Jump to content

Moto Zajednica

Kretanje Zutom Trakom

Recommended Posts

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Ne verujem da bilo ko sa ovog foruma ne bi podržao ovu odličnu ideju. I ja ću je, naravno, podržati čim bude konkretno realizovana, tj. bude organizovano potpisivanje prave peticije. Ovo potpisivanje po netu, koliko god poštovao vaš entuzijazam (a poštujem) realno nema nikakvog efekta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

1. MajorSoul + 1

2. Dfast

3. Đunta

4.robbief

5.radoica

6. marko13

 

Da i ja ispostujem, ali sto rece covek pre mene. Nista dok sve ne legne na papir.

Spisak bi mogao biti ostavljen u nekom prijateljskom kaficu i da svi u prolazu potpisuju. Ili vec nesto slicno. Ja se sa svim slazem samo da upali.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1818 postova
  • Lokacija: Beograd

Sto ta organizacija radi je veoma veoma mlako, ako covek ima vec neke veze i ako moze da otvori odredjena vrata u koja razne organizacije ljube vec godinama to itekako treba podrzati

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6479 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

U Americi se glasa elektronski, pa što ne bi bila moguća i peticija na ovaj način. Ukoliko je neko bude osporavao, napravićemo akciju potpisivanja na artiju, mada se može sve ovo odštampati i tu se vidi jasno prisutnost svih elektronski upisanih.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

U americi nije plata 250e i gorivo je 3 puta jeftinije i registruje se vozilo preko neta i mozes da zivis od svog rada.... Tako da ne treba porediti nas sa amerikom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6479 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ne vidim uopšte zašto bi pzarada imala veze sa ovim, odnosno sprečavala ili pospešivala ne materijalne stvari. Jel ko ima višlju je bolji, pametniji, pošteniji, dobronamerniji...Vozim se pre neki dan u kombiju, niškom. Zamoli me radnik da mu otvorim prozor, ja učinih i on pikavac na ulicu. Reko, bre, što bacaš đubre i prljaš moj grad. Kaže, kultura dolazi sa platom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750XD

Druze, svaka cast za inicijativu!

 

Samo, da ne bi bilo vise raznih predloga, mozda bi bilo ok, da svi delujemo u saglasju, jer je to jedini nacin da se nesto uradi.

 

Pozdrav

 

A da krenemo obrnutom psihologijom. Kao sto neko rece, na jedna vrata kuca jedna organizcija i nekako deluje mlako za sad. Lako je otkaciti jednu organizaciju koja ti se mozda opet javi kroz godinu dana, a mozda ne. Mozda se ti neki ljudi odgovorni za te stvari drznu kada im pokuca organizacija pa pokucam ja, pa pokuca revija SAT, pa se preko medija i nekih kontakata prozovu direktno upakovano na fin nacin... Mozda se smore i kazu hajde dosadni su, a i mogli bismo da im pomognemo i dozovlimo... Treba ih svakodnevno kljucati i kljucati i to sa svih strana da bi neko nesto uradio. U ovoj zemlji niko nista nece sam da uradi vec moras da vuces okolo za rukav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • If in doubt, go flat out., 472 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM exc 300, Aprilia RS250

Mene je letos pokušao da zaustavi pandur na početku Brankovog mosta, nije mu se dopalo što idem žutom trakom tako da nisu svi tolerantni...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Beograd

Mene je letos pokušao da zaustavi pandur na početku Brankovog mosta, nije mu se dopalo što idem žutom trakom tako da nisu svi tolerantni...

 

LOL

 

 

I ja potpisujem stavite me na spisak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Mene je letos pokušao da zaustavi pandur na početku Brankovog mosta, nije mu se dopalo što idem žutom trakom tako da nisu svi tolerantni...

 

Ma bre ti si asocijalan, hteo je samo da ti se javi. Mahne on tebi mahnes ti njemu ;):P:)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

Ma znam :) Sve te razumem. I znam ko radi na tom pitanju i znam kome da se obratim. Isti ti ljudi citjau ovo. Lakse je da organizacija pozove jednog i dogovore se nego jedan da juri njih 10 i ubedjuje se sa svakim posebno. Ako zele cucemo se .)Ne zelim da govorim nista protiv nekoga ko radi po tom pitanju, ali ja samo prvo da kazem hvala svakome, a drugo, neki ljudi to rade (tj. organizacija) i jos se nista ne desava, ja sam pokrenuo sam i upravo sam naravno uz pomoc raznih jludi dosao do vrha. Kratok jasno nekad i pojedinac moze da ucini vise od grupe i otkud ti znas ko sam ja? :moto3: Mozda sam uprav lik na nekoj poziciji... Ne nisam, ali nikad se ne zna :D

 

 

e vala, mene licno si dobrano uhvatio u neznanju ovaj put. Ja nikad ne bih pogodio kako je moguce da znas i ko radi po tom pitanju i kome da se obratis, a da u isto to vreme mislis da ces da se ubedjujes sa svakim od 10 njih ponaosob...oko toga, necega, sta li...Znas li ili ne znas ko to radi i kome da se obratis?

 

Sta god da se uradi ili ne uradi, uvek ce to nekom delovati mlako, mozda i jos gore od toga. Ljudima se ne moze ugoditi, a narocito kada se sakriju negde iza ekrana i kuckaju sve sto im dusa iste po tastaturi.Eto, vidim ja da od sveg znanja i poznavanja stvari naprosto autor teme ne zna koliko smo mi daleko stigli od vrha,kao ni to da smo vec imali zajednickih aktivnosti sa tim vrhom i slicno, ali autor se pokrenuo i stigao do vrha. Evo, ja cu da verujem na rec od slova do slova onako, na blanko, i pozivam da se meni licno obrati na PP ili na mail lancia88@gmail.com svako ko hoce da uradi nesto po pitanju sledece dve stvari koje do kraja godine sprovodimo u vidu zahteva nadleznim institucijama, da bismo zaokruzili sveukupan ovogodisnji rad po tom pitanju zapocet u martu mesecu predajom prvog seta zahteva:

 

1. zuta traka eksperimentalno na 6 meseci od 01.04.2011. do 30.09.2011. uz obavezno formiranje zajednickog radnog tela radi analize primenjivosti ove price na saobracaj u Beogradu

 

2. ukidanje placanja putarine za motocikle na domacim autoputevima na probni period od najmanje dve godine pocev od 01.03.2011. uz obavezno formiranje zajednickog radnog tela radi analize ucinka

 

I jedan i drugi zahtev su potkovani elaboratom koji se jos uvek radi jer nedostaje jos nesto rezultata raznih istrazivanja, a predaju se do kraja godine nadleznim institucijama u saradnji sa partnerima sa kojima se trenutno pregovara (izbor partnera za ove inicijative jos uvek nije konacan u ovom momentu). Shodno tome, ko god zeli da se aktivno ukljuci u ovaj proces, neka se slobodno meni javi kao sto sam naveo, sa konkretnom idejom sta bi trebalo uciniti, odnosno sta konkretno taj neko smatra da bi mogao ili voleo da ucini kao deo tima. Veza u kojekakvim "vrhovima" moze da bude od koristi, ali nije presudna, entuzijazam i zelja da se odradi cestito ovaj posao ima vecu tezinu. Ostali koji bi pasivnije pratili dogadjanja na ovom planu i uglavnom navijali, takodje ce imati priliku da u tom stilu pripomognu, i to pre svega kroz ankete koje ce osvanuti za koji dan na forumu, a ticace se bas ovih stvari.

 

Za one koji su tu negde, izmedju, pa nemaju bas previse vremena da se potpuno aktivno upuste, ali bi dali svoj doprinos i konkretnije od ucesca na forumu, takodje postoje odredjeni zadaci koji bi se mogli sprovoditi na prolece u sklopu obimnije studije koja bi trebala da podrzi dosadasnje ali i buduce nase zahteve. Dakle, bice prostora za sve koji zele taj prostor.

 

Izvinjavam se na duzini posta, ne bih da svaki cas odgovaram na neko pitanje, uglavnom sam izneo ono sto mislim da treba u ovom trenutku izneti. Zainteresovani ce vec naci put za kontaktiranje, kako vec rekoh, ako bas mora, neka bude na PP ovde na forumu, ali daleko efikasniji kontakt bi bio putem maila lancia88@gmail.com

 

Sasa

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750XD

Inicijativa je sjajna, i nacin je jos bolji. Naravno, cenim sve sto bilo ko ucinio po ovom ili nekom drugom pitanju bitnom za nas. Samo je pristup resavanja problema i odbijanje pomoci na neki nacin pogresan. Ocigledno ti se neko i nesto nudi i umesto recima "hajde da se dogovorimo" tvoj post vise zvuci odbijajuci i nezainteresovano pa makar se i licno kontaktirali, a ne da se bavimo ovde pisanijama.

Da, znam kome treba da se obratim i u postovima sigurno nisam rekao sve sto se priprema i sto je uradjeno. Mislim da je otkrivanje tacnih detalja i kontakata pogresno, zar ne? Ideju su vec svi procitali, nacin i putanju kojom idem znam samo ja. Uostalom moje licne kontakte koristim samo ja licno (sama rec kaze "licni" kontakti - citaj privatni), a ne neko ko ce mene da zastupa. Neko od prijatelja, rodbine i na kraju poslovnih kontakata koji rade u instituciji koja nam treba ce uraditi nesto samo zbog mene.

Koliko vidim sve je u razradi, ima mesta za ispravke i nadam se neke dogovore i na kraju saradnju. Ideje su tu da se realizuju, nase je da nadjemo pravi nacin.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6479 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Da mi ne zameri iko. Verovao sam da postajemo kulturna država i da je svako angažovanje za nečiju dobrobit obe ručke prihvatljivo, normalno, javno,...Po meni je normalno da se napiše predlog, pošalje nadležnom Ministru čiji bi sekretar ili sekretarica obavestila o prijemu i ponudila neki datum za prijem na razgovor sa zaduženim službenikom, jer pobogu, radi se opštem dobru. Pošto ovde imamo dva paralelna angažovanja, daj da udružimo snage i poboljšamo sebi. Treba svaku moguću sitnicu da iskoristimo, nadovezujemo i nadopunjujemo. Potpuno podržavam i razumem sve uz lično hvala i poštovanje toga što se čini. Ukombinujte drugarstvo sa radom i brate složno da izgura-te-mo to što nam treba. Zajednički će sve to lakše da ide i brže da se završi na opštu korist, pre svega nama dvotočkašima a i vozačima auta.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Motocikl: BMW Dakar 650GS

da li vam se cini da se ponovo ulazi u vrzino kolo oko aktivnosti i efikasnosti 'ovlascenih' za "nase dobro"?

solo igraci bi sami da deluju, a pojedini koji to rade 'u ime svih nas' bi da budu jedini opunomoceni.

obojici zelim uspesno (odvojeno) delovanje, iako mislim da ni jedan od ove dvojice nece apsolutno nista postici (i ja imam pravo na 'licne' izvore).

nije ovo sredina koja ume organizovano da deluje. zato je logican zakljucak da svako pokusa.

ko god da uspe, imace pravo da svojata uspehom.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

da li vam se cini da se ponovo ulazi u vrzino kolo oko aktivnosti i efikasnosti 'ovlascenih' za "nase dobro"?

solo igraci bi sami da deluju, a pojedini koji to rade 'u ime svih nas' bi da budu jedini opunomoceni.

obojici zelim uspesno (odvojeno) delovanje, iako mislim da ni jedan od ove dvojice nece apsolutno nista postici (i ja imam pravo na 'licne' izvore).

nije ovo sredina koja ume organizovano da deluje. zato je logican zakljucak da svako pokusa.

ko god da uspe, imace pravo da svojata uspehom.

 

Ne slazem se sa tobom da "pojedini koji to rade 'u ime svih nas' bi da budu jedini opunomoceni". Mislim da je njima samo dozlogrdilo da se svaki put, kada nesto pokusaju, javi netko tko ima drugacije misljenje, koje je spreman da iskaze, ali ne i da se pokrene i nesto uradi, tako da ti ljudi rade, ali ne pricaju o tome, cime bar ne trose energiju na besplodne rasprave. Koliko sam ja primjetio svaki put je otvoren poziv svima koji su spremni da se ukljuce da se jave i daju svoj doprinos.

Mislim da je divno to sto Ferty_ pokusava i podrzavam njegov trud

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

da li vam se cini da se ponovo ulazi u vrzino kolo oko aktivnosti i efikasnosti 'ovlascenih' za "nase dobro"?

solo igraci bi sami da deluju, a pojedini koji to rade 'u ime svih nas' bi da budu jedini opunomoceni.

obojici zelim uspesno (odvojeno) delovanje, iako mislim da ni jedan od ove dvojice nece apsolutno nista postici (i ja imam pravo na 'licne' izvore).

nije ovo sredina koja ume organizovano da deluje. zato je logican zakljucak da svako pokusa.

ko god da uspe, imace pravo da svojata uspehom.

 

eto, ovo moze napisati samo neko ko bas nikako nije upoznat nisacim sto je ovde radjeno...inace bi znao da ovde, koliko je meni poznato, NIKO nije ama bas nista svojatao od onoga sto je uradio, postigao i slicno. Bilo kakav uspeh pripisivan je jedino celokupnoj zajednici do sada, ja bar nisam primetio da je iko sebi nekakve lovorike na glavu stavljao i raznorazne uspehe prisvajao. Od svega sto je uradjeno pre svega zahvaljujuci inicijativi ovog sajta/foruma, a zatim i njegovom pravnom inkarnacijom, apsolutno svaka stvar je ucinjena za nekakvo opste dobro i opstu dobit i uz mnogo licne zrtve. Koliko je meni poznato, niko nikada nije naplatio nesto sto je od svega toga radio, niti je kada bila uopste predvidjena neka naknada za bilo kakav rad ovde sproveden, a sprovedeno je itekako mnogo toga. Takodje mi nije poznato da je iko igde nesto za sebe licno svojatao i da je neki uspeh prikazivao kao svoj, eventualno da je to neko drugi odradio ali iskljucivo u smislu statistike, odnosno arhive sta je i kako uradjeno. U pozadini svake aktivnosti stoji veliki rad dosta ljudi koji se nigde ne pominju, nista ne svojataju i slicno, ali rezultata itekako imaju.

 

Verujem da ni autor teme nema neku posebnu nameru da svojata nekakav eventualni uspeh, bar ne ovde na forumu, ali istovremeno smatra da moze sam i da mu samo treba orudje kojim ce to zavrsiti, a to orudje valjda treba da budu potpisi, odnosno upisivanja tipa "+1"...e ja sam umoran od takvih stvari, ja sada jos mogu samo nesto konkretno da radim. Zahtev na relevantnu adresu, objasnjenje, istrazivanje i rezultati istrazivanja, statistika i partneri koji daju kismu tom zahtevu. Tesko je, ni hitna pomoc, recimo, u ovom momentu ne moze da koristi zutu traku ako nema upaljenu rotaciju. Samo, kod hitne pomoci je jako lako objasnjivo koliko je od kljucne vaznosti da se sto pre stavi nazad u stanje pripravnosti kada izvrsi zadatak i vraca se u bazu cekajuci novi zadatak, pa opet za sada ni to ne vredi.

 

U sustini, samo sam hteo reci da bi ljudi mogli da imaju malo mere prilikom odredjivanja svojih pausalnih kvalifikacija bilo koga ko u pozadini nesto radi jer nista se samo od sebe ne desava. Kakve, bre, slave i svojatanja, pobogu? Od te silne slave i svojatanja, samo se desava ista situacija na forumu: oni koji se uvere da si nesto odradio kako treba, uglavnom ucute i ne napadaju dalje, tek poneki digne glas da to i kaze javno, a oni koji su tek stigli i ne znaju bas o cemu se radi jer su propustili pocetak filma, odmah napadnu da je sve to nista, da sve neko ima korist od necega, da je sve to mlako, da je nedovoljno, da nista od toga nece biti...eh, sad ide onaj deo kad se samo nasmejem kad se setim raznih prica i "svojatanja slave" koju smo zgrnuli ovde za protekle godine svi mi...

 

 

Uzgred, ne videh nijedan kontakt, nijednu ponudu za saradnju jos...;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6479 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Sale, ja podržavam svaku dobru inicijativu i lično sam voljan da pomognem i da se uključim bez obraćanja pažnje ko, kako, šta itd. Pošto spadam u najstariju, malobrojnu grupu, možda moje godine mogu da se iskoriste da ne ispadne samo tamo neka grupa obesnih klinaca oće nešto. Predpostavljam da dosta angažovanja stoji iza bez neke lične pompe i možda ponekad nije loše da se pohvalite time. I smatram suvišnim bilo kakvo teoretisanje oko taktike, uprimo se svi i koristimo sva moguća raspoloživa sredstva, familijarne i drugarske kontakte. Šta god treba od pomoći nek se traži da bi ljudi mogli da se angažuju prema svojim mogućnostima i sposobnostima.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750XD

1. Da zelim da "svojatam", kako neko kaze, ne bih se ni pojavio ovde sa temom i predlogom ni forumu ni tebi ili bilo kome vec bih zavrsio posao i hvatao ovacije.

 

2. Procitaj moje postove od pocetka i vidi cemu sluzi +1. Bio sam vrlo jasan.

 

Ne zelim vise da se raspravljam sa tobom. Koliko vidim jedino se ti na neki nacin "na prefinjen nacin" protivis mojim recima i nesto te tu pogadja, sto samo ti znas sta je, dok sa druge strane dobijam pozitivne reakcije sto sam i zeleo jer bez ljudi, zelje, dobre volje ne vredi raditi bilo sa od ovoga. Meni upravo ta podrska daje nadu. Umesto poziva na saradnju direktno odbijas sve moje reci.

 

Kao i do sad to cu ostati...obican clan ovog foruma prateci koliko mogu sve javne i dobrotvorne aktivnosti koje se organizuju u sklopu BJB-a. Toliko od mene.

 

Poz :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 235 postova
  • Lokacija: Beograd - Žarkovo
  • Motocikl: Suzuki DL 650 V-Strom

Ovih dana sam primetio pojačanu kontrolu milicije u popodnevnim satima na delu sajma ka B. Brdu.

Pretpostavljam da kontrolišu kretanje žutom trakom jer su postavljeni na početku kod ulaza u sajam, pa kod Ruske, pa na kraju sajma i na početku žute trake kod jugo petrola (odmah na završetku mosta).

 

Ja zaobilazim kamere koje slikaju s' leđa, pored milicije prolazim.

 

Juče sam prošao žutom trakom pored milicije na kraju sajma.

 

Do sada nisam imao problema.

 

Pozdravljam napore da se motociklima dozvoli kretanje žutom trakom jer mislim da se ne bi smanjila prohodnost žute trake, a i time bi smanjili mogućnost kažnjavanja po principu - kazniću te ako hoću.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ferty, sve pohvale za trud i za nastojanje da svima nama koji smo na 2 točka bude bolje i sigurnije u saobraćaju ali očigledno ne shvataš poentu Lancijinih postova ;). Naši Zahtevi (pod tim "naši" mislim na BJB - AMS zajednicu) su javni i predati su nadležnim Ministarstvima još u martu ove godine. Jedna od mnogih tačaka je i ta "famozna" žuta traka gde su naši Zahtevi vrlo slični tvojoj inicijativi.

 

Postupak je u toku, dobijamo pozitivne reakcije na Zahteve sa obećanjima da se sve to sprema što za Skupštinsku proceduru što za proceduru odobravanja u gradskim skupštinama. Lancia ti je napisao da na pripremanju Zahteva i na daljem praćenju istih stoji određena grupa ljudi odavde, sa foruma. Možda oni nemaju takve "dobre veze" kao ti ali to je još jedan razlog da se sastanemo, porazgovaramo i sa više strana svojim uticajima što pre ostvarimo naše Zahteve.

 

Nikome ovde ne trebaju zasluge i medalje, cilj je postići nešto za opšte dobro iako to uvek košta i vremena i nerava i mnogo ličnog angažovanja...najvažnija je volja i želja da se pomogne u dobroj stvari ;)

 

U tom smislu svi koji mogu da pomognu su dobrodošli pa će nam biti veoma drago da se vidimo i popričamo i dogovorimo o zajedničkom radu i najboljim putevima za što brže ostvarenje naših zajedničkih ciljeva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Motocikl: BMW Dakar 650GS

licno nemam nista protiv bilo koga.

lancia, druze, ne napadam nikoga, samo konstatujem cinjenicno stanje. ako sam te licno uvredio, ili si bilo sta negativno video u mom postu, evo, ja bih to da demantujem.

nemam zelju da budem faktor razdora.

svima zelim da nocas sanjaju kako ga legalno dizu na zadnjaka, u zutoj traci, a murija im skandira.

pozdrav svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

licno nemam nista protiv bilo koga.

lancia, druze, ne napadam nikoga, samo konstatujem cinjenicno stanje. ako sam te licno uvredio, ili si bilo sta negativno video u mom postu, evo, ja bih to da demantujem.

nemam zelju da budem faktor razdora.

svima zelim da nocas sanjaju kako ga legalno dizu na zadnjaka, u zutoj traci, a murija im skandira.

pozdrav svima

 

uh Gorane, nisam imao nameru da se moj post dozivi kao da je neko uvredjen, taman posla. Zeleo sam da skrenem paznju niko ovde ne radi ensto da bi to svojatao i hvalio se time, ali da to sto ne forsiramo nekakav licni (a vala ni neki opsti) marketing, ne znaci da ne radimo u pozadini sve vreme.

Nema potrebe za bilo kakvim razdorima, ni za njihovim faktorima. Malodusnost nas mozda nece odmah ubiti, ali ima dobre sanse na duze vreme. Jedna inicijativa ne uspe, ali onda je ona osnov i argument da se neka naredna osloni na nju u smislu "eto, a da ste tada poslusali, to-i-to bi se mozda izbeglo, hajde sada poslusajte"...uglavnom to tako i ide, videli smo svi nedavno na televiziji sta se misli o nama, stalno to mozemo da sretnemo i na drugim mestima pa nije realno ni ocekivati da ce nesto uspeti od prve. Samo, to ne znaci da ne treba da bude ni tih prvih pokusaja jer bez prvog, nece biti ni drugog, ni petog ni desetog...a neki od njih ce mnozda i uspeti. To je sva filozofija vezana za procene uspesnosti nekog zahteva, gledana sto je moguce realnije iz nase perspektive.

 

Ferty, ja sam i naglasio da ne verujem da nesto hoces da svojatas, procitaj moj post slobodno, pa nema potrebe da meni objasnjavas da to ne zelis. Ono ostalo sto sam napisao o Tvojoj inicijativi proistice iz onog sto si nam uopste objavio ovde, a to su uglavnom aplauzi i potpisi/upisivanje. Mislim, to su Tvoja slova ovde kucana, ne znam zasto meni nesto imputiras sada. Ja objasnih da radim samo konkretno i bas nisam hteo niciju ozbiljnost da dovodim u pitanjem time sto bih postavljao pitanja kakav je argument necija iskazana volja da ovako bude negde na internet forumu i slicno.

 

Djunta druze moj, znam ja dobro sve a narocito to koja starosna kategorija uglavnom nosi sve ovo :)

 

Salim se, definitivno je dobrodosla bilo cija pomoc, pa cak i inicijativa u svim pitanjima kojima se bavimo, a narocito kada se nadjemo u ovako nezahvalnoj ulozi Davida sa njegovom prackom.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja