljenje.

http://www.polovniautomobili.com/motori/12259441/suzuki-sv-tek-reg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

Model 2003 se pravio samo te godine, gledaj da bude 2004 ili noviji, ako ti se ovaj sa cevastim ramom ne svidja, oni su isto dobri.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Evo history i čendžovi u odnosu na godine proizvodnje. Nisam pametan nego guglam upravo. Razlika u modelu 2003 i 2004 nije neka, pa i za 2005 pišu da su male promene, no dalje sami recite.( od 2005 crn ram )

http://www.suzukicycles.org/All-Suzuki/all_suzuki_models.html

 

D1E40D3C-AA2B-49D5-8246-09F6A0B37FE0.png

7C62EC1B-342C-4E2B-95BB-BB259775853C.png

645BB455-C5A7-4234-865B-770091C5BDAB.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N
pre 26 minuta, Alekre je napisao:

Ih, još pitaš :)

Pa ajde gukni golube ;)

Danas mi ajde da ne pričam ko, al neko mi reče, volan je uzak, za nijansu širi treba, ima taj LSL, bice ti bolje upravljanje. Ovaj fabricki je malo unazad. Malo ravniji da je i širi pa će i polozaj tela biti drugaciji. Na stranom forumu, objavicu fotku, stavio covek korman drugi i sad mu telo nesto izmedju fabrickog N modela i S modela. Malo više napadački.E sad koji, za SV n model , ima tih kormana dosta,neki su čak i odgovarajući al su čini mi se previše široki...mogu li se mozda skratiti ako se vidi da je bas stigao sirok?

Zanimljiva je ova njegova analiza polozaja tela. Uporediti sada S i N model.

59BA397B-0F37-4DCF-B94B-DB0F2BFCEE27.jpeg

9E71C3CA-ED25-4956-943E-523CDD390A35.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N
pre 10 minuta, -Viper- je napisao:

Nisi zadovoljan sa tim na SV

Nisam Viperu. To ti je bre sve pravljeno za mali japanci. Ja sam ti bre mnogo razbacan. Ramena mi bre široka i kad pružim ruke prema volanu, moram da ih skupim pa sa strane gledano, deluje to malo ženskasto ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Znam da ima i to. No ja bih da čujem od nekog ko je već to radio pa da vidim koji volan koji podizači i koja slika. Sve ovo može i ne mora da bidne. Vozim sada ovako kako je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

Ja imam malo širi, i taj "napadački" položaj mi nikako ne odgovara, više bi mi odgovaro fabrički, da sedim lepo uspravno ko čovek, moraš ti to prvo da probaš kako izgleda, pa onda da menjaš, nakon što se uveriš da ti odgovara

 

edit: dobih ideju!, pošto bih ja voleo fabručki, a ti već razmišljaš o zameni, predlažem ti da probaš ovaj moj, pa ako misliš da ti bolje leži od fabričkog, ja tebi ti meni i oba zadovoljni. 

 

edit: evo slika, širina je 75

IMG_20180708_122550.jpg

IMG_20180708_122603.jpg

Promenio član Lug
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja