Jump to content

Moto Zajednica

HONDA CB 500

Recommended Posts

• Svrati ponekad, 246 postova
  • Motocikl: Honda CB 500, Automatik A35

Bilo bi glupo da posle pranja ne stavim neki sliku iz blizine, planiram da (posle farbanja ovih delova sto sam pomenuo) kupim i vece retrovizore od CB Sevenfifty, mnogo mi izgledaju dobro, tegice cu da prefarbam samo u crno, jer odudaraju od celine. Rol barove, hromirane izduvne grane, eventualno ralicu cu ostaviti za zimu. Mozda sam vec negde pomenuo, ali masina mu je nenormalno dobro ocuvana za motor 97. godista, verovarno zbog oklopa. 

20180615_121404.jpg

20180615_121420.jpg

20180615_125614.jpg

20180615_125736.jpg

• Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Svrati ponekad, 301 postova
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600
On 13.6.2018. at 19:15, zlig0r je napisao:

@Nile. je ako se ne varam kupio far sa alija za bandita kad je konvertovao u N, mislim bas prvi sa slike, i bio je zadovoljan...no nek sam iznese svoje utiske valjali to chemu...ja sam vijao originalan okrugli za moj gsf, i ista situacija kao i vama - cene po oglasima kao da su od zlata! ne ide mi u glavu, ali izgleda da su svi okrugli originalni farovi iz nekog razloga papreno skupi

Dok se Nile ne javi.. Da potvrdim, tako je, far je kupljen na Aliexpress. Motor je kod mene skoro godinu dana i ja iskreno nisam primetio neke nedostatke i ni jedne sekunde nisam pomislio da ga zamenim drugim. Da se razumemo kvalitet fara nije isti kao na originalnom, sa prednje strane se nalazi plastika a ne staklo ali uz Xenone motor sija kao blesav, plastika se nigde nije od temperature deformisala, ostetila i nema sitnih ogrebotina. Da sumiram.. Ponavljam kvalitet nije na nivou originalnog, ali ko ne zna 99% ne bi ni provalio da far nije fabricki, ja licno nemam (za sada) ni jednu jedinu zamerku. Tako da ljudi nemojte da se zanosite i placate ovim nasim blago receno bezobraznim preprodavcima po 50-60e za polovne farove kada za 20-25 mozete da nadjete nov na Aliju koji odlicno radi posao. Pozdrav! :zdravo:

• Zainteresovan, 737 postova
  • Motocikl: Honda CBR 1000f

Ovih dana pokusao da nabavim N kompomente, skrge i brzinometar sa ebay-a.

Jbga, nije se dalo pa kupovina (naddavanje) neuspela. Ako neko zna da se prodaju ovakvi delovi za normalne pare nek mi javi. Far naravno sa AliExpress-a. Jedino sto sam uspeo je da nabavim drzac za brzinometar/far iz Belgije koji je vec stigao kod naseg drugara Gajo i donece ga kada bude dolazio u SRB.

I u S varijanti je super, ali eto ocu da bude i u N varijanti.

• Drug član, 1920 postova
  • Motocikl: Yamaha TDM 4tx
pre 5 minuta, Zlatko LA je napisao:

Stavljen je i ovaj nastavak, sem vizuelnog, ima i funkcionalnog znacaja.

20180621_190121.jpg

Super je nastavak, al zašto ovaj običan šraf na ˝ravan˝ šrafciger...?:staa2:

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja