Jump to content

Moto Zajednica

Vespa PX serija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Beverly 300 ie

NAGRADNA IGRA.......

 

Ne bih da otvaram novu temu, ali vidim već danima na sva zvona trubi B92 o nagradnoj igri u saradji sa mojim "omiljenim" salonom PGS da poklanjaju Vespu.

Da li neko može da mi objasni o čemu se radi, nemam mnogo vremena da klikćem po sajtovima i čitam pravila. Da li neko učestvuje u "nagradnoj" igri.

Unapred hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 852 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: PX 200 E Arcobaleno

Igore, kad ti kazes da je lijepa onda je to ogroman kompliment... 1care.gif

 

Upravo sam citao o tvojim restauracijama i odusevio se..

 

Sluzi dosta dobro ali mislim da ce poslije nekih tvojih savjeta

 

tek da bude prava OSA!!! 0takoje.gif

 

kad budem dolazio u Palva Rovinskog (znas gde je) vidimo se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 852 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: PX 200 E Arcobaleno

NAGRADNA IGRA.......

 

Ne bih da otvaram novu temu, ali vidim već danima na sva zvona trubi B92 o nagradnoj igri u saradji sa mojim "omiljenim" salonom PGS da poklanjaju Vespu.

Da li neko može da mi objasni o čemu se radi, nemam mnogo vremena da klikćem po sajtovima i čitam pravila. Da li neko učestvuje u "nagradnoj" igri.

Unapred hvala.

 

Jednom reci moras da sedis svaki dan pored radija,javljas se na postavljeno pitanje,skupljas bodove,ides u sledeci krug i tako danima,nedeljama,mesecima....dok ne dobijes vespu i ne pogresis u nekom pitanju.

Srecno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Beverly 300 ie

Hvala na informaciji Igore,

 

Nisam ni nameravao da se bavim tom "problematikom", već samo da me neko uputi, da ne bih bio NE obavešten. A i sve u šta se uključi PGS motori, ja sam vrlo skeptičan. Da ne bih ispao troll, otiđite lepo do njihovog salona ili sad na Sajmu pa se sami uverite.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Motocikl: Vespa px

Vespa je moj neostvareni san, samo sto su meni srcu draži stariji modeli, tipa GS, SS i slicni.

 

A sada imam jedno pitanje za bolje poznavaoce Vespi:

 

Koja je razlika između P200e, PX200 I PX200e?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 852 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: PX 200 E Arcobaleno

PX je PX ,razlikuje se samo u podmodelima tj vrsti opreme i nekim resenjima. PX arcobaleno,lusso,milenijum u osnovi su iste vespe.Masine su ima iste.Razlikuju se u elekro instalaciji,mesalici gorivo-ulje,disk kocnici i estetskim detaljima tipa km sata sedista itd.U principu dosta slicno.

 

"P" model radjen isto tako u par verzija. Osnovna razlika izmedju tih modela je platinsko paljenje,nema migavce,spoljnje kopcanje bubrega kod prvobitnih verzija i kasniji modeli P serije (sa migavcima)koji imaju resenja struje,bubrega kao PX.Naravno i tu ima verzija za koje trziste je vespa radjena,i njih ima modela sa mesalicom.

 

Model P ima manji km sat od PX,manju kasetu za sitnice od PX. Svaki model se razlikuje od drugog sa nekim sitnicam tipa stop lampe,komandi migavaca,struje naizmenicne ili jednosmerne itd. Ima tih sitnica o kojima bi mogao pisati bas dosta.

Bitna stvar je da sem vizuelnog izgleda tj nekih sitnica vespe su veoma slicne.Upravo te sitnice nama vesparosima prave zadovoljstvo. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ljuti bankar, 507 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Motora bez....

Pozdrav drugari, malo pre sam bio kod majstora koji mi održava moped, dobio je neke lonce za razne motore i između ostalih i ovaj Polini navodno za PX200 (tako bar piše na kartici prikačenoj za njega). Nisam se do sada družio sa Vespicama ali uslikao sam sa obe strane, nije ga prao ni sređivao, dao bi povoljno, ako nekom treba neka me kontaktira na PP 1zdravo.gif

post-13775-0-73527600-1372159616_thumb.jpg

post-13775-0-98396900-1372159630_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 852 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: PX 200 E Arcobaleno

Pasuje naravno....samo ima par stvari koje moras da ispostujes da bi ovaj izduv odradio svoje. Inace dobar auspuh.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Vespa PX200E

Neke prepravke, ili je stelovanje u pitanju? Ne bih nista prepravljao jer mi je vespa u originalnom stanju sa 10.000 predjenih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 852 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: PX 200 E Arcobaleno

Neke prepravke, ili je stelovanje u pitanju? Ne bih nista prepravljao jer mi je vespa u originalnom stanju sa 10.000 predjenih.

 

nema prepravki,sve odgovara.To je auspuh namenjen za PX200. U pitanju su samo OBAVEZNAstelovanja i normalno vozis.Sa njim ce malo bolje da vrti i dise(ali ne ocekuj cuda).A da bi dosao taj auspuh do punog izrazaja za sta je i namenjen treba puno novca.U svakom slucaju cena je i suvise sportska i cisto stvar ukusa ko sta voli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Vespa PX200E

Hvakla, ali ipak sam odustao. Hteo sam samo zbog zvuka. Sa time kako mi ide Vespa sam zadovoljan (ipak sam ja covek u godinama :)), a i stelovanje bi bilo peripetija, jer ovde u okolini nema nikog ko to pedantno radi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja