Jump to content

Moto Zajednica

HONDA CB 500

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6712 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ovo kod farova si vrhunski uradio.

 

Odličan motocikl, samo mu nabaci pozadi dva Wilbersa i teraj pa da vidimo kada će doći vremena za generalni remont. Ja cenim da će 200.000 da dogura sigurno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Jel sam ja nesto lose pronasao, ili 2 Wilbersa kostaju 600e? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Velika je to cifra, verujem da vredi ali ipak je to mnogo novca. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Za nas (prosecnu balkansku sirotinju) to je mnogo novaca, ali za Engleze nije.

I tu jos dodaj postarinu, carinu itd...  skupa igranka :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

700e amortizeri, na prosecnu platu od 200e (hocu reci 500e :jee:) su veoma skupa stvar. 

Trenutno Hondu koristim za vikend voznje 50-100km, za sada mi je sve kako treba. Jedina stvar koju cu uskoro promeniti je kofer, minimum 47l mi treba zbog nedostatka prostora za 2 kacige. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Motocikl: Himalajac

Ćao svima. Mala pomoć iskusnih, jurim prvi motor da kupim. CB 500 mi je definitivni favorit. Šta mislite o ovom primerku?

21695288bed2-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda cb500 twin, 1994. godište, Naked, vozilo prešlo 62000 km, Beograd. Cena 1.500 € - Motori - Polovni Automobili

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

To je motor od kolege forumasa "3EKA" , moja bivsa CB, dobar motor, jaka cena, ali nije fiksna, nazovi pa vidi.

I prelistaj ovu temu unazad, pa mozes videti sta se desavalo s motorom, dok je bio kod mene, pa posle kod kolege Zeke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Motocikl: Himalajac

Hvala najlepše. Prelistao sam. Videćemo spravu. Mada da je stavio cenu, stavio je. Ipak, svako svog konja najviše ceni. :D

 

Nadam se da ću se uskoro pridružiti CB500 sekti, ima još par favorita al ovaj je najveći.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6712 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ako je dobar motor nije skup. Izračunaj nove gume, lančanike, servis karbova i eto ti par stotina za jedan minut.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600
Pre 4 sati, Alekre je napisao:

Ako je dobar motor nije skup. Izračunaj nove gume, lančanike, servis karbova i eto ti par stotina za jedan minut.

Slazem se u potpunosti.

Pocetna ulaganja su jako bitna stavka, i cesto znaju da budu i veca nego sto se cini na prvi pogled. 

Mali servis je 50e, da ne pominjemo drugo. A sto je bitno motor je poznat, to je veliki plus.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Glibovac
  • Motocikl: CB500XA

Pozdrav svima, od nedavno sam vlasnik CB 500 ( prikljucio se sekti sto bi vi rekli :D ). Zanima me gde mogu u Beogradu zameniti sajlu kvacila. U losijem je stanju kod rucice kvacila, i cuje se kad se pritisne kvacilo, pa bih to zamenio na vreme. Cuo sam za Boban sajle ali ne znam da li oni to menjaju. Takodje me zanima kakva je procedura i koliko moze da kosta zamena creva gasa? I ona mi malo bode oci. 

 

procitao sam dosta o CBu i zbog toga sam se odlucio za njega( pomogao forum). Inace motot je 2002 god, ima dosta estetskih ulaganja ali sve se to da srediti. 

 

nervira me takodje izduvna grana koja je zardjala ali sam procitao nekoliko resenja. Saveti i sugestije uvek dobrodosli :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Danas voznja do Vlasinskog jezera, preko Vladicinog Hana, Surdulice, pa nazad preko Crne Trave. Stari auto put do Vladicinog Hana je prava stvar, maksimalno rasterecen, kao stvoren za uzivanje. A ujedno i odusevljenje za ovih Hondinih 500ccm, suvozazicu i mene vuce odlicno, sve vise i vise me odusevljava. :)

20190707_171308.jpg

20190707_171620.jpg

20190707_180925.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600
pre 1 minut, Okramovski je napisao:

Pozdrav svima, od nedavno sam vlasnik CB 500 ( prikljucio se sekti sto bi vi rekli :D ). Zanima me gde mogu u Beogradu zameniti sajlu kvacila. U losijem je stanju kod rucice kvacila, i cuje se kad se pritisne kvacilo, pa bih to zamenio na vreme. Cuo sam za Boban sajle ali ne znam da li oni to menjaju. Takodje me zanima kakva je procedura i koliko moze da kosta zamena creva gasa? I ona mi malo bode oci. 

 

procitao sam dosta o CBu i zbog toga sam se odlucio za njega( pomogao forum). Inace motot je 2002 god, ima dosta estetskih ulaganja ali sve se to da srediti. 

 

nervira me takodje izduvna grana koja je zardjala ali sam procitao nekoliko resenja. Saveti i sugestije uvek dobrodosli :)

Dobrodosao druze, drago mi je da se ova tema prosirava, ali se trudi da delis sa nama sve sto uradis. Polako, ne moras bas svu estetiku da radis preko leta, sredi motor mehanicki i gledaj da iskoristis leto. Zima je vreme sredjivanja estetike. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Glibovac
  • Motocikl: CB500XA

Bolje vas nasao :) takav mi je i plan da se vozim koliko god mi vreme dozvoli i da doterujem mehaniku, naravno sta je potrebno :) u dugim zimskin nocima ce se estetika sama resiti :D

 

p.s. slike sa voznje do Vlasinskog su TOP :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Ruku na srce ne idem bas cesto gore, ali po onome sto sam video danas izgleda mi sasvim normalno. Bas je prijatna temperatura, ali brate komarci ubijaju, ima ih previse. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Сингидунум
  • Motocikl: HONDA XL 650 V TRANSALP

Поздрав друштво, хоћу да га вратим на фабричка подешавања :jee: па ме занима да ли неко има или зна где бих могао да набавим рам да се то све лепо препакује? Или ако има идеју за неку другу опцију све је добро дошло. Фотка у прилогу, хвала унапред!
 

66507535_522049828334378_7312154668656754688_n.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Ako je havarisan ne znam onda koliko ti se isplati da trazis drugi motor za delove. Mozda je bolje resenje da ovaj motor bude kao rezerva, a da nabavis drugi koji bi vozio. Jesi li razmisljao na tu stranu? :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Сингидунум
  • Motocikl: HONDA XL 650 V TRANSALP

Ма не бре мотор је у одличном стању, само желим да му вратим старо седиште због корпе, јер је сад као кафе рејсер. Имам пластику његову оригиналну што се види на слици, имам и седиште такође, штопаљку и све, само ми треба рам за тај део да не би буџио нешто одокативно.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Pa tako kazi prijatelju. :D probaj kod onog lika iz Kanjize ima ga na KP, jeste skup ali ako ti fali samo taj deo onda jbg, plati. Ja sam samo nosac fara za N varijantu platio 40e. Probaj na eBay-u mozda ti se posreci, imas Milosa on narucuje stvari, veoma korektan lik.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Сингидунум
  • Motocikl: HONDA XL 650 V TRANSALP

Недовољно сам описао, моја грешка! :D Хвала на савету пријатељу, сад ћу да контактирам.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja