Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki SV 650/s

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Dragi SV-ovci, samo da kazem da onaj skok napona nije bio do reglera, zamalo da bacim pare i uzmem novi 2jee1.gif! Problem je 'ladno bio u akumulatoru, tj u njemu je bio Unibar akumulator koji je slabiji (ne znam sad tacno oznaku) i kada sam stavio Yuasa akumulator radi normalno! Razlika je "samo" bila u startnoj struji, kod Juase, koja je inace fabricki u njemu, je 175 A, a onaj Unibat je 125... Zato nije mogao da ga ni zavergla, nema snage jadnik... Eto, problem resen, pa nadam se da ce nekom posluziti ova moja lekcija za ubuduce.. Kad ne bude palio i ako "prepunjava" prvo mu stavi oridjidji akumulator Juasa, premeri opet, pa tek onda rasklapaj i kupuj dobar.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 468 postova
  • Lokacija: Selo Vrbovno
  • Motocikl: BMW R 1150 GS (2003)

Treci vikend avgusta,SV okupljanje,mesto nebitno,stvar dogovora,ima li zainteresovanih?

 

 

Ja sam uvek "ZA". :takoje:

 

Samo da se ne pogodi da radim, posto sam trenutno na odmoru i neznam raspored dok se ne vratim na posao.

Javite tacan tatum i mesto okupljanja pa da vidim kakvo je stanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Mare, lep primerak, u full-u stvarno, ali mislim da si mu i zategao cenu malo... Ide li to nize? mozes i na pm da mi javis, cisto da znam ako neko naleti koja mu je zadnja cena.. U svakom slucaju srecno sa prodajom, ipak je to Amerikanac 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Mare, ako imaš sliku motora kad je stigao (pre popravke) stavi inače ovo "blago havarisn" prosečnom kupcu zvuči ko "skroz slupan". Kod nas auto sastavljan od dve-tri crkotine zovu "u odličnom satanju" a kad neko napiše havarisan... ili makni to havarisan pa opiši kupcu telefonom ili postavi slike da se vidi da nije bio polomljen.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Beograd

Mare, ako imaš sliku motora kad je stigao (pre popravke) stavi inače ovo "blago havarisn" prosečnom kupcu zvuči ko "skroz slupan". Kod nas auto sastavljan od dve-tri crkotine zovu "u odličnom satanju" a kad neko napiše havarisan... ili makni to havarisan pa opiši kupcu telefonom ili postavi slike da se vidi da nije bio polomljen.

 

Ja sam ga kupio vec skockanog i nemam slike,ali hvala na savetu :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

E ljudi nije i bas najjasnije zasto ste sv-a stavili u podforum sport,kad je on sve ali sport najmanje...

valjda zbog onog; /S

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

E ljudi nije i bas najjasnije zasto ste sv-a stavili u podforum sport,kad je on sve ali sport najmanje...

Mislis da nije? Baci pogled:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

Da li neko zna kako prebaciti sa americkih na evropske mjere?

 

Braco, ajde malo pojasni pitanje. Da li treba da se nešto preračuna u metrički sistem ili je nešto drugo u pitanju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

Po meni je vise za naked ili touring podforum,ali ok...

Ma salim se, to je zbog s verzije koja mnogo vise lici na sportski nego na turing motor, a u USA se vec duze vozi (vozio) sv kup, bar ja tako mislim da su admini odlucivali. Ja ga vozim kao penzioner, sto se mene tice moze da bude smesten i u touring, classic....

Ramirez, mislim da je Braco pitao kako da digitalni brzinomer prebaci iz milja u km/h, ali znajuci Bracu ne sumnjam da se snasao ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5225 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Da li neko zna kako prebaciti sa americkih na evropske mjere?

 

Braco, ajde malo pojasni pitanje. Da li treba da se nešto preračuna u metrički sistem ili je nešto drugo u pitanju?

 

Ma kolega je kupio motor iz amerike pa je ono bilo mp/h i neko je prebacio na km/h ali je ostala temp u farenhajtima pa da prebacimo u celzijuse.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

Da li neko zna kako prebaciti sa americkih na evropske mjere?

 

Braco, ajde malo pojasni pitanje. Da li treba da se nešto preračuna u metrički sistem ili je nešto drugo u pitanju?

 

Ma kolega je kupio motor iz amerike pa je ono bilo mp/h i neko je prebacio na km/h ali je ostala temp u farenhajtima pa da prebacimo u celzijuse.

 

Što se tiče konverzije iz farenhajta u celzijus to je vrlo jednostavno. Ima puno konvertora na netu, a ovaj je prvi na Google listi: http://www.konverter-jedinica.com/konvertiranje_temperatura.php

Ako je instrument analogni, sa kazaljkama, onda je lako. Otvoriš ga i umesto oznaka u F ispišeš u C, ali naravno moraš preračunati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5225 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Digitalni je sat ali malo nezgodno stalno trzati digitron da preracunas :)

Na nekim motorima sa par klikova na dugmice prebaci se sa americkih na evropske i kilomeraza i temperatura i kolicina goriva ako ima ali ovde je neko uspio samo da prebaci kilometrazu tj brzinu :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja