Jump to content

Moto Zajednica

HONDA CB 500

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Bilo bi lepo da se ekipa 500 kubikasa okupi , mozda ne leto na nekoj lokaciji koja bi odgovarala , ako je to izvodljivo :). Mozda nas nema kao ranije, ali mislim ipak da ima, samo ne pise se toliko kao ranije :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Honda CB500

Posto sam novi na ovom forumu hteo sam jos malo da pricekam pa da dam taj predlog,To zaista moze da bude vrlo lepo.Evo,vec nas ima dvojica.Samo napred.JAVLJAJTE SE.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600
12 minutes ago, piks said:

Vrlo lepo .Siguran sam da je uzivo jos lepsi.Dok traje zima  planiram putovanja za sezonu.Jedna od tura bi trebalo da bude i juzna srbija.Planiram da prenocim na Vlasinskom jezeru i nadam se da cemo imati priliku da se upoznamo.

Naravno, to se podrazumeva. Bilo bi mi veoma drago, i ujedno da vidis sta sve slika ne moze nikako da prikaze. :-) 

 

12 minutes ago, hard_rock said:

Bilo bi lepo da se ekipa 500 kubikasa okupi , mozda ne leto na nekoj lokaciji koja bi odgovarala , ako je to izvodljivo :). Mozda nas nema kao ranije, ali mislim ipak da ima, samo ne pise se toliko kao ranije :).

Slazem se u potpunosti i naravno da je izvodljivo, ja sam uvek za druzenje, zato i spremam konja za sezonu. Racunajte na mene. :-) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
3 minutes ago, vortex4borg said:

pa posto ja jasem velikog, a cura nije spremna za sama da ide ..... da se pridruzimo?

Naravno, moze ko god hoce :))

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Sreca pa je 1000 kubika, moze da se racuna kao dva komada od 500. Inace da je drugacije ne bi bilo izvodljivo. :-D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f
Upravo sada, Zlatko LA je napisao:

Sreca pa je 1000 kubika, moze da se racuna kao dva komada od 500. Inace da je drugacije ne bi bilo izvodljivo. :-D

to znaci da dolazimo sa TRI motora nas dvoje LOL

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Pa ako je druzenje u klasi 500 onda da. :-D

Nadam se samo da ce i ostali da vide ovu pricu ovde, mislim na ostale kolege koji voze tu kubikazu. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f
pre 16 minuta, piks je napisao:

Ako dolazis sa 1000 kubika onda dovezi jos jednu devojku i stvar je resena.

oces da me cura ostavi? ona na 500ku, a ja na mom sa jos jednom? ... nisi normalan LOL

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Svaka cast, retki su koju su posedovali sva tri modela. Bilo bi lepo kad bi spremio jednu prezentaciju o tim motorima, prednosti, mane i slicno. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Sve je vec receno o ta 3 motora u njihovim temama i u temi "Vozili smo" , ne moze se pricati o jednom motoru a da se ne pominje konkurencija,  uvek je bilo poredjenja, svaka strana hvali svoju masinu, ali sustina je da svaki motor ima mane, ne postoji savrsen, pitanje je samo koliko je covek spreman da zivi s tim manama.

Ja sam uvek bio zagovornik teze da su sva 3 motora odlicna, razlike su male, CB je najjaci, najkvalitetniji i ima najveci prtljazni prostor ispod sedista, ali je zato i najruzniji, GS ima najbolje kocnice i ogibljenje, najprostiju (najjeftiniju) masinu za odrzavanje, Kawa dodje kao neka zlatna sredina.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Nisam mislio ozbiljno za prezentaciju. Citao sam dosta o svim modelima, i kao sto kazes sve je vec receno i ispricano o njima, i samim tim je koliko toliko olaksano buducim kupcima, jer ce ovde na forumu procitati sve sto ih zanima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
11 hours ago, Biker-Boy said:

Sve je vec receno o ta 3 motora u njihovim temama i u temi "Vozili smo" , ne moze se pricati o jednom motoru a da se ne pominje konkurencija,  uvek je bilo poredjenja, svaka strana hvali svoju masinu, ali sustina je da svaki motor ima mane, ne postoji savrsen, pitanje je samo koliko je covek spreman da zivi s tim manama.

Ja sam uvek bio zagovornik teze da su sva 3 motora odlicna, razlike su male, CB je najjaci, najkvalitetniji i ima najveci prtljazni prostor ispod sedista, ali je zato i najruzniji, GS ima najbolje kocnice i ogibljenje, najprostiju (najjeftiniju) masinu za odrzavanje, Kawa dodje kao neka zlatna sredina.

 

Zar nisi imao GPZ? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Jesam, o njemu i govorim, nigde nisam pominjao da sam imao ER, mada realno GPZ i ER su isti racku drugo pakovanje :D doduse, GPZ je malo jaci, i najnoviji tip (verzija sa 3 diska) ima bolje kocnice, al u sustini ako si vozio jedan, kao da si vozio drugi, mehanika im je skoro pa ista

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Nije sve u konjazi, obrtni momenat je kralj :D (po meni)

Vozio se juce, Kragujevac/Rekovac/Varvarin/Cicevac/Paracin/Cuprija/Jagodina/Kragujevac :D Par puta se jedva izvukoh, kamion sa dve prikolice ispred, vuce drva, ja vidim kratak pregledan pravac, zmigavac, izvucem se, dodam gascinu i ...... Nista!

Nece da ide, ja u 5oj, mali obrtaji... Ostala navika od 1000f! Dzaba 110 konja kada zube pokazuje samo izmedju 8 i 13000 obrtaja...

 

Izvinjavam se na off-u :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja