Jump to content

Moto Zajednica

Trzisna inspekcija zatvorila radnju Roberta iz Ade

Recommended Posts

  • Vinyl rider, 784 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Sve zavisi kad ti je uradio , ja računam da smo zadnji voz uhvatili. Žao mi je što je tako .

 

Ja sam svoje topove dobio 25-26 oktobra 2013.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia Srv 850

Pre par godina kad ga je moj brat ugradjivao dogovorio je odlazaz u adu i sve je bilo odmah gotovo. Kontakt je mejlom, cena 150e. Ja sam ga zimus poslao po drugaru na popravku posto je bio ostecen od udesa, Robert mi je sve novo stavio, i drzac i oplatu i sadrzaj i poklonio nov db kiler

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia Srv 850

Pre par godina kad ga je moj brat ugradjivao dogovorio je odlazaz u adu i sve je bilo odmah gotovo. Kontakt je mejlom, cena 150e. Ja sam ga zimus poslao po drugaru na popravku posto je bio ostecen od udesa, Robert mi je sve novo stavio, i drzac i oplatu i sadrzaj i poklonio nov db kiler

remont je kostao 30e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia Srv 850

Pre par godina kad ga je moj brat ugradjivao dogovorio je odlazaz u adu i sve je bilo odmah gotovo. Kontakt je mejlom, cena 150e. Ja sam ga zimus poslao po drugaru na popravku posto je bio ostecen od udesa, Robert mi je sve novo stavio, i drzac i oplatu i sadrzaj i poklonio nov db kiler

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Non stop u gradu, 188 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Transalp XLV 600

Da li neko zna sta se dogadja sa Robertom i kako ide generalno odrzavanje auspuha i izduvne grane jer kod mene kao da se pojavio mali luft dole na grani i voleo bih da se sve to pregleda i sta treba sredi, a izduv je Robertov. Da li neko zna ko to moze da radi u Bg, a ako ne, da li je izvodljivo kod Roberta ili kako? :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia Srv 850

Meni se lomili brezoni posto je kompletna linija izduva bila malo nategnuta pa od vibracija se to desavalo. Zalomljeni brezon mi je vadio majstor "cubi", a izduv resis kod bilo kog auspuh servisa. Meni je resen u auspuh servisu u Petrovaradinu. Probaj prvo kontaktirati Roberta mejlom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vstrom DL1050XT M2

Bio danas kod Roberta..ugradio ovalni na mog Fazera...ne znam sta da kazem..covek je genije..toliko pedantan majstor..nisam nigde vidjao...svaki spoj,svaki var,selne,izduv...savrsenstvo..nemam reci...coveku se divim...prezadovoljan sam..svaka preporuka za coveka!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Yamaha mt 09 Tracer,Suzuki SV 650 N,Piaggio Liberty 125

Uradio danas auspuh kod Roberta, reci su suvisne, zvuk je neopisiv. Cast je imati na motociklu nesto sto je poteklo iz onakve radionice..Hvala Robertu jos jednom :care:  :jee1:  :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja