Jump to content

Moto Zajednica

Olja, 34god. motor namam za sa

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

O neeee, pa nisam mislila da æe moje predstavljanje iæi ovako javno:). ispada da tražim srodnu dušu, ha, ha.

By the way, pozdrav svima i znanima i neznanima... :jecaj: Molim Webmastera da ovo briše :oops:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Hvala na dobrodošlici (inaèe ja sam pridruženi èlan MC Otpisani). Ima nas par bez motora (nadam se ne zauvek:).

Posetite malo naš sajt, ima dobrih fotkica itd. Nije da reklamiram sajt mog kluba, nego eto, toplo preporuèujem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Olja dobrodosla!Nema potrebe da se ista brise' date=' napisala si jedno normalno, kulturno predstavljanje - kako i treba[/quote']

Sasvim opušteno!

Dobrodošla! :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Jaoj ljudi, hvala vam svima još jednom na dobrodošlici. Navikla sam na raznorazne provokacije na nekim Forumima (valjda zato što sam žensko, ne znam), ali vidim da ste ste skroz OK. ohrabrili ste me :).

Jedino, moram da priznam da, pošto za sada nemam motor, a kad æe biti prinova, ne znam, možda dogodine, nisam skroz u prièi oko delova motora i sl. Za sada sam suvozaè (što je bezveze ali šta da radim viša sila).

Što se tièe knjiga, u biblioteci Muzeja Vojvodine (gde ja radim, i gde me mnogi gledaju popreko kada doðem pod punom ratnom opremom da nekog moto skupa), nema ''popularne''literature. Samo struèno: arheologija, starija istorija... ne znam koga æe ovo zanimati, samo dajem odgovor :) .

Vratimo se temi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Znam da je malo rano ali treba mi savet oko kupovine motora, pa kada doðe vreme, da znam šta da tražim. Volim èopere (Yamaha Dragstar, Suzuki Intruder, Virago...). E sad imam 50kg, šta bi meni najviše odgovaralo i kolika kubikaža (250 mi je malo, ali kažu mi da je za poèetak dovoljno). Hvala unapred, pa do sutra, lepo je vreme ne može se sedeti celi dan za comp. Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

Pozdrav Olja,ovde su ti sve srodne duše,bar u neèemu! Odeš lepo na neki skup, sedneš na neke motore, vidiš kako ti stoje, pa uzmeš najveæi što možeš!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja