Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki SV 650/s

Recommended Posts

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Beograd

SV je prvi ozbiljan motor za mene posle skutera,i nemoj da se brines za kubikazu i snagu ! Veruj mi TAMAN ! :takoje:

Sto se tice duzih putovanja,ja sam prosle godine isao do Sarajeva bez ikakvih problema :neznam: (visok sam 1.78) ,ali suvozacica

bi mogla da izdrzi 100 km max.

 

U svakom slucaju SV po meni odlican izbor ! :moto3: mada,ako mi neko ponudi V STrom...:vstrom:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

SV je prvi ozbiljan motor za mene posle skutera,i nemoj da se brines za kubikazu i snagu ! Veruj mi TAMAN ! :takoje:

Sto se tice duzih putovanja,ja sam prosle godine isao do Sarajeva bez ikakvih problema :neznam: (visok sam 1.78) ,ali suvozacica

bi mogla da izdrzi 100 km max.

 

U svakom slucaju SV po meni odlican izbor ! :moto3: mada,ako mi neko ponudi V STrom...:vstrom:

 

 

Letos samo nas dvoje izdrzali do mora,jes da boli dupe ali jbg,motor je to...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • FreeStyLe Member, 211 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hornet

Ja sam 183cm, to je to otprilike, sumnjam da ispadam :D I samo 60kg, ma nema me :D

 

Sto se tice te udobnosti, boli li dupe od sedenja samo, ili kicma, ruke, sta?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Street Triple

SV je prvi ozbiljan motor za mene posle skutera,i nemoj da se brines za kubikazu i snagu ! Veruj mi TAMAN ! :takoje:

Sto se tice duzih putovanja,ja sam prosle godine isao do Sarajeva bez ikakvih problema :neznam: (visok sam 1.78) ,ali suvozacica

bi mogla da izdrzi 100 km max.

 

U svakom slucaju SV po meni odlican izbor ! :moto3: mada,ako mi neko ponudi V STrom...:vstrom:

 

Moze i 1200 km da izdrzi, ako voli ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Da, slažem se, ali od kako su Čarugi pukli takvi heblovi ja sam to izbacio iz liste želja.

 

Kako sam pricao sam njim njegov hebl je bilo labav,nije bio dotegnut...

njegova tezina,jace kocnice + polozaj koji je i dalje bio najvise na rukama...

Mozda gresim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Da, slažem se, ali od kako su Čarugi pukli takvi heblovi ja sam to izbacio iz liste želja.

 

Kako sam pricao sam njim njegov hebl je bilo labav,nije bio dotegnut...

njegova tezina,jace kocnice + polozaj koji je i dalje bio najvise na rukama...

Mozda gresim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

Moguće, mada sam ja shvatio da su heblovi imali fabričku grešku na koju su ukazivali na svom sajtu i pozivali da ih kupci besplatno zamene. Verovatno je bila neka manja serija u pitanju.

(Bez Čaruge se igramo gluvih telefona.)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Tacno je da se proizvodjac pozivao na "fabricku gresku".... jedne male serije....itd.....

 

Bili su stegnuti kako treba....zaliveni loktite, duple matice koje nemogu da se odvrnu, od vibracija..... itd....

 

Ja licno mislim da je taj ultrajaki ????? materijal, pravljen da bude sto laksi imao u sebi neku kuglicu vazduha...ili mikro pukotinu...koja je kako napisa Marko, usled..... ultra naprezanja prilikom kocenja na ovakvom motoru.....moje tezine....polozaja , na rukama..... rasla.... i sto je na kraju dovelo do pucanja istog..... srecom bez tezih posledica....

 

Dok su "trajali"... bilo je neopisivo koliko je motor bio okretniji (ulicna upotreba...staza je drugo).... nisam osecao kilometre na putu....

 

Kada sam se vratio na serijske heblove....prisetio sam se sta znaci "bol"..... ali ionako znamo da su sve Velike ljubavi bolne....

 

Nahvatao sam se iskreno straha od svih zamenskih delova na vitalnim mestima.....

 

Mislim da bi takav volan, napravljen od nekog cvrstog materijala (bez obzira na tezinu) i bez previse zglobova za podesavanje....mozda bio prava stvar.....za putovanje takvim motorom.... ali.....

 

DSCN3668.jpg

 

DSCN3627.jpg

 

.DSCN4821.JPGDSCN4823.JPG

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

U Čaruga čoveče!!! Sreća da je ta leva. Jel na kočenju ciknulo?

 

Isped Vlasenice...vracajuci se sa Sokolca...pred lakat krivinom..... ljudi iza kazu da sam ga dva tri puta dizao u svecu (mozda 80 km/h),

 

 

do pred samu krivinu...uspeo sam skoro da stanem i padnem....sreca nisam produzio dole pravo....opako...nisam otisao, desno u stene i nisam presao u drugu traku..... tako da sam presrecan kako sam prosao....da je pukao par minuta ranije na 170-200 nebi sada ovo pisao a nebi se znalo ni zbog cega sam pao....cuvajte se... :care:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: SV 650N

A da se prebrojimo? Može ovako, po redosledu postovanja u ovoj temi, pa da se niko ne ljuti:

 

1. MaRko

2. Ivan_ZR

3. RAmireZ

4. rboban

5. Lug

6. gio

7. stefan

8. Nucleus

9. to crank

10. SrdjanNS

11. maresv

12. sine

13. s.i.m.a

14. ZeljaYZF

15.pushthetempo

Jedino nisam siguran da li i mikica-MIGE pripada ovde, pa čekam da se izjasni. Možda sam nekog preskočio? A novi drugari koji još nisu došli na ovu temu ili su samo gosti foruma neka se registruju, kopiraju spisak i dopišu se u svojoj poruci.

AJMO!

Dobrodošli!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

A da se prebrojimo? Može ovako, po redosledu postovanja u ovoj temi, pa da se niko ne ljuti:

 

1. MaRko

2. Ivan_ZR

3. RAmireZ

4. rboban

5. Lug

6. gio

7. stefan

8. Nucleus

9. to crank

10. SrdjanNS

11. maresv

12. sine

13. s.i.m.a

14. ZeljaYZF

15.pushthetempo

Jedino nisam siguran da li i mikica-MIGE pripada ovde, pa čekam da se izjasni. Možda sam nekog preskočio? A novi drugari koji još nisu došli na ovu temu ili su samo gosti foruma neka se registruju, kopiraju spisak i dopišu se u svojoj poruci.

AJMO!

Dobrodošli!

 

Dobr nam došao u SV Klan pushthetempo !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Bač
  • Motocikl: suzuki sv650s

A da se prebrojimo? Može ovako, po redosledu postovanja u ovoj temi, pa da se niko ne ljuti:

 

1. MaRko

2. Ivan_ZR

3. RAmireZ

4. rboban

5. Lug

6. gio

7. stefan

8. Nucleus

9. to crank

10. SrdjanNS

11. maresv

12. sine

13. s.i.m.a

14. ZeljaYZF

15.pushthetempo

16.zeljko sv

Jedino nisam siguran da li i mikica-MIGE pripada ovde, pa čekam da se izjasni. Možda sam nekog preskočio? A novi drugari koji još nisu došli na ovu temu ili su samo gosti foruma neka se registruju, kopiraju spisak i dopišu se u svojoj poruci.

AJMO!

Dobrodošli!

 

Dobr nam došao u SV Klan pushthetempo !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

Razmišljali smo o Adi Huji. Tamo je karting staza koja može odlično da glumi pravu stazu. Ja već dugo razmišljam da odem na neku, bila to Huja ili Euroring ili Hungaroring, ali nikako da to sebi naredim. Uvek je nešto preče.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja